صفحه 20 از 67 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 664

موضوع: رفت و آمد به ایران برای مشمولین غایب ساکن خارج از کشور

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : رفت و آمد به ایران برای مشمولین غایب ساکن خارج از

دوستان من پست ها رو خوندم ولی متوجه نشدم بالاخره قانون 2 بار ورود برای سال 96 تمدید شده یا نه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

اینو از سایت حافظه منافع کپی کردم

كليه مشمولين ايرايي مقيم خارج از كشور )به استثناء متقاضيايي كه مشمول اخذ كارت عفو رهبري ميگرديد( كه حداقل سه سالدر خارج از كشور اقامت داشته باشند ميتوايند تا تاريخ اطال ثايوي به مدت سه ماه و حداكثر دو بار در سال به كشور تردد يمايند.)مشروطبر اينکه مجمو مدت توقف در ايران بيش از 1 ماه يباشد.

آخه یعنی چی تا اطلاع ثانوی ?? مردم میخوان واسه زندگیشون تصمیم بگیران

Junior Member

Junior Member bahador99 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD candidate at Norwegian University of Science and Technology

سلام دوستان
    من امسال تابستون قصد ایران رفتن دارم. پارسال برای اجازه ی خروج اقدام نکرده بودم واسه همین برای تابستون اجازه ی خروج ندارم. پاسپورتم رو که فرستادم سفارت، برام اجازه ی خروج دانشجویی رو از ماه مهر به بعد زدن! حالا موندم که با این وضعیت تابستون میشه رفت ایران یا نه؟! (خروج از ایران قبل از مهر). ممنون.

پ.ن. میشه از داخل ایران این مشکل رو درست کرد؟ یا حتما باید از سفارت ایران حل بشه؟

نحوه تردد مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور در سال 96

به گزارش اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا ، این سازمان طی اطلاعیه ای اعلام کرد : از آنجا که ضوابط و مقررات مربوط به تردد مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور در سال 96 ، درحال تصویب است، لذا با مساعدت ستاد کل نیروهای مسلح ، تا ابلاغ مقررات جدید ، این دسته از مشمولان می توانند همچنان مطابق مقررات سال گذشته به کشور تردد کنند.
    در این اطلاعیه در خصوص ضوابط و مقررات تردد مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور در سال 95 آمده است: مشمولانی که بیش از سه سال در خارج از کشور اقامت داشته اند ، می توانند سالی دوبار در مجموع به مدت سه ماه به داخل کشور تردد کنند بر همین اساس مشمولان قبل از اولین ورود به کشور می بایست به نزدیک ترین نمایندگی ایران در کشور محل اقامت مراجعه کرده و مهر ویژه تردد مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور در گذرنامه آنان ثبت شود.
    گفتنی است، ضوابط و مقررات جدید مربوط به تردد مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور در صورت ابلاغ از سوی ستاد کل نیروهای مسلح ، از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی ناجا به نشانیwww.vazifeh.police.ir به اطلاع مشمولان خواهد رسید.

سلام دوستان

من در پروسه گرفتن مهر خروجی هستم و در حال حاضر خارج از ایران هستم. من دارم مطابق فرم ۳۰۱ جلو میرم و الان به این قسمت رسیدم:

مراجعه بستگان به اداره کل بورسها و دانشجویان خارج از کشور وزارت علوم واقع درمیدان فردوسی، خیابان شهید موسوی)فرصت جنوبی( پالک 22 ، تلفن 9-94446555 بهمنظور دریافت گواهی از وزارت علوم به سازمان وظیفه عمومی مبنی بر لغو معافیتتحصیلی

از اونجا که خانواده من در شهرستان هستند, میخواستم بدونم آیا میشه یکی از دوستانم به وزارت علوم مراجعه کنه برای اینکار؟ چه مدرکی لازم هست ارایه بده؟؟؟
    من به شماره و ایمیلی که توی فرم قرار داده بودن تماس گرفتم و ایمیل زدم ولی متاسفانه هیچ کس جواب من رو نداد. امیدوارم کسی بتونه اینجا به من کمک کنه.
    ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه

برای ترک تحصیل هم مدرکی میخوان از دانشگاه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1387 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من در پروسه گرفتن مهر خروجی هستم و در حال حاضر خارج از ایران هستم. من دارم مطابق فرم ۳۰۱ جلو میرم و الان به این قسمت رسیدم:

مراجعه بستگان به اداره کل بورسها و دانشجویان خارج از کشور وزارت علوم واقع درمیدان فردوسی، خیابان شهید موسوی)فرصت جنوبی( پالک 22 ، تلفن 9-94446555 بهمنظور دریافت گواهی از وزارت علوم به سازمان وظیفه عمومی مبنی بر لغو معافیتتحصیلی

از اونجا که خانواده من در شهرستان هستند, میخواستم بدونم آیا میشه یکی از دوستانم به وزارت علوم مراجعه کنه برای اینکار؟ چه مدرکی لازم هست ارایه بده؟؟؟
    من به شماره و ایمیلی که توی فرم قرار داده بودن تماس گرفتم و ایمیل زدم ولی متاسفانه هیچ کس جواب من رو نداد. امیدوارم کسی بتونه اینجا به من کمک کنه.
    ممنون
    به طور معمول دوستان شما هم می‌تونن پیگیر کارتون باشن و حتماً لازم نیست یکی از بستگان درجه یک مراجعه کنن. در مورد من که اینطور بود. به هر حال بهتره تماس بگیرید و مطمئن بشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    برای ترک تحصیل هم مدرکی میخوان از دانشگاه ؟
    بله نامه‌ی ترک تحصیل با مهر و سربرگ دانشگاه که حتماً تاریخ انصراف رو نشون بده. تاریخ شروع غیبت شما در نظام وظیفه برابر خواهد بود با یک سال بعد از تاریخ انصراف از تحصیل در اون نامه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiroForum نمایش پست ها
    بله نامه‌ی ترک تحصیل با مهر و سربرگ دانشگاه که حتماً تاریخ انصراف رو نشون بده. تاریخ شروع غیبت شما در نظام وظیفه برابر خواهد بود با یک سال بعد از تاریخ انصراف از تحصیل در اون نامه.
    این رو که نمی تونم بگیرم چون در واقع نمی خوام انصراف بدم و فقط می خوام معافیت تحصیلیم باطل بشه.
    سال ۵ دکترا هستم و هر سال باید گواهی اشتغال به تحصیل بدم بهشون و ضمانت نامم رو سال به سال تمدید کنم.
    حالا اگه ضمانت نامه ام رو تمدید نکنم چی میشه؟ ضمانت رو ضبط می کنند و معافیت تحصیلیم باطل میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)