صفحه 6 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 212

موضوع: تحصیل در آرژانتین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل | آرژانتین و ...

از تمامی دوستان به خاطر اطلاعات خوبشون ممنونم. منم فکر میکنم که اول باید رو مهاجرت و پیدا کردن کار و کسب درآمد تمرکز کنم و بعد برم سراغ تحصیل.
    البته من اگر در آرژانتین یا هر کشور دیگه که امکان مبادلات مالی آنلاین داشته باشه زندگی کنم میتونم بصورت فری‌لنس کار قبول کنم و یا عکسهامو بفروشم.
    خوشبختانه آرژانتین و شیلی هردو طبیعت زیبایی دارن که میشه بخوبی ازشون استفاده کرد. البته باید بیشتر در مورد قوانین کار در این دو کشوربدونم.
    در ضمن من وب‌دولوپر هم هستم و در حال حاضر هم چند سایت خارجی رو از همینجا اداره میکنم.
    در کل فکر می‌کنم مشکل زیادی از نظر کسب درآمد نداشته باشم (البته امیدوارم رویابافی نکرده باشم).
    بزرگترین مشکل قیمت دلاره، من از تقریبا 1.5 سال پیش تصمیم گرفتم که مهاجرت کنم ولی یه سری مشکلات مانع شد. الانم که دلار

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط nDman نمایش پست ها
    از تمامی دوستان به خاطر اطلاعات خوبشون ممنونم. منم فکر میکنم که اول باید رو مهاجرت و پیدا کردن کار و کسب درآمد تمرکز کنم و بعد برم سراغ تحصیل.
    البته من اگر در آرژانتین یا هر کشور دیگه که امکان مبادلات مالی آنلاین داشته باشه زندگی کنم میتونم بصورت فری‌لنس کار قبول کنم و یا عکسهامو بفروشم.
    خوشبختانه آرژانتین و شیلی هردو طبیعت زیبایی دارن که میشه بخوبی ازشون استفاده کرد. البته باید بیشتر در مورد قوانین کار در این دو کشوربدونم.
    در ضمن من وب‌دولوپر هم هستم و در حال حاضر هم چند سایت خارجی رو از همینجا اداره میکنم.
    در کل فکر می‌کنم مشکل زیادی از نظر کسب درآمد نداشته باشم (البته امیدوارم رویابافی نکرده باشم).
    بزرگترین مشکل قیمت دلاره، من از تقریبا 1.5 سال پیش تصمیم گرفتم که مهاجرت کنم ولی یه سری مشکلات مانع شد. الانم که دلار
    با تشکر از IELTS عزیز
    دوست عزیز
    بهترین کار اینه که اول یه سفر توریستی بری و از نزدیک جوانب کار رو بسنجی.
    موفق باشید.
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Superstar

دوستان عزیز. عرشیا و احسان!!!
    لطفاً این نکته رو در نظر بگیرید که ما فقط داریم در این تاپیک نظرات خودمون رو بیان میکنیم و خیلی نمیخواهیم نظرات تحمیل برانگیزی ارائه کنیم ، به نظرم بهتره همدیگرو متهم نکنیم و تنها به اطلاعاتی که داریم استنهاد کنیم و به دوستان کمک کنیم و امیدوار باشیم که باعث کمک دوستان بشه و باقیش دوستان هستند که تصمیم خواهند گرفت که چه هدفی رو دنبال کنند. در این شکی نیست که اطلاعات در خصوص امریکای جنوبی کم هست و باید همه شما با قدرت بییشتری به این مهم کمک کنید. خواهش میکنم جو دوستانه ای داشته باشیم.
    با سپاس این
    لینک رو هم گذاشتم که برای من خیلی سودمند بود. (انگلیسی)
    ازاد اندیش باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

سلام به همه دوستان! لطف کنيد اگه ميشه با شرايطي که من دارم بگيد واسه ارژانتین شانس پذیرش دارم: 28 سال سن/متاهل/فوق ديپلم مکانيک/4 سال سابقه کار مر تبط/معدل فوق يپلم 12.5/معدل ديپلم 15.5 همسرم 28 سال /ليسانس حسابداري/3 سال سابقه کار مرتبط/معدل ليسانس 13.5 اگه دوستی وکیل یا شرکت معتمدی که از داخل ایران بتونه کار پذیرش رو انجام بده معرفی کنه ممنون میشم با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط navidnad نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان! لطف کنيد اگه ميشه با شرايطي که من دارم بگيد واسه ارژانتین شانس پذیرش دارم: 28 سال سن/متاهل/فوق ديپلم مکانيک/4 سال سابقه کار مر تبط/معدل فوق يپلم 12.5/معدل ديپلم 15.5 همسرم 28 سال /ليسانس حسابداري/3 سال سابقه کار مرتبط/معدل ليسانس 13.5 اگه دوستی وکیل یا شرکت معتمدی که از داخل ایران بتونه کار پذیرش رو انجام بده معرفی کنه ممنون میشم با تشکر
    واسه آرژانتین فقط یه شرکت یا بهتر بگم یه نفر اینکارو میکنه یا ادعا میکنه که میتونه اونم با هزینه گزاف و شرایط نه چندان خوب ولی برای شما شیلی بهتره من خودمم دارم میرم شیلی

