صفحه 4 از 61 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 664

موضوع: رفت و آمد به ایران برای مشمولین غایب ساکن خارج از کشور

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Local Moderator

پیش فرض پاسخ : امکان ورود به کشور و خروج مجدد در فرجه‌ی یک ساله‌ی بعد از فارغ‌التحصیلی در خار

نقل قول نوشته اصلی توسط Abby نمایش پست ها
    سلام دوسته عزیز. منم همین سوال رو دارم. شما جوابی پیدا کردید؟ برداشته من اینکه اگه سفارت مهره خروج بزنه دیگه مشکلی نیست. شما اطلاعتی بدست آوردید؟
    با مهر سفارت میتونید بدون مشکل به ایران تردد کنید.
    شاهد ماجرا هم همین دوستمون 4 تا پست بالاتر.

پیش فرض پاسخ : مژده، (ماندن در خارج از کشور بعد از اتمام تحصیل و رفت و آمد به کشور)

سلام بچه ها

آقا من امروز زنگ زدم سفارت تو دانمارک‌ و گفتن این قانون جدید که اگه کسی‌ اقامت ۳ ساله داشته باشه بهش مهر خروج میدن چجوریاست که گفتن این قانون واسه کسانی‌ هست که اقامت دائم داشته باشن. خوب من که قانون رو می‌خونم جایی‌ ننوشته اقامت دائم! کارت اقامت من از سال ۲۰۱۱ صادر شده و تا ۲۰۱۵ اعتبار داره. به نظرتون من با این قانون می‌تونم برگردم ایران و خارج بشم؟ کسی‌ بوده که از این قانون استفاده کرده باشه؟
    تو درياي روشن دل ما چو ماهي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BS. Mechanical eng

پیش فرض پاسخ : مژده، (ماندن در خارج از کشور بعد از اتمام تحصیل و رفت و آمد به کشور)

سلام دوستان
    آیا این قانون برای سرباز فراری هم صدق میکنه ؟!

یکی از دوستان من در حین سربازی تونست پذیرش از آلمان بگیره برای ارشد و با گزاشتن ودیه 5 ملیونی به صورت قانونی از کشور خارج شد و الان 3 سال هست مه اقامت کاری داره

آیا ایشون سرباز فراری محسوب میشه ؟ آیا این قانون اجازه تردد 2 بار در سال شامل حال ایشون هم میشه ؟!

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein321 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا این قانون برای سرباز فراری هم صدق میکنه ؟!

یکی از دوستان من در حین سربازی تونست پذیرش از آلمان بگیره برای ارشد و با گزاشتن ودیه 5 ملیونی به صورت قانونی از کشور خارج شد و الان 3 سال هست مه اقامت کاری داره

آیا ایشون سرباز فراری محسوب میشه ؟ آیا این قانون اجازه تردد 2 بار در سال شامل حال ایشون هم میشه ؟!

این قانون محدودیتی نداره. سرباز فراری هم باشی میتونی ازش استفاده کنی.
    به نزدیکترین سفارت مراجعه کنید و مراحل و مدارک تشکیل پرونده رو جویا بشید.

پیش فرض خروج از کشور مشمولین غایب ، ساکن خارج از ایران

دوستان کسی دقیقا از جزییات این قانون خبر داره؟
    خیلی خلاصه این قانون میگه 3 سال هر کسی که سه سال خارج از ایران بوده و غایب هم هست میتونه مهر خروج از سفارت ایران بگیره و هر سال به مدت حداکثر سه ماه بیاد ایران.

شرایط من این هست که من دو سال با معافیت تحصیلی خارج از کشور درس میخوندم ولی نصفه رها کردم و مشغول کار شدم و حالا یکسالی هست که غایب محسوب میشم.
    آیا اون 3 سال سکونت خارج از کشور برای من لحاظ میشه یا باید همه 3 سال رو غایب بوده باشم؟

ممنون از همفکریتون
    ......

پیش فرض پاسخ : رفت و آمد به ایران برای مشمولین غایب ساکن خارج از کشور

همونطور که قبلاً هم تو فروم توضیح داده شده، شرط لازم و کافی برای استفاده از این قانون اثبات سه سال اقامت در خارج از ایران هست. نیابد که حتماً غایب باشید تا بتونید استفاده کنید!
    3 سال سکونت کافی هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی دانشگاه اصفهان

این قانون شامل کسانیکه که با سپردن وثیقه از کشور برای ادامه تحصیل با هزینه شخصی خارج شده اند هم میشه؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaghj نمایش پست ها
    این قانون شامل کسانیکه که با سپردن وثیقه از کشور برای ادامه تحصیل با هزینه شخصی خارج شده اند هم میشه؟
    این قانون برای همه ی کسانی که وارد غیبت شدند صدق میکنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی دانشگاه اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    این قانون برای همه ی کسانی که وارد غیبت شدند صدق میکنه.
    سپاس از پاسختان
    اخیرا سرهنگی به نام واعظی نژاد که ظاهرا از معاونان ناجا است گفته " این تسهیلات شامل کسانیکه دارای معافیت تحصیلی خارج از کشور هستند نمی شه"http://bit.ly/1jAjV4E
    نظرتان در این مورد چیه؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaghj نمایش پست ها
    سپاس از پاسختان
    اخیرا سرهنگی به نام واعظی نژاد که ظاهرا از معاونان ناجا است گفته " این تسهیلات شامل کسانیکه دارای معافیت تحصیلی خارج از کشور هستند نمی شه"http://bit.ly/1jAjV4E
    نظرتان در این مورد چیه؟
    دوست من، زمانی که شما با معافیت تحصیلی خارج از کشور هستید که دیگه غایب نیستید، هر دانشجو هم تا 2 بار در سال و مجموع 3 ماه بدون مشکل میتونه تردد کنه.
    پس تا زمانی که معافیت تحصیلی معتبر دارید باید با اسم دانشجو تردد کنید و اگه به هر دلیلی وارد غیبت شدید (با وثیقه به بهانه زیارت رفتید و بر نگشتید، معافیت تحصیلیتون تموم شد و برنگشتید، از کشور فرار کردید و ...) از اون موقع به بعد مشمول این یکی قانون خواهید شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)