صفحه 10 از 22 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 212

موضوع: تحصیل در آرژانتین

پیش فرض پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل | آرژانتین و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanmecha نمایش پست ها
    چرا شماها دنبال آرژانتبن و شیلی هستید ! اینا خودشون میان برزیل! برزیل تا اونجا که من می دونم و با این دانشجوهای لاتین حرف زدم تنها کشور امریکای جنوبی که فاند میده. ویزاشم که 2 هفتست. فاندشم ماهی 2000 ریال (واحد پول برزیل) برای دکترا 1350 تام برای فوقه البته اکه پروژه بگیرین و یا بورس پتروباس بشین که بیشترم می دن ولی با همین بورسم زندگی خوبه.
    شرایط گرفتن بورس شرکت پتروبراس چیه؟ من دوست دارم به عنوان یک مهندس تو این شرکت نفتی کار کنم آیا امکان کار بعد از تحصیل در رشته ی مهندسی نفت درصورت گرفتن پذیرش برای مستر با فاند وجود داره؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

خیلی خوبه شیلی بالاترین امار رو تو رشد ناخالص داخلی 4/7 درصد برابری قدرت خرید هر فرد 19460$ تورم 2/6 درصد در جمعیت 17/6 م داراست مقام دوم رو ارزانتین با فاصله برابری قدرت خرید 18750$ و تورم 9/6 درصد داراست به نقل از مجله اکونومیست .برزیل هم رشد اقتصادی خوبی داره ولی دارای نابرابری درامدی و شکاف طبقاتی بالا ویکی از امارهای بالای جرایم اجتماعی است. بنابر رتبه بندی مجله اکونومیست 1-شیلی 2- ارزانتین 3- اروگویه 4_ برزیل کامارو عزیز بهت تبریک میگم انتخاب هوشمندانه ای کردی . من در گیر پرونده گرین کارت دانمارک هستم و مطمئن هم نیستم ایا دانمارک انتخاب بهتری از شیلی برای من هست یا نه!! بهرحال امیدوارم وقتی رفتی این فروم رو فراموش نکنی یا یه وبلاگ راه اندازی کن تجربیاتت رو منتقل کنی برای ایندگان شاید هم خودم!

سلام. میشه بگید برای مقطع فوق لیسانس در ارژانتین ایا دانشگاه هایی وجود داره که به زبان انگلیسی تدریس می کنند؟ و اینکه شرایطشون چه جوریه؟ ایا به راحتی میشه کار گیر اورد؟ مرسی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط angelinblack33 نمایش پست ها
    سلام. میشه بگید برای مقطع فوق لیسانس در ارژانتین ایا دانشگاه هایی وجود داره که به زبان انگلیسی تدریس می کنند؟ و اینکه شرایطشون چه جوریه؟ ایا به راحتی میشه کار گیر اورد؟ مرسی
    در ارژانتین بطور قاطع عرض میکنم دانشگاهی پیدا نکردم که به انگلیسی باشه و همه دوره ها در تمام مقاطع به زبان اسپانیایی می باشد. شرایطش هم باید اپلیکیشن فرم رو پرر نمایید و سایر مدارک رو ارسال کنید. دوستمون Mahmoud در چند پست بالا پذیرش گرفتند. البته فکر کنم زمانش برای ترم بعد به پایان رسیده. در خصوص کار وضعیت شیلی به مراتب بهتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط angelinblack33 نمایش پست ها
    برای لیسانس تو هیچ مقطعی به انگلیسی تدریس نمیشه و فقط شامل دکترا و یا چند رشته تو مقطع کارشناسی ارشد شامل میشه.. شرایطی برای لیسانس وجود نداره و شما میتونین برای مقطع لیسانس اقدام کنین لازم به ذکره که فقط با مدرک دیپلم برای لیسانس میتونین نه فوق دیپلم، مدرک فوق دیپلم در آرژانتین معنایی نداره، البته شاید چند تا از واحدهایی که پاس شده و تطبیق بدن نیازی به پاس کردنشون نداشته نباشه اما در کل با مدرک فوق دیپلم و قبول ندارن..
    برای پیدا کردن کار بستگی به زبانتون و مقطعی که توش حرفه ای هستین داره که البته بازم قابل ذکره آرژانتین اشخاص بومی و اولویت قرار میده..
    Don't Give up

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmoud_y نمایش پست ها
    برای لیسانس تو هیچ مقطعی به انگلیسی تدریس نمیشه و فقط شامل دکترا و یا چند رشته تو مقطع کارشناسی ارشد شامل میشه.. شرایطی برای لیسانس وجود نداره و شما میتونین برای مقطع لیسانس اقدام کنین لازم به ذکره که فقط با مدرک دیپلم برای لیسانس میتونین نه فوق دیپلم، مدرک فوق دیپلم در آرژانتین معنایی نداره، البته شاید چند تا از واحدهایی که پاس شده و تطبیق بدن نیازی به پاس کردنشون نداشته نباشه اما در کل با مدرک فوق دیپلم و قبول ندارن..
    برای پیدا کردن کار بستگی به زبانتون و مقطعی که توش حرفه ای هستین داره که البته بازم قابل ذکره آرژانتین اشخاص بومی و اولویت قرار میده..
    سلام ...ی سوال داشتم ...برای اینکه از دیپلم بخوایم اقدام کنیم برای رشته پزشکی باید آزمونی هم بدیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Jasmineiii نمایش پست ها
    سلام ...ی سوال داشتم ...برای اینکه از دیپلم بخوایم اقدام کنیم برای رشته پزشکی باید آزمونی هم بدیم؟
    برای لیسانس هیچ لزومی به امتحان ورودی نداره.. و فقط فقط امتحان ورودی برای کسایی که میخوان در رشته هنر پذیرش بشن وجود داره که منظورم رشته هنر همون موسیقی ست که هر سال یکبار امتحان ورودی داره و شانس قبولیش 50% ـه.. البته اما اگه برای فوق لیسانس بخواین اقدام کنین به واحدهایی که تو لیسانس پاس کردین نگاه میندازن و اگه چیزی باشه بهتون واحد پیش نیاز میدن که پاس کنین.. که البته برای فوق لیسانس هم در پست های قبل توضیح دادم که به چه صورته..
    Don't Give up

Junior Member

دوستان عزیز, با سلام, اگر کسی برای مهاجرت یا تحصیل به آرژانتین اقدام کرده و یا تجربه و اطلاعاتی دارند, لطفا یک شماره تماس برای من با پیام ارسال کنید تا بتوانم تلفنی راهنمایی بگیرم, متاسفانه شرکت سفیران آفتاب فعلا کار نمیکند و من باید با تحصیل, زبان و دوره, یا با دعوتنامه کاری بروم, خواهش میکنم اگر میتوانید من را راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط zrsp نمایش پست ها
    دوستان عزیز, با سلام, اگر کسی برای مهاجرت یا تحصیل به آرژانتین اقدام کرده و یا تجربه و اطلاعاتی دارند, لطفا یک شماره تماس برای من با پیام ارسال کنید تا بتوانم تلفنی راهنمایی بگیرم, متاسفانه شرکت سفیران آفتاب فعلا کار نمیکند و من باید با تحصیل, زبان و دوره, یا با دعوتنامه کاری بروم, خواهش میکنم اگر میتوانید من را راهنمایی کنید.
    دوست عزیز.
    بسیاری از این شرکتها برای بازه خاصی فعالیت دارند زیرا اگر تعداد متقاضیان محدود باشند دنبال یه بیزینس دیگر و یا کشور ثانویه می گردند. به نظرم شما برای تحصیل با دانشگاهها مکاتبه کن. در ضمن دوستی از ارژانتین پذیرش گرفتند.

Junior Member

با تشکر IELTS, برای محمود.ی پیام گذاشتم که هنوز شاید ندیدند.
    از شرکت هم خواستم که تماس بگیرم برای راهنمایی..جواب ندادند.......شاید اگر تغییر شغل داده اند, درخواست 4/5 دقیقه زمان برای راهنمایی, یک تقاضای غیر منطقی باشد.......
    نمیدانم.... آیا کس دیگری هست؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)