صفحه 18 از 22 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 212

موضوع: تحصیل در آرژانتین

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در آرژانتین

نقل قول نوشته اصلی توسط fabulosa1984 نمایش پست ها
    با سلام به تمامی دوستان،
    من تو دانشگاه دولتی بوئنوس آیرس در مقطع لیسانس درس می خونم، اگر کسی اطلاعات و کمکی لازم داشته باشه، خوشحال می شم بتونم کمکی بکنم
    شرایط کلی دوره دکتری اگر اطلاع دارید بفرمایید. من حدود 6 ماه براش وقت گذاشتم اما دریغ از یه جواب درست و حسابی.
    خیلی بد جواب ایمیل به انگلیسی رو میدن!!!

Junior Member

سلام
    من برای کارشناسی ارشد(کامپیوتر) سایت چندتا از دانشگاه های آرژانتین رو نگاه کردم اما نتونستم قسمت انگلیسی رو پیدا کنم(یا اصلا نداشت؟) چندتا سوال داشتم لطفا دوستان راهنمایی کنند:
    1. تحصیل به زبان انگلیسی رایگان هست یا پولی؟ اگه پولی هست شهریه چقدره؟
    2. برای تحصیل به زبان اسپانیایی باید اسپانیایی بلد بود یا میشه پذیرش گرفت و ابتدا دوره زبان اسپانیایی رو گذروند؟
    3. شرایط ماندن(اقامت دائم و شهروندی) بعد از تحصیل چطور هست؟
    4. شرایط کار و پیدا کردن کار چطور هست؟
    شرایط من به ای صورته: کاردانی الکترونیک(دانشگاه آزاد) - معدل 13
    کارشناسی کامپیوتر(نرم افزار-دانشگاه آزاد) معدل 17.5
    آیلتس 7
    با تشکر

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط falcon7 نمایش پست ها
    سلام
    من برای کارشناسی ارشد(کامپیوتر) سایت چندتا از دانشگاه های آرژانتین رو نگاه کردم اما نتونستم قسمت انگلیسی رو پیدا کنم(یا اصلا نداشت؟) چندتا سوال داشتم لطفا دوستان راهنمایی کنند:
    1. تحصیل به زبان انگلیسی رایگان هست یا پولی؟ اگه پولی هست شهریه چقدره؟
    2. برای تحصیل به زبان اسپانیایی باید اسپانیایی بلد بود یا میشه پذیرش گرفت و ابتدا دوره زبان اسپانیایی رو گذروند؟
    3. شرایط ماندن(اقامت دائم و شهروندی) بعد از تحصیل چطور هست؟
    4. شرایط کار و پیدا کردن کار چطور هست؟
    شرایط من به ای صورته: کاردانی الکترونیک(دانشگاه آزاد) - معدل 13
    کارشناسی کامپیوتر(نرم افزار-دانشگاه آزاد) معدل 17.5
    آیلتس 7
    با تشکر
    1- تنها برای فوق و دکتری رایگانه.
    2- باید در حد متوسط بدونی. چون سفارت ازت اسپانیایی مصاحبه میکنه.
    3- اطلاعی ندارم.
    4- خوبه. اقتصادش در کنار شیلی جزو بالاترین هست.
    5- تنها باید زبان اسپانیایی بدونی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل |آرژانتین و...

سلام ببخشید شما که اونجا درس خوندین می دونین واسه رشته مهندسی صنایع تو مقطع دکترا هم خوب هست یا نه؟ و اینکه واسه کار بعد دکتر شرایط اونجا چه جوریه؟

درود به همه دوستان..
    خیلی از دوستان پیغام خصوصی برام گذاشته بودند که اعم از سؤالاتی بود که جوابشون و اینجا میزارم که شاید به دوستان دیگه ای که بخوان برای این کشور اقدام کنند کمک کنه..
    عین همون سؤال هایی که دوستان ذکر کرده بودند از این قبیل بود که:
    1- تحصیل در مقطع لیسانس رایگان است یا خیر؟
    تمامی دانشگاه های عمومی برای مقطع لیسانس رایگان هستن و تنها دانشگاه های خصوصیه که از دانشجوها شهریه میگیره و قابل ذکره که دانشگاه های عمومی (تجربه شخصی) دست کمی از دانشگاه های خصوصی نداره و سطح علمی خوبی و نسبت به دانشگاه های خصوصی دارن.
    2- کمک هزینه دانشجویی به دانشجویان لیسانس تعلق میگیره یا خیر؟
    کمک هزینه دانشجویی به دانشجویان لیسانس تعلق نمیگیره اما دانشجویانی که نمره A دانشگاه هستن بن کارت هایی از نظیر کارت اتوبوس یک ساله، کارت ژتون غذا یکساله و ... تعلق میگیره.. اما قابل ذکره که برای دانشجویان فوق و دکترا دانشگاه های عمومی بودجه علمی خیلی خوبی نسبت به دانشگاه های خصوصی داره و کلاً این کمک هزینه برای تمامی دانشگاه های national unversided وجود داره..
    3- برای پذیرش از دانشگاه ها نیاز به گذراندن امتحان ورودی است یا خیر؟
    امتحان ورودی برای مقطع لیسانس وجود نداره اما داشتن دانش زبان اسپانیایی الزامیست که در خصوص این مورد دانشگاه به دانشجو پذیرش مشروط بر اینکه بعد از ورود به آرژانتین با حد نساب زبانشون و در 3 ترم برسونه ویزا میده که من باز هم پیشنهاد میکنم که به در دانشگاه و یا آموزشگاه هایی که دانشگاه معرفی میکنه اصلاً مراجعه نکنین، چرا که هزینه هنگفتی از شما دریافت میکنن و اصلاً به صرفه نیست.

در خصوص کار در هنگام تحصیل باید بگم که همه چی برمیگرده به دانش زبانتون که البته کارهایی از قبیل کار در پیتزا فروشی ها و یا هتل ها و یا روزنامه ها وجود داره که حقوقشون ساعتی است. اما اگه کلی بخوایم حساب کنیم من شیلی و برزیل برای کار میپسندم.
    در مورد تأیید دانشگاه در وزارت علوم باید ذکر کنم که تنها سه دانشگاست که وزارت علوم تأییدشون میکنه که من خودم در دومیشون مشغول به تحصیل هستم:
    1- University of Buenos Aires
    2- National University of La Plata
    3- Buenos Aires Institute of Technology
    خیلی از دوستان ازم خواسته بودن که کاراشون و انجام بدم.. باید بگم که قبلاً برای چندین از بچه های همین فرم اقدام کردم و آخرش به بدترین شکل باهام برخورد شد.. لطفاً دوستان همچین تقاضایی و ازم نکنن.. تا جایی که بشه سؤالاتتون و جواب میدم و این باعث خوشحالیمه که ایرانی های بیشتری و اینجا ببینم.. امیدوارم موفق باشین..
    بدرود
    Don't Give up

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

با سلام
    من لیسانس برق- الکترونیک دارم با معدل 17.5 از دانشگاه دولتی. ta خیلی از درسا هم بودم. با خیلی از نرم افزار های رشتمونم اشنایی دارم تو بعضی هاشونم قوی.
    برا سال بعد میخوام درخواست بدم.
    میخوام از همین الان شروع کنم رزومه ام و قوی کنم برا سال بعد./
    اگه میشه لطف کنید بگید چی کارایی باید بکنم . چی رو باید به رزومه ام اضافه کنم .. در کل چیکارا میتونم بکنم؟؟؟
    اگه بخوام دوباره برا لیسانس بخونم باید چیکار کنم .

Junior Member

سلام دوستان
    من با یکی از اساتید دانشگاه Buenos Aires مکاتباتی داشتم. ایشون خیلی تمایل داشت که برم اونجا و روی پروپوزالم کار کنم ولی بعد از اینکه بررسی کرد گفت متاسفانه اینجا دانشجوی خارجی رو مستقیم برای دکترا قبول نمیکنند و باید از لیسانس یا فوق شروع کنه! کسی تجربه ای در این خصوص داره؟

Junior Member sheyda_z64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناس صنایع-ازاد ابهر و کاردان مکانیک

سلام دوستان عزیزم
    مجبورم سوالم رو در این تاپیک بپرسم چون تاپیک جداگانه ای برای این موضوع برای آرژانتین وجود نداره ...

من و همسرم میخوایم بیایم آرژانتین و اونجا بچه دار بشیم ...میخوام راهنماییمون کنید آیا این روش مناسبی برای اخذ اقامت هست ؟ آیا آرژانتین جای خوبی برای زندگیه؟
    دوستان اگر هر اطلاعاتی داشته باشند ممنون میشم...
    مرررررررررررسسسسسسسسییییی ییییییییییییییییییی وااااااااااقععععععااااااا اااااااا......

Junior Member sheyda_z64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناس صنایع-ازاد ابهر و کاردان مکانیک

آخه تو اینترنت دیدم 29 کشور هستند که هنوز از قانون خاک پیروی میکنند و آرژانتین جز آنها بود...به فرزندی که از پدرو مادر توریست در خاکشون به دنیا بیاد سیتیزنی میدهند...
    از دوستانیکه اطلاعات دارند آیا این مطلب صحت داره؟؟؟

اگر بله
    آیا پدرو مادر هم میتونن از این امتیاز استفاده کنند و اقامت بگیرند/؟؟؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

ببینید دوست عزیز،من یک راهنمایی کلی به شما میکنم.هر موقع چنین سوالاتی براتون پیش اومد به قانون مدنی کشور مورد نظر مراجعه کنید.جواب شما فقط در آنجا یافت می شود،البته جوابی درست.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)