صفحه 5 از 22 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 212

موضوع: تحصیل در آرژانتین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل | آرژانتین و ...

برای رفتن حتما باید از طریق این شرکت ها اقدام کرد ؟ نمی شه خودمون مدارک رو بفرستیم . چون همه دارن می پرسن کدوم شرکت خوبه .
    به صورت کلی واسه دانشگاه های آرژانتین و شیلی چه مدارکی لازمه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط farari88 نمایش پست ها
    این شرکتی که برای آرژانتین کا میکنه دفترش در(خیابان جمهوری، بعد از چهار راه استانبول ، مجتمع تجاری پروانه، طبقه اول) است.من میخوام که از طریق یک شرکت اقدام کنم .

آیا هیچ شرکتی که مجوز از وزارت علوم داشته باشه برای آرژانتین نیست؟

چه جوری میتونم اعتماد کنم

فکر کنم به طور کل دانشگاه های آرژانتین بهتر از شیلیه

با تشکر که من را راهنمایی میکنید
    کلاً از نظر رشد اقتصادی و رشد اموزشی ارژانتین به مراتب از شیلی سرتره!! ضمن اینکه کلیه مقاطع تحصیلی در ارژانتین رایگان است اما در شیلی بین 4000 تا 12000 دلار(به گفته خود موسسه مربوطه) شما باید هزینه کنید اما در خصوص اقامت و موندن شیلی به مراتب ساده تر است.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط tormoz نمایش پست ها
    برای رفتن حتما باید از طریق این شرکت ها اقدام کرد ؟ نمی شه خودمون مدارک رو بفرستیم . چون همه دارن می پرسن کدوم شرکت خوبه .
    به صورت کلی واسه دانشگاه های آرژانتین و شیلی چه مدارکی لازمه؟
    دوست عزیز.
    شما یه نگاهی و جستجویی در امریکای جنوبی و علی الخصوص این چند کشور انجام بدی میبینی که ایرانی خیلی کم هستند یا اصلاً وجود ندارند بنابراین عملاً شما اطلاعات ناکافی دارید در این تاپیک هم بنده و دوستان دیگر تجربیات خودمون رو داریم بیان میکنیم و الا نه از روند کار میشه سر در اورد و نه از میزان هزینه اولیه و ثبت نام دانشگاه. اولین گام یادگیری زبان اسپانیایی می باشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دوست عزیز.
    شما یه نگاهی و جستجویی در امریکای جنوبی و علی الخصوص این چند کشور انجام بدی میبینی که ایرانی خیلی کم هستند یا اصلاً وجود ندارند بنابراین عملاً شما اطلاعات ناکافی دارید در این تاپیک هم بنده و دوستان دیگر تجربیات خودمون رو داریم بیان میکنیم و الا نه از روند کار میشه سر در اورد و نه از میزان هزینه اولیه و ثبت نام دانشگاه. اولین گام یادگیری زبان اسپانیایی می باشد.
    حرف شما کاملا صحیح . چون اطلاعات کمه سوال رو پرسیدم . منتظر اطلاعات خوب بعدیتون هستم

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

سلام دوستان چن سوال 1.میشه به زبان انگلیسی ارشد در آرژانتین خوند؟ 2.میشه بدون یادگیری زبان کشور ارژانتین(و صرفا با دانستن انگلیسی) در آرژانتین حین تحصیل کمی کار کرد؟ 3.هزینه هر نفر حد اقل چقدره؟

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5555555 نمایش پست ها
    سلام دوستان چن سوال 1.میشه به زبان انگلیسی ارشد در آرژانتین خوند؟ 2.میشه بدون یادگیری زبان کشور ارژانتین(و صرفا با دانستن انگلیسی) در آرژانتین حین تحصیل کمی کار کرد؟ 3.هزینه هر نفر حد اقل چقدره؟
    دوست عزيز نظام آموزشي اين كشور بر اساس زبان اسپانيايي هستش.....شايد با زبان انگليسي بتونيد در شركتهاي بين المللي كار كنيد...اما سخته..
    خب چرا شروع به يادگيري زبان اسپانيايي نميكنيد؟ يادگرفتنش ميايرزه...براي مهاجرت به آمريكا هم دانستن اسپانيايي امتياز حساب ميشه.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

سلام دوستان
    من مدتیه به فکر مهاجرت از ایران هستم و کشورهای آمریکای جنوبی رو بیشتر میپسندم. مخصوصا آرژانتین و شیلی.
    فرهنگ، شرایط اقلیمی، اقتصاد،... این کشورها خیلی بهتر از جاهای دیگه است.
    اما اطلاعات زیادی از نحوه اقدام برای مهاجرت و بازار کار این کشورها برای شغل خودم و همچنین نحوه درخواست پذیرش دانشگاهها ندارم.
    از سایتهای خارجی مهاجرت در مورد این دو کشور اطلاعات خوبی بدست آوردم ولی این اطلاعات بیشتر به درد یه غیر ایرانی میخوره.

من انیماتور و گرافیست هستم، 15 سال سابقه کار دارم که 11 سال رو فقط در زمینه انیمیشن کار کردم. در ساخت تعداد زیادی انیمیشن کوتاه، تیزر و سریال
    شرکت داشتم. و چند تا از کارهای شخصیم تو کتابهای هنری خارجی (آمریکا) چاپ شده. در کل رزومه خوبی در این زمینه دارم. عضو خانه هنرمندان و آسیفا هم هستم.
    عکاسی رو هم در سطح حرفه‌ای کار میکنم. عکاسی مدل و صنعتی (بیشتر صنعتی).
    36 سالمه و مجرد. در مورد آرژانتین میدونم که به هنر اهمیت زیادی میدن و سطح فرهنگی جامعه بالاست. ولی نمیدونم در زمینه هنر من بازار کار چطوره.
    البته احتمالا اینجا هم کسی اطلاعات زیادی در این مورد نداشته باشه.
    در کل آرژانتین رو به شیلی ترجیح میدم، من چون به صورت تجربی وارد دنیای هنر شدم دوست دارم در زمینه هنر خودم تحصیلات دانشگاهی هم داشته باشم و از
    قرار معلوم آرژانتین برای تحصیل شرایط بهتری داره. و اینکه سیتیزن شدن در آرژانتین راحت تره ظاهرا. البته در این مورد چیز زیادی نمیدونم.

چیزهایی که دوست دارم بدونم اینه که چه مقدار (حدودی) پول اولیه لازمه؟ دانشگاههای هنری آرژانتین در کدام شهر هستند و چطور میشه باهاشون ارتباط برقرار کرد.
    آیا از این دانشگاهها میشه بورس گرفت؟ آیا این شرکتهای وکالت برای مهاجرت قابل اعتماد هستند؟ هزینه های پیش از سفر در چه حدودیه (برای گرفتن ویزا، بلیط و از این دست چیزها)؟

شرمنده زیاد سوال میکنم، همش از کم بودن اطلاعاته

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط nDman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدتیه به فکر مهاجرت از ایران هستم و کشورهای آمریکای جنوبی رو بیشتر میپسندم. مخصوصا آرژانتین و شیلی.
    اما اطلاعات زیادی از نحوه اقدام برای مهاجرت و بازار کار این کشورها برای شغل خودم و همچنین نحوه درخواست پذیرش دانشگاهها ندارم.
    از سایتهای خارجی مهاجرت در مورد این دو کشور اطلاعات خوبی بدست آوردم ولی این اطلاعات بیشتر به درد یه غیر ایرانی میخوره.