موسسه آفتاب برای آرژانتین
    شرکت myc برای شیلی
    آرژانتین برای تحصیل خوبه اونم واسه لیسانس یعنی با دیپلم بری چون چند سال طول میکشه تا مدرک ایران رو قبول کنن و البته تحصیل هم مجانیه و خیلی از شیلیایی ها میرن واسه ادامه تحصیل اونجا چون زبونشون یکیه ولی برای کار و زندگی شیلی به مراتب بهتره
    1-هزینه پایین زندگی
    2-درامد بالا
    3-سرعت پیشرفت بیشتر
    4-خدمات بهداشتی بهتر
    5- و مهمتر اینکه شرایط بهتری واسه گرفتن اقامت داره

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

ممنون از پاسختون .آره من با موسسه آفتاب تماس گرفتم که حدود11000$ میگرفت .فکر نمیکنم عقلانی باشه.می خواستم ببینم خودمون میشه واسه آرژانتین اقدام کنیم.اگه میشه راهش چیه ممنون می شم

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط navidnad نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون .آره من با موسسه آفتاب تماس گرفتم که حدود11000$ میگرفت .فکر نمیکنم عقلانی باشه.می خواستم ببینم خودمون میشه واسه آرژانتین اقدام کنیم.اگه میشه راهش چیه ممنون می شم
    تنها راهش اینه بتونی توریستی بری زبان اسپانیشتو تقویت کن اونجا اگه بتونی‏ ‏ویزا‏ ‏بگیری‏ ‏وکیل‏ ‏بومی‏ ‏میگیری‏ ‏که‏ ‏به‏ ‏مراتب‏ ‏ارزونتره‏ ‏ولی‏ ‏در‏ ‏کل‏ ‏من‏ ‏توصیه‏ ‏نمیکنم‏ ‏اگر‏ ‏نتونی‏ ‏ویزا‏ ‏بگیری‏ ‏که‏ ‏احتمالش‏ ‏زیاده‏ ‏چون‏ ‏دعوتنامه‏ ‏معتبر‏ ‏نداری‏ ‏شانس‏ ‏شیلی‏ ‏رو‏ ‏هم‏ ‏از‏ ‏دست‏ ‏میدی‏ ‏این‏ ‏کشورهای‏ ‏امریکا‏ ‏جنوبی‏ ‏یه‏ ‏جوری‏ ‏متل‏ ‏شنگن‏ ‏ان‏ ‏لاین‏ ‏با‏ ‏هم‏ ‏در‏ ‏ارتباطن‏ ‏منم‏ ‏به‏ ‏شما‏ ‏شیلی‏ ‏رو‏ ‏پیشنهاد‏ ‏میکنم‏ ‏چون‏ ‏اقامت‏ ‏مهاجرت‏ ‏و‏ ‏اخذ‏ ‏پاسپورت‏ ‏حتمیه‏ ‏نرخ‏ ‏وکیل‏ ‏شیلی‏‏ ‏معقول‏ ‏ه‏ ‏شرکتش‏ ‏هم‏ ‏معتبرتره‏ ‏زیاد‏ ‏هم‏ ‏این‏ ‏دو‏ ‏کشور‏ ‏با‏ ‏هم‏ ‏فرقی‏ ‏از‏ ‏نظر‏ ‏استاندارد‏ ‏زندگی‏ ‏ندارن

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Argchi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    كسي ميدونه با دريافت اقامت ارزانتين يا شيلي به كدام كشورها ميشه بدون ويزا سفر كرد ؟
    من خودم این سوال رو از یکی از دوستانم که بچه شیلی هست و اینجا (خارج از کشور) با من همکلاسه پرسیدم و گفته که همه کشورهای اروپا و امریکای جنوبی استرالیا و کانادا رو بدون روادید ویزا می توانید سفر کنید.
    تنها برای امریکا باید ویزای اینترنتی درخوایت بدید که کمتر از 2 هفته کاری اماده میشه. کلاً پاسپورت شیلی خیلی معتبر است.

آرژانتین فکر میکنم مجانیه البته برای فوق لیسانس به بالا سخت مدرک ایران رو قبول میکنن
    خیلیا از شیلی و کشور های اسپانیایی زبان دیگه برای تحصیل میرن اونجا
    ویرایش توسط camaro1977usa : November 11th, 2012 در ساعت 01:12 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)