صفحه 7 از 22 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 212

موضوع: تحصیل در آرژانتین

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل | آرژانتین و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط navidnad نمایش پست ها
    منم عرضم همین بود.هزینها واسه شیلی از آرژانتین گرون تر در میآد.یعنی واقعا با دلار 3000 تومان دانشگاه سالی 12000$ به صرف نیست.میخوام از دوست عزیز بپرسم که واسه شیلی هیچ راهی نیست که بتونیم خودمون اقدام کنیم و پول به وکیل ندیم.یا حتی واسه آرژانتین که بشه رفت .من چند تاآژآنس واسه ویزای توریستی آرژانتین تماس گرفتم اما گفتن واسه آرژانتین کار نمیکنن.اگه دوستی راهی میدونه .کسی رو میشناسه راهنمایی کنه ممنون میشم .چون خود بحث هزینه ی دانشگاه خیلی مهمه اگه کم باشه و حتی مجانی باشه .خیلی آدم جلوتره ممنون میشم اگه دوستس راهنمایی کنه
    چرا آژانس؟
    خودت پاشو برو سفارت خونه آرژانتين و كاراتو بكن.
    من خودم مي خواستم يه سفر برم مونته نگرو، اما اين كشور در ايران اصلا سفارت خونه نداره، با يه سرچ ساده فهميدم توي آنكارا سفارت داره و خلاصه از طريق ايميل كلي راهنماييم كردند.
    شما خودت ميتوني كاراي ويزا رو انجام بدي.
    کربلایم آرزوست...

پیش فرض پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل |آرژانتین و...

نقل قول نوشته اصلی توسط kinghts نمایش پست ها
    سلام به همه بچه های فروم
    دوستان من حدودا دو ساله که در آرژانتین زندگی و تحصیل می کنم . هر کدام از دوستان اگه سوالی داشت در خدمتش هستم . می خواستم بگم آرژانتین در کل کشور خیلی خوبیه مخصوصا برای تحصیل و درس خواندن چونکه اینجا تحصیل کردن و درس خواندن در دانشگاه ها کاملا مجانی و رایگانه . و علاوه بر رایگان بودن دانشگاه ها کلی شرایط خاص برای دانشجو ها قاعل میشن و حتی ماهانه پول هم به دانشجو پرداخت می کنن . سطح دانشگاه ها واقعا خیلی عالی و بالا و خلاصه من که خیلی راضی ام . ضمنا برای دانشگاه هیچ گونه امتحان ورودی و ... وجود نداره . اینجا سیاست های آموزشیشون کمی فرق می کنه با ایران . راحت هرکسی می تونه وارد دانشگاه بشه و هر رشته ای که می خواد رو بخونه . راحت برای هرکسی حتی افراد خارجی شرایط تحصیل رو جور می کنن اما اینکه دانشجو بتونه تو دانشگاه بمونه بستگی به خودش داره چون واقعا باید درس بخونی و تلاش کنی . چون سطح آموزشیشون خوب و بالا و به همین دلیل سخت گیری می کنن
    سلام دوست عزیز. امیدوارم که خارج از ایران زندگی خوبی داشته باشی و مطمئن هستم که در شرایط فعلی ایران، هر جایی برای زندگی از ایران بهتره. من خواستم ازت راهنمایی بگیرم که چطوری و از چه راهی باید برای اقامت آرژانتین اقدام کنم. راستش هرچقدر در اینترنت به دنبال شرکتی برای کمک در مهاجرت به آرژانتین گشتم مورد مناسبی پیدا نکردم.شما که در اونجا تشریف دارید و این مسیر را رفتین اگر ممکنه کمکم کنید.و اینکه کدوم شهر را از نظر زندگی و بیزینس مناسبتر میدونید. چون ما 4 خانواده 2 و 3 نفره هستیم که با همدیگه میخواهیم مهاجرت کنیم.ممنون از اینکه وقتتون را برای پاسخ به سوال من میذارین. اگه بتونید یه آدرس ایمیل یا شماره تلفن به من بدین که بتونم راحتتر باهاتون مشورت کنم که خیلی لطف کردین.آدرس ایمیل من هم هست : نوشتن هر گونه اطلاعات تماس اعم از ایمیل و شماره تماس خلاف قوانین فروم می باشد .
    با زهم از وقتتون ممنونم و امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید
    ویرایش توسط FanTasTic : December 16th, 2012 در ساعت 06:45 PM دلیل: بروزرسانی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مواد جوشکاری

پیش فرض پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل |آرژانتین و...