من انیماتور و گرافیست هستم، 15 سال سابقه کار دارم که 11 سال رو فقط در زمینه انیمیشن کار کردم. در ساخت تعداد زیادی انیمیشن کوتاه، تیزر و سریال
    شرکت داشتم. و چند تا از کارهای شخصیم تو کتابهای هنری خارجی (آمریکا) چاپ شده. در کل رزومه خوبی در این زمینه دارم. عضو خانه هنرمندان و آسیفا هم هستم.
    36 سالمه و مجرد. در مورد آرژانتین میدونم که به هنر اهمیت زیادی میدن و سطح فرهنگی جامعه بالاست. ولی نمیدونم در زمینه هنر من بازار کار چطوره.
    در کل آرژانتین رو به شیلی ترجیح میدم، من چون به صورت تجربی وارد دنیای هنر شدم دوست دارم در زمینه هنر خودم تحصیلات دانشگاهی هم داشته باشم و از
    قرار معلوم آرژانتین برای تحصیل شرایط بهتری داره. و اینکه سیتیزن شدن در آرژانتین راحت تره ظاهرا. البته در این مورد چیز زیادی نمیدونم.

چیزهایی که دوست دارم بدونم اینه که چه مقدار (حدودی) پول اولیه لازمه؟ دانشگاههای هنری آرژانتین در کدام شهر هستند و چطور میشه باهاشون ارتباط برقرار کرد.
    آیا از این دانشگاهها میشه بورس گرفت؟ آیا این شرکتهای وکالت برای مهاجرت قابل اعتماد هستند؟ هزینه های پیش از سفر در چه حدودیه (برای گرفتن ویزا، بلیط و از این دست چیزها)؟

سلام
    دوست عزيز
    شرايط خوبي داريد.....همينطور كه خودتون گفتيد آرژانتين شرايط بهتري براي شما داره، نسبت به شيلي پيشرفنه تر هستش و هنرمندان بزرگي داره و هرساله فستيوال هاي بزرگي رو برگذار ميكنه.
    طبق تحقيقاتي كه داشته ام گرفتن اقامت آرژانتين بعد از 2 تا 3 سال اقامت ميسر ميشه.....و چون ايراني هاي كمي تابحال به انجا رفتند شايد كمي ناشناخته باشه...
    اما از من به يادگار داشته باشيد! كه مهمترين و كليدي ترين فاكتور موفقيت شما يادگيري اسپانيولي است كه اگه انگليسي تان خوب باشد يادگيري اين زبان دشوار نخواهد بود...حتي اگه بتونيد مدرك DELE كه مخصوص اين زبان هست رو براي سطح مقدماتي بگيريد عالي ميشه.
    تحصيل در آرژانتين رايگانه و 50 دانشگاه معروف داره، دانشگاه نخست اين كشور دانشگاه بوئنوس ايرس هستش كه سايتش اينه: http://www.uba.ar/
    هزينه هاي زندگي در ارژانتين بطور متوسط و ماهانه حدود 500 تا 700 دلاره......كه اين هزينه يك ارژانتينيه ولي يك ايراني شايد با 500 تا هم بتونه. بخصوص اينكه شايد با دانستن زبان شما بتونيد كار در زمينه انيميشن و گرافيك پيدا كنيد.
    شايد لازم باشه براي احتياط پول 2 يا 3 سال اول زندگي رو ببريد.
    من يك انستيتو هنر پيدا كردم براتون بنام Instituto Universitario Nacional del Arte در بوئنوس ايرس كه ميتونيد در موردش تحقيق كنيد. كلا بدونيد دانشگاه هاي آرژانتين خيلي رنك و رتبه بالايي ندارند ، مثلا دانشگاه تهران 850 جهانه و دانشگاه بوئنوس ايرس 1127 جهانه.....

براي ارتباط باهاشون كافيه ايميل بزنيد.....البته اگه شرايط مالي داريد من ميگم يه سفر توريستي اول بريد و اگه خوشتون اومد حضورا اپلاي كنيد.
    شركتهايي هستند كه كاراي اقامت ارژانتين رو انجام ميدن و فقط شايد بدليل اينكه در مورد امريكاي جنوبي زياد اطلاعاتي نيست خوب باشه و اينكه اونجا نماينده دارند ولي خودتون هم اونجا رفتيد ميتونيد يه وكيل آرژانتيني بگيريد تا كاراي اقامتتون رو انجام بده.
    واقعا كشورهاي ارژانتين و برزيل و شيلي و كوبا كشورهاي با مردماني بسيار مهربان و خونگرم هستش و هيچگاه احساس غربت نميكنيد( با استناد به داشتن دوستان آرژانتيني و برزيلي و ونزوئلايي خودم)
    اگه اهل چند سال سختي دوري كامل! از كشور هستيد، آرژانتين گزينه بسيار خوبيه.

موفق باشيد آميگو!
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nDman نمایش پست ها
    سلام دوستان

دروود. دوست عزیز.
    در بحث اول اینکه این بسیار مهم است که زبان اسپانیایی رو فراگرفته باشید. در ارژانتین دانشگاههای ملی و خصوصی زیادی در زمینه هنر وجود داره که یکیش دانشگاه ملی هنر بوینس ایرس است. همچنین دانشگاه هنر پلاتا و کوردوبا.....
    بیشتر دانشگاههای ملی هزینه ای از فرد نمی گیرند و رایگان است مگر اینکه بخواهید در دانشگاه خصوصی درس بخونید وضعیت اقتصادی ارژانتین در ردیف کشورهای برتز اقتصاد دنیاست با شاخص جی پی ای 40 دنیا.
    در خصوص هزینه اولیه من خودم خیلی بررسی کردم اما قیمت دقیق رو نمیشه بدست اورد. در خصوص کار هم وجود داره اما به طبع کسانی که اسپانیولی صحبت می کنند در ردیف اول هستند البته اگر مدرک ESL دارید برای اموزش زبان انگلیسی میشه اقدام کنید در ضمن ویزای 6 ماهه کاری هم می توانید درخواست بدهید. شرکتهای مهاجرت تنها به نظرم اون شرکت شیلی که در ایران هم شعبه داره معتبره یعنی دستتون به کسی میرسه اما عموماً تایید نمیشه.
    در فایل زیر برخی از هزینه های ارژانتین رو می توانید ملاحظه نمایید.
    این لینک هم ممکنه بد نباشه یه نکاتی توش هست.
    مشاهده
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

در‏ ‏مورد‏ ‏آرژانتین‏ ‏متاسفانه‏ ‏مدارک‏ ‏دانشگاهی‏ ‏ایران‏ ‏را‏ ‏ارزیابی‏ ‏نمیکنند‏ ‏البته‏ ‏برای‏ ‏مقطع‏ ‏کارشناسی‏ ‏دیپلم‏ ‏ایران‏ ‏مورد‏ ‏قبول‏ ‏است‏ ‏در‏ ‏ثانی‏ ‏بعلت‏ ‏رایگان‏ ‏بودن‏ ‏دانشگاهها‏ ‏رقابت‏ ‏برای‏ ‏دریافت‏ ‏کرسی‏ ‏دانشگاههای‏ ‏برتر‏ ‏بالاست‏ ‏و‏ ‏ازمون‏ ‏ورودی ‏به‏ ‏زبان‏ ‏اسپانیایی‏ ‏برگزار‏ ‏میشود‏ ‏اول‏ ‏همت‏ ‏خود‏ ‏را‏ ‏بر‏ ‏مهاجرت‏ ‏و‏ ‏دریافت‏ ‏اقامت‏ ‏بگذارید‏ ‏سپس‏ ‏از‏ ‏همانجا‏ ‏برای‏ ‏پذیرش‏ ‏اقدام‏ ‏کنید‏ ‏برای‏ ‏همین‏ ‏من‏ ‏شیلی‏ ‏را‏ ‏دارای‏ ‏قوانین‏ ‏ساده‏ ‏تر‏ ‏میدانم‏ ‏گرچه‏ ‏اگر‏ ‏تصمیم‏ ‏حتمی‏ ‏تحصیل‏ ‏دارید‏ ‏آرژانتین‏ ‏هم‏ ‏مناسبتره‏ ‏هم‏ ‏پیشرفته‏ ‏تر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)