صفحه 4 از 22 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 212

موضوع: تحصیل در آرژانتین

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل | آرژانتین و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط maziaaar نمایش پست ها
    بچه ها من زبان فرانسه و انگلیسیم خوبه به نظرتون در کنار کشورای دیگه برای آرژانتینم اقدام کنم؟ چقدر شانس دارم؟ اگه کسی واسه آرژانتین هست پیام خصوصی بده لطفا تا با هماهنگی به اطلاعات هم کمک کنیم
    Dear Maziar
    Can we share our information together? Meantime, I guess, you should prepare to indicate your Spanish Language for Argentina
    Keep in touch with me

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    دوستان کشورهای اروگوئه و پاراگوئه هم گزینه های خوبی هستند که میشه روشون فکر کرد.
    احسان جان.
    به نظرم هر جایی فایده نداره ادم بره برای امریکای جنوبی بهترین ها از لحاظ، اقتصاد، رفاه، تورم، ازادی اجتماعی . اموزش کشورهای برزیل و ارژانتین و شیلی فقط مناسب هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    احسان جان.
    به نظرم هر جایی فایده نداره ادم بره برای امریکای جنوبی بهترین ها از لحاظ، اقتصاد، رفاه، تورم، ازادی اجتماعی . اموزش کشورهای برزیل و ارژانتین و شیلی فقط مناسب هستند.
    البته فکر میکنم شیلی بهتر از برزیل و آرژانتین باشه به لحاظ فرهنگ و تورم و هزینه های زندگی
    درسته؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط camaro1977usa نمایش پست ها
    البته فکر میکنم شیلی بهتر از برزیل و آرژانتین باشه به لحاظ فرهنگ و تورم و هزینه های زندگی
    درسته؟؟؟

کامارو گرامی.
    دقیقاً همینطوره. شما برای این مواردی که بیان کردید کاملاً درسته. اما مثلاً در بحث کیفیت اموزش و هزینه هاش ارژانتین به مراتب بهترین است. در خصوص اقتصاد و شاخص GPI به مراتب برزیل سرتر است. اما در خصوص رفاه زندگی و هزینه شیلی مفرون به صرفه است.

Junior Member farari88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture(shiraz university

من میخواهم برای آرژانتین اقدام کنم میخواستم بپرسم موسسه ای هست که این کار را برام انجام بده

باتشکر

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط farari88 نمایش پست ها
    من میخواهم برای آرژانتین اقدام کنم میخواستم بپرسم موسسه ای هست که این کار را برام انجام بده

باتشکر
    تو پیام خصوصی واست گذاشتم.

رشته و دانشگاه

با سلامی مجدد

من زنگ زدم یک سری اطلاعات گرفتم .چیزی که واسم عجیب بو د گفت ما خودمون در آرژانتین کلاس اسپانیایی را برای شما میگذاریم و اصلا مهم نیست که تاریخش کی باشه یعنی هر وقت خواستی میتونی بری!!!!!!!!!!!!!1
    حالا این موسسه قابل اعتماد هست یعنی منظورم این که در وزارت علوم ثبت هست

با تشکر فراوان

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط farari88 نمایش پست ها
    با سلامی مجدد

من زنگ زدم یک سری اطلاعات گرفتم .چیزی که واسم عجیب بو د گفت ما خودمون در آرژانتین کلاس اسپانیایی را برای شما میگذاریم و اصلا مهم نیست که تاریخش کی باشه یعنی هر وقت خواستی میتونی بری!!!!!!!!!!!!!1
    حالا این موسسه قابل اعتماد هست یعنی منظورم این که در وزارت علوم ثبت هست

با تشکر فراوان
    فراري جان!
    منم زنگ زدم......راستش نميتونم اطمينان كنم.....تازه كلي هم پول ميگيره...
    پيشنهاد ميكنم خودت مستقيم با دانشگاه هاي اونجا ارتباط برقرار كن...اگه هم خيلي پاكاري همين حالا برو كلاس اسپانيايي و بعد يه مدرك DELE هم بگير...كلي امتيازه براي خودش....ايرانياي كمي توي اين مسير هستند.

موفق باشي آميگو!
    کربلایم آرزوست...

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

در‏ ‏مورد‏ ‏این‏ ‏شرکتی‏ ‏که‏ ‏برای‏ ‏آرژانتین‏ ‏کار‏ ‏میکنه‏ ‏منم‏ ‏صحبت‏ ‏کردم‏ ‏اولا‏ ‏خیلی‏ ‏پول‏ ‏میگیره‏ ‏دوما‏ ‏دفتر‏ ‏درست‏ ‏حسابی‏ ‏هم‏ ‏تهران‏ ‏نداره‏ ‏روش‏ ‏کارشم‏ ‏مجهول‏ ‏و‏ ‏عجیبه‏ ‏‏ ‏شرکتی‏ ‏که‏ ‏برای‏ ‏شیلی‏ ‏کار‏ ‏میکنه‏ ‏تهران‏ ‏برج‏ ‏نکار‏ ‏ونک 12 ساله داره برای مالزی و استرالیا کار میکنه روش کارش معلومه و مشتری زیاد داشته پول برای 1 خانواده هزینش معقولتره ولی باز اگه کسی‏ ‏بتونه‏ ‏خودش‏ ‏اقدام‏ ‏کنه‏ ‏مناسبتره‏ ‏هرچند‏ ‏سختی‏ ‏و‏ ‏استرس‏ ش‏ ‏بیشتره‏ ‏و‏ ‏چون‏ ‏کسی‏ ‏نیست‏ ‏راهنمایی‏ ‏کنه‏ ‏خودش‏ ‏کریستن‏ ‏کلمب‏ ‏میشه

رشته و دانشگاه

این شرکتی که برای آرژانتین کا میکنه دفترش در(خیابان جمهوری، بعد از چهار راه استانبول ، مجتمع تجاری پروانه، طبقه اول) است.من میخوام که از طریق یک شرکت اقدام کنم .

آیا هیچ شرکتی که مجوز از وزارت علوم داشته باشه برای آرژانتین نیست؟

چه جوری میتونم اعتماد کنم

فکر کنم به طور کل دانشگاه های آرژانتین بهتر از شیلیه

با تشکر که من را راهنمایی میکنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)