صفحه 21 از 22 نخستنخست ... 111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 212

موضوع: تحصیل در آرژانتین

پیش فرض پاسخ : تحصیل در آرژانتین

سلام خدمت همه دوستان.می خواستم بدونم امکان گرفتن فاند در دوره دکترا در آرژانتین واسه رشته مدیریت وجود داره یا نه؟واسه ما که متاهل هستیم حداقل هزینه زندگی ماهانه چقدره و در صورت یادگیری زبان اسپانیایی امکان پیدا کردن کار وجود داره یا نه؟در ضمن راهنمایی می فرمایید فرآیند اخذ پذیرش چطوره.متاسفانه سایت ها اسپانیایی زبان هستند و من نتونستم بفهمم باید چی کار کنم.ممنون از همگی

سلام به همه دوستان.من 21 صفحه پیام های فروم رو خوندم و جالب بود که اکثر دوستان گفته بودن تحصیل در آرژانتین رایگانه.من به اساتیدی در دانشگاه های ذکر شده تو همین فروم ایمیل دادم و از اغلب اونها یک جواب مشابه شنیدم.رقم شهریه در حد لالیگا بالا بود.این ایمیل یکی از اساتیده
    Dear Mary:

The cost of the doctoral program is about US $ 25,000. It is paid with an registration-fee of u$s 800 and 30 equal, monthly and consecutive installments.
    The chairs of the first year are taught in English and the rest in Spanish. I imagine that in the embassy of Iran in Argentina they can tell you where you could improve / learn Spanish.
    At this time we are making the admission for the 2018 cohort, we will be interviewing applicants until October 2017. If you are interested you should: (1) complete the application form with a photo of you pasted on the first sheet (EXCEL), (2) pass us your cv and (3) pass the documentation that is detailed in the third tab of EXCEL.
    دوستان کسی هست بدونه چطوریه اوضاع؟

Junior Member

سلام
    دوستان من برای یکی از دوستانم که خیلی علاقه داره وارد رشته پزشکی در خارج از کشور بشه می پرسم ... شرایط تحصیل پزشکی در آرژانتین به چه صورت هست . مدارک لازم ، آزمون ورودی (داره یا نداره ) ، مدرک زبان ( می خواد یا نمی خواد ) ، نحوه اخذ ویزا و ... اگه کسی کمک کنه ممنون میشم

سلام هزینه وشرایط تحصیل پزشکی در آرژتنتین کسی میدونه چیه

Junior Member

سلام

من تصمیم دارم برای یاد گرفتن زبان اسپانیایی به آرژانتین بیام.
    به دنباله موسسه آموزش زبان هستم.
    دوستان کدوم موسسات را در آرژانتین توصیه می کنند؟

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی

سلام
    منظور از دوره یکساله اینفرماسیون ناسیونال چیه؟؟
    باید واحدهای خاصی رو بگژرونیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی

سلام بر دوستان...
    اینجا کسی هست کارای پذیرش رو انجام بده؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان اینجا کسی هست برا ارشد جدیدا اقدام کرده باشه
    و از شرایط سفارت و ویزا خبر داشته باشه

Junior Member

درود به همه دوستان.من کارشناس ارشد فیزیک از دانشگاه تهران را دارم. برای دکترام خیلی علاقه دارم به دانشگاهی اروپایی و یا آمریکا پذیرش همراه با فاند بگیرم.امسال برای یه پوزیشن در رشته فیزیک کیهانی در رصدخانه اوگر واقع در آرژانتین برای دوره ی 4 ساله ی دکترا آرژانتین - آلمان درخواست دادم. و مصاحبه ام با استاد موفقیت آمیز بود. از دوستانی که در کشور آرژانتین مشغول به تحصیل هستند میخواستم بپرسم آیا کشور پیشرفته ای هست؟ و اینکه به موازات دکتری آنجا میتوان در دانشگاهای بوینس آیرس هم تدریس کنم؟با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط Benazeir نمایش پست ها
    درود به همه دوستان.من کارشناس ارشد فیزیک از دانشگاه تهران را دارم. برای دکترام خیلی علاقه دارم به دانشگاهی اروپایی و یا آمریکا پذیرش همراه با فاند بگیرم.امسال برای یه پوزیشن در رشته فیزیک کیهانی در رصدخانه اوگر واقع در آرژانتین برای دوره ی 4 ساله ی دکترا آرژانتین - آلمان درخواست دادم. و مصاحبه ام با استاد موفقیت آمیز بود. از دوستانی که در کشور آرژانتین مشغول به تحصیل هستند میخواستم بپرسم آیا کشور پیشرفته ای هست؟ و اینکه به موازات دکتری آنجا میتوان در دانشگاهای بوینس آیرس هم تدریس کنم؟با سپاس
    در جواب هر دو سؤالتون بلی.
    Don't Give up

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)