نقل قول نوشته اصلی توسط kinghts نمایش پست ها
    سلام به همه بچه های فروم
    دوستان من حدودا دو ساله که در آرژانتین زندگی و تحصیل می کنم . هر کدام از دوستان اگه سوالی داشت در خدمتش هستم . می خواستم بگم آرژانتین در کل کشور خیلی خوبیه مخصوصا برای تحصیل و درس خواندن چونکه اینجا تحصیل کردن و درس خواندن در دانشگاه ها کاملا مجانی و رایگانه . و علاوه بر رایگان بودن دانشگاه ها کلی شرایط خاص برای دانشجو ها قاعل میشن و حتی ماهانه پول هم به دانشجو پرداخت می کنن . سطح دانشگاه ها واقعا خیلی عالی و بالا و خلاصه من که خیلی راضی ام . ضمنا برای دانشگاه هیچ گونه امتحان ورودی و ... وجود نداره . اینجا سیاست های آموزشیشون کمی فرق می کنه با ایران . راحت هرکسی می تونه وارد دانشگاه بشه و هر رشته ای که می خواد رو بخونه . راحت برای هرکسی حتی افراد خارجی شرایط تحصیل رو جور می کنن اما اینکه دانشجو بتونه تو دانشگاه بمونه بستگی به خودش داره چون واقعا باید درس بخونی و تلاش کنی . چون سطح آموزشیشون خوب و بالا و به همین دلیل سخت گیری می کنن
    سلام اگه میشه ازشرایطش بگین ونحوه درخواست من کارشناسی جوشکاری دارم ممنون

سلام دوستان.. من تصمیم گرفتم برای تحصیل در کشور شیلی با معدل دیپلم 15/50 برای لیسانس اپلای کنم.. شرایط پذیرش در دانشگاه هاچطوره واینکه به نظرتون در چه دانشگاهی با این معدل و رشته اقدام کنم و اینکه شهریه های دانشگاه ها به چه صورته و آیا نیاز به مدرک زبان داره یا خیر.. و اینکه بعد از عید من باید در یکی از دو کشور شیلی و یا آرژانتین باشم.. لطفاً تو این زمینه کمکم کنین.. ممنون
    Don't Give up

به نظر من اگه میخاید برای لیسانس برید، آرژانتین به خاطر رایگان بودن بهتره
    ولی برای زندگی و کار خب شیلی بهتره البته آرژانتین هم همچنان میتونه گزینه مناسبی باشه
    کاش وطن جایی برای ماندن بود ....

نقل قول نوشته اصلی توسط camaro1977usa نمایش پست ها
    به نظر من اگه میخاید برای لیسانس برید، آرژانتین به خاطر رایگان بودن بهتره
    ولی برای زندگی و کار خب شیلی بهتره البته آرژانتین هم همچنان میتونه گزینه مناسبی باشه
    ممنون. برای لیسانس در آرژانتین چند سال طول میکشه؟ کار برای دانشجوها در آرژانتین ممنوعه؟ دانشگاه هایی که رو زمینه IT یا کامپیوتر که خوب پذیرش میدن و نام میبرین؟ ممنون
    Don't Give up

http://www.safiraneaftab.com
    در مورد آرژانتین شاید لینک فوق بتونه کمکتون کنه
    البته منم اول رفتم سراغ آرژانتین بعد به این نتیجه رسیدم که شیلی واسه من بهتره
    شما هم باید با توجه به اهداف و شرایطت ببینی چی بهتره
    کاش وطن جایی برای ماندن بود ....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط camaro1977usa نمایش پست ها
    http://www.safiraneaftab.com
    در مورد آرژانتین شاید لینک فوق بتونه کمکتون کنه
    البته منم اول رفتم سراغ آرژانتین بعد به این نتیجه رسیدم که شیلی واسه من بهتره
    شما هم باید با توجه به اهداف و شرایطت ببینی چی بهتره
    البته کامارو جان،من شنبه و یکشنبه چند بار با شماره ای که تو سایتشونه تماس گرفتم،کسی جواب نداد.نمی دونم اتفاقی بوده،بخاطرتعطیلات کریسمس بوده یا اینکه کلا تعطیل کردن

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sasanznia نمایش پست ها
    البته کامارو جان،من شنبه و یکشنبه چند بار با شماره ای که تو سایتشونه تماس گرفتم،کسی جواب نداد.نمی دونم اتفاقی بوده،بخاطرتعطیلات کریسمس بوده یا اینکه کلا تعطیل کردن
    البته اینها دفترشون رو تغییر دادند و جای دیگری رفتن ممکنه با موبایل یا در ساعت مورد نظر به دفتر ارژانتینش تماس بگیرید چون ادمی که فارسی صحبت کنند دارند.

دوستان من کل این فروم و خوندم و از بچه هایی که میخواستن به آرژانتین مهاجرت کنن چیزی دستگیرم نشد، یا بهتره بگم کسی و ندیدم که برای تحصیل آرژانتین و بپذیره.. به شماره سفیران آفتاب هم زنگ زدم که هزینه کل این کارها 140000$ هست که خیلی زیاد در میاد.. من هنوز بین دو راهی موندم.. اینکه برای لیