صفحه 14 از 22 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 212

موضوع: تحصیل در آرژانتین

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل | آرژانتین و ...

اين مال پارساله اما شايد بدرد بخور باشه(گويا خود سفارت كارهاي اصليو انجام ميده):

We wish to inform that the call to register for the 2013 university year is open to foreign students who would like to study at several National Public Universities in Argentina (Res. 1523/90).
    The last day to register will be December 13th, 2012.
    Applicants will be able to enroll in one career. In case they decide to apply for a second career or to
    change their initial option, applicants should contact directly the Academic Secretariat of the institution that has granted their seat.
    At present there are vacancies at the following national
    universities: Córdoba, José C. Paz, La Plata, Luján, Rosario, Quilmes,
    and the "Instituto Interuniversitario de Arte" (Interuniversity Institute of Art, IUNA).
    For more information, please contact the Embassy of the Argentine
    Republic.
    Embassy of the Argentine Republic
    Tel: 613-236-2351
    Email: ecana@mrecic.gov.ar

http://www.ecana.mrecic.gob.ar/en/co...versities-2013

کربلایم آرزوست...

رشته و دانشگاه

بحث و گفتگو در مورد كيفيت دانشگاه هاي آرژانتين از نگاه يك آمريكايي و اينكه براي خارجي ها "رايگان" نيست در سايت معتبر tripadvisor، البته اين گفتگوها مال سال 2009 هستش!!!!:

http://www.tripadvisor.com/ShowTopic..._District.html
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    اين مال پارساله اما شايد بدرد بخور باشه(گويا خود سفارت كارهاي اصليو انجام ميده):

We wish to inform that the call to register for the 2013 university year is open to foreign students who would like to study at several National Public Universities in Argentina (Res. 1523/90).
    The last day to register will be December 13th, 2012.
    Applicants will be able to enroll in one career. In case they decide to apply for a second career or to
    change their initial option, applicants should contact directly the Academic Secretariat of the institution that has granted their seat.
    At present there are vacancies at the following national
    universities: Córdoba, José C. Paz, La Plata, Luján, Rosario, Quilmes,
    and the "Instituto Interuniversitario de Arte" (Interuniversity Institute of Art, IUNA).
    For more information, please contact the Embassy of the Argentine
    Republic.
    Embassy of the Argentine Republic
    Tel: 613-236-2351
    Email: ecana@mrecic.gov.ar

http://www.ecana.mrecic.gob.ar/en/co...versities-2013

احسان عزیز.
    ممنون بابت این لینکت اما من چندی پیش با دانشگاه که صحبت کردم میگه باید نسخه پذیرش رو برای سفارت ارسال کنیم و یه نسخه هم برای شما. اما سفارت ارژانتین جوابی بهم نداد و گفت مدارک ویزات رو بیار اصلاً اشاره به چیزی نکرد. کلا ناامید صحبت میکرد. فکر نکنم بخاری از سفارتش در ایران بلند شه.

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در آرژانتین

نقل قول نوشته اصلی توسط artimina نمایش پست ها
    جدا از دانشگاه هیچ کدوم از کنسولگری ها هم کمک نمی کنند
    شما از جایی سوال پرسیدی؟ سفارت آرژانتین جواب میده من که چیزی دستگیرم نشد! شما میخوای تلاش کن:

ADDRESS Darrus, Avenida Yar Mohammadi - Ghoo Str, No. 11
    Tehran
    Iran
    PHONE LOCAL: (021) 2257.7432
    22575555 - 22577433

INTERNATIONAL: +98.21.2257.7432
    HOURS 09.30 - 14.30, Sunday - Thursday

eiran@cancilleria.gob.ar

با سلام..
    معمولاً سفارت در فرایند پذیرش از دانشگاه کمکی نخواهد کرد و هر از گاهی ممکن است به نسخه ای از دانشگاه هایی که ویزا به آن ها تعلق میگیرد اشاره می کنند.. برای دانشگاه UBA نیاز به فرستادن دو نسخه از مدارکتان است و پس از بررسی یک نسخه از آن را با پذیرش به سفارت و دیگری را به خود شخص ارسال میکنند تا در فرایند گرفتن ویزا سریعتر عمل کند.(این در خصوص دانشگاه UBA ذکر شده و دیگر دانشگاه هایی مثل کوردوبا به این صورت نمی باشد) گرفتن فرایند ویزا از این سفارت بسیار بهتر از سال های قبل است.. گویا کارکنان سفارت آرژانتین مایل به راهنمایی نیستند اما از سویی پذیرش دانشجویان ایرانی از سوی سفارت آرژآنتین در تهران بسیار کم شده است و این باعث شده است که به بسیاری از دانشجویان ویزا تحصیلی بدهند و تعدادی از دوستان موفق به دریافت ویزا از سفارت شده اند.. اگر مدارکی به دانشگاه فرستاده اید که بررسی آن صورت گرفته و جوابی دریافت نکرده اید پستی با مشخصتتان و زمان ارسال مدارک در اینجا ذکر کنید که بتوانم کمکی کنم..
    Don't Give up

سلام ممنون ار اطلاعاتتون من 2 بار به دانشگاه دولتي بوئنوس آيرس میل زدم برای مستر رشته معماری خواستم بهم اطلاعات بدن و بگن ددلاینشون چه وقته گفتم که من زبان اسپانیایی اشنایی ندارم شما موسسه یا خود دانشگاه کلاس ها ی زبان دارید و لی بعد از گذشت جند هفته جواب ندادن

رشته و دانشگاه

سلام ممنون ار اطلاعاتتون من 2 بار به دانشگاه دولتي بوئنوس آيرس میل زدم برای مستر رشته معماری خواستم بهم اطلاعات بدن و بگن ددلاینشون چه وقته گفتم که من زبان اسپانیایی اشنایی ندارم شما موسسه یا خود دانشگاه کلاس ها ی زبان دارید و لی بعد از گذشت جند هفته جواب ندادن
    دانشكده معماري دانشگاه Universidad Nacional de Rosario:
    College of Architecture | www.fapyd.unr.edu.ar
    کربلایم آرزوست...

ممنونم از بابت سایت بچه ها الان زنگ زدم به سفارت گفتش که ما بخش فرهنگی اینجا نداریم فقط با دعوت نامه می تونی بری گفتم برای ویزای دانشجویی گفت از اینجا هیج کاری نمی تونی بکنی

ApplyAbroad Superstar

ممنونم از بابت سایت بچه ها الان زنگ زدم به سفارت گفتش که ما بخش فرهنگی اینجا نداریم فقط با دعوت نامه می تونی بری گفتم برای ویزای دانشجویی گفت از اینجا هیج کاری نمی تونی بکنی
    شما مطمئنی که این موضوع رو در خصوص ویزای دانشجویی گفتن؟ اخه در همین فرم داشتیم دوستانی که سال قبل از همین سفارت ویزای دانشجویی گرفتن!!

بله گفت باید دعوت نامه داشته باشی گفتم اما من ویزای تحصیلی می خوام بگیرم گفت ما بخش فرهنگی نداریم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)