صفحه 17 از 22 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 212

موضوع: تحصیل در آرژانتین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در آرژانتین

من راجع به کمک هزینه ی زندگی پرسیدم آیلتس جان . که آیا تو مقطع لیسانس فاندی وجود داره ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrrr نمایش پست ها
    من راجع به کمک هزینه ی زندگی پرسیدم آیلتس جان . که آیا تو مقطع لیسانس فاندی وجود داره ؟
    بورس های مختلفی وجود داره! اما نه در بدو وروود! شما اگر زبان اسپانیایی خوبی بلد هستی میتونی روی ترمهای بعد با معدل بالا روی بورسهای distinguished حساب کنی و برخی دیگر. اما این بورسها در مقاطع بالا مقدار و تعداش بیشتره!

ببخشسد دانشگاه بوئنوس آيرس برای رشته معماری می دونید ایلتس چند احتیاجه؟پیج معماریش اسپانیایی بود نتونستم چیزی بفهمم واینکه دلاینش کیه من از جند ماه پیش میل زدم جواب ندادن شاید چون به انگلیسی زدم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط artimina نمایش پست ها
    ببخشسد دانشگاه بوئنوس آيرس برای رشته معماری می دونید ایلتس چند احتیاجه؟پیج معماریش اسپانیایی بود نتونستم چیزی بفهمم واینکه دلاینش کیه من از جند ماه پیش میل زدم جواب ندادن شاید چون به انگلیسی زدم
    کلاً کلیه دوره ها در کشور ارژنتین به اسپانیایی ارائه میشه. بنابراین شما نیاز نداری سطحی رو بدونید اما لازمه کمی دانش اسپانیایی بدونی. معماری جزو یکی از بهترین رشته ها در ارژانتین می باشد.

ممنونم به من گفتن که در این دانشگاه به انگلیسی ارائه می شه امتحان ورودی هم داره مثل برزیل؟وشما از ددلاین های دانشگاه خبر ندارین؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط artimina نمایش پست ها
    ممنونم به من گفتن که در این دانشگاه به انگلیسی ارائه می شه امتحان ورودی هم داره مثل برزیل؟وشما از ددلاین های دانشگاه خبر ندارین؟
    من چیزی نشنیدم که در دوره لیسانس به انگلیسی ارائه بشه. من خودم چندین ایمیل دریافت کردم مبنی بر اسپانیایی زبان بودن را احراز می کردند. خیر تا اونجا که اطلاع دارم ازمون وروودی وجود نداره.

درود به همگی دوستان..
    اول از همه شهریه در مقطع لیسانس و دکترا همچنان در اکثر دانشگاه ها بصورت رایگان است و برای مستر هزینه هایی و باید متقبل بشین که هزینه های چشمگیری نیست.. خودم به شخصه 2 دانشگاهی و دیدم که تدریس به زبان انگلیسی بوده ولی هزینه های هنگفتی دریافت میکنند که اصلاً به صرفه نیست. اما در خصوص الزامی بودن زبان باید عرض کنم خیر نیازی به داشتن مدرک زبانی برای پذیرش نیست ولی خوب به قول دوستمون داشتن کمی دانش زبان اسپانیایی برای روزهای اول خیلی کمکتون میکنه..
    بدرود
    Don't Give up

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management

چه قدر شانس برای گرفتن فاند برای دکترا در ارژانتین هست؟من مدیریت فناوری اطلاعات میخونم

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

با سلام
    دوستان شرایط گرفتن بورس تحصیلی برای دکترا تو این کشور چطوره؟
    آیا احتمالش بیشتر از اروپا و ترکیه و استرالیا است؟

با سلام به تمامی دوستان،
    من تو دانشگاه دولتی بوئنوس آیرس در مقطع لیسانس درس می خونم، اگر کسی اطلاعات و کمکی لازم داشته باشه، خوشحال می شم بتونم کمکی بکنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)