صفحه 16 از 22 نخستنخست ... 678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 212

موضوع: تحصیل در آرژانتین

پیش فرض پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل | آرژانتین و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط artimina نمایش پست ها
    اما جواب نمی ده دیگه فکر کنم باید زنگ بزنم
    در روزهای دوشنبه و پنج شنبه تماس بگیرین که بتونین با خانمی که انگلیسی زبان هستند صحبت کنین. در غیر اینصورت باید به زبان اسپانیایی باید گفتگو داشته باشین..
    Don't Give up

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل | آرژانتین و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmoud_y نمایش پست ها
    تبریک. از کدوم دانشگاه پذیرش گرفتی احسان جان؟ شرایطتو لطف کن اینجا بزار.. ممنون
    محمود جان
    دانشگاه rio grande do sul universidade
    مقطع مستر رشته مهندسي مواد پليمري
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در آرژانتین

دوستان کسی که رشتش خیاطی و طراحی لباس باشه شیلی براش بهتره یا ارژانتین
    بعد ائنجا کار میدن به این رشته ها؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rilakuma نمایش پست ها
    دوستان کسی که رشتش خیاطی و طراحی لباس باشه شیلی براش بهتره یا ارژانتین
    بعد ائنجا کار میدن به این رشته ها؟
    لطفاً شرایط کلیتون و ذکر کنین که من یا دوستان بتونیم کمکی کنیم.. تا جایی که من میدونم خیاطی و طراحی لباس گواهی که داره و فقط مجتمع های فنی صادر میکنن و اگه شما میخواین با مدرک این گواهینامه اقدام کنین باید دنبال مجتمع یا کالج هایی که تو بوئنوس آیرس هست بگردین و درخواست ادامه تحصیلتون و بدین.. چند شخص برزیلی تونستن از طریق گواهی آرایشگری و طراحی لباس اقدام کنن و موفق شدن و الان مشغول به فراگیری این رشته هستن.. در خصوص گرفتن ویزا درباره این رشته چیزی نمیدونم، ولی باید اضافه کنم که خود کالج و یا مؤسسه که در آن مشغول به تحصیل هستین بعد از اتمام دوره تون شما و به چند فروشگاه و یا کمپانی طراحی لباس معرفی میکنه و اینکه شاید تعداد کمی باشن اما رقابت برای کار بسیار شدیده ولی حقوق بسیار خوبی داره و کمی چشمگیره و شخصاً دیدم کسانی و که از درآمدش راضی باشن..
    ولی نحوه گرفتن ویزا در این رشته و برخوردشون با همچین مدرکی یخورده اوضاع و سخت میکنه.. ولی امیدوارم مشکلی پیش نیاد..
    موفق باشین
    Don't Give up

دوستانی که میخوان برای مستر اقدام کنن دیگه نگران این موضوع نباشن که مدرکشون تا 8 ماه ارزیابی و مورد تأیید واقع بشه.. خدا و شکر این موضوع هم چند روزه که حل شده، اما باید این و هم گفت که از این به بعد باید مدارکتون تأیید سفارت بشه و بخاطر مدارک ناقص و دستکاری شده ای که از سوی دانشجویان کلمبیایی ارسال شده، تأیید شدن مدارک توسط کنسولگری الزامیه..
    دوست عزیزی ازم درباره هزینه ها سوال کرده بود که جوابشو به واحد یورو اینجا میزارم. شاید به برخی دوستان کمک کنه..
    باید گفت تقریباً تنها دغدغه اصلیتون پیدا کردن خونه و اجاره ماهیانه ایه که باید بابتش پرداخت کنین ـه .. معمولاً کرایه خونه ها از 350 یورو تا 600 یوروئه که خودم شخصاً با 380 یورو خونه تقریباً خوبی و اجاره کردم و تنها مشکلی که داره تا دانشگاه حدود 30 و 35 دقیقه ای راهه که فکر نکنم چیزی باشه.. اما بحث خورد و خوراک که باید بگم اگه دنبال گوشت حلال میگردین،توصیه میکنم نگردین چون خودم هم دنبالشم، یک فروشگاه عرب (Bahli) پیدا کردم که گوشت و مرغ حلال میفروشه اما اصلاً توصیه نمیکنم که از این فروشگاه خریداری کنین، که بابت یک کیلو گوشت ازتون 18 یورو خواهن گرفت و گوشتی که میده یخورده ...... خورد و خوراک ماهیانه تون تقریباً باید 100 تا 120 براش کنار بزارین البته اگه آشپز خوبی باشین میشه تا 80 یور هم کردش و اگه اهل تفریحات خاصی هستین تا 150 باید حساب کنین.. برای پوشاک هم توصیه میکنم که لباس هاتون و از همینجا بخرین، لباس های مارک دارشون با قیمت خیلی خوبی به فروش میره البته من هنوز سر این پیژامه خیلی مشکل دارم..
    وسایل ضروری خونه هم مثل تخت و تشک و ... هم میشه تو حراجیا با قیمت خوبی پیدا کرد..
    راستی درمورد بیمه هم باید اضافه کنم که ماهیانه 40 یورو باید بابتش پرداخت کرد و طبق تجربه ای که داشتم با همین بیمه اکثراً همه دندونپزشکی ها برای پر کردن دندوناتون هیچ هزینه ای ازتون دریافت نمیکنن..
    چیزایی که یادم بود و نوشتم و از اینکه یخورده توهم نوشتم عذرمیخوام..
    موفق باشین
    Don't Give up

ApplyAbroad Superstar

ممنون از زحماتت. ماهان جان اگر فرصتش رو داری در خصوص فرایند تحصیل در دکتری کشور آرژانتین مطلب بنویس. من تا مدارکش رو اطلاعی ندارم. و ضمناً من بالای 50 ایمیل به استادها و دانشگاهها ارسال کردم. (البته به انگلیسی) اما جوابی نگرفتم! اونجا چرا اینطوریه؟ الان زمان تحصیل است یا تعطیله؟

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    ممنون از زحماتت. ماهان جان اگر فرصتش رو داری در خصوص فرایند تحصیل در دکتری کشور آرژانتین مطلب بنویس. من تا مدارکش رو اطلاعی ندارم. و ضمناً من بالای 50 ایمیل به استادها و دانشگاهها ارسال کردم. (البته به انگلیسی) اما جوابی نگرفتم! اونجا چرا اینطوریه؟ الان زمان تحصیل است یا تعطیله؟
    درود
    نخیر یک چند روزی هم هست که سرشون خلوت شده.. البته به تازگی خبری ندارم اما اینو میدونم سخت مشغول بررسی مدارک ارسال شده به دانشگاه هستن.. البته دانشگاه به تازگی هم یک بورس برای دانشجویان گذاشته و فعلاً دانشجویان زیادی درخواست این بورس و دادن..
    IELTS عزیز، دوست خوبم لطفاً سوالاتتو برام لیست کن اگه بتونم کمکت میکنم و اگه نه حتماً از دانشگاه سؤال میکنم و جوابشو بهت میگم..
    Don't Give up

Junior Member

سلام عزیزان. خواستم از دوستانی که اطلاعات جامع و ملموسی دارن بیشتر اطلاع رسانی کنن . دوستانی که تحصیل یا زندگی می کنن.

درخصوص شرایط . سئوال داشتم که ارژانتین و شیلی از نظر امنیت برای خانم ها بخصوص اگر تنها باشن چگونه است؟

لطفا درخصوص بیمه درمانی و امکان کار دانشجو ؟ بنویسید.

ممنون. موفق باشید.

Junior Member

ممون از محمود عزیز بابت اطلاعات.
    دوستان تا الان مشخص شده که دانشگاههای آرژانتین رایگان هستن .کسی در مورد کمک هزینه ی زندگی و فاند اطلاع داره برای مقصع لیسانس ؟ من کلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم . یکی از دوستان تو یکی از پست ها گفته بود بعضی دانشگا هها برای هزینه های جاریه دانشجوها مبلغی پول میدن .
    ممون اگه سهیم بشین

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrrr نمایش پست ها
    ممون از محمود عزیز بابت اطلاعات.
    دوستان تا الان مشخص شده که دانشگاههای آرژانتین رایگان هستن .کسی در مورد کمک هزینه ی زندگی و فاند اطلاع داره برای مقصع لیسانس ؟ من کلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم . یکی از دوستان تو یکی از پست ها گفته بود بعضی دانشگا هها برای هزینه های جاریه دانشجوها مبلغی پول میدن .
    ممون اگه سهیم بشین
    یکی از دوستان که هم اکنون اونجا تحصیل میکنند گفته بودند در مقاطع لیسانس و فوق بخشی از هزینه ها رو میگیرن اما خیلی بالا نیست! اما در مقطع دکتری هزینه ها کلاً رایگانه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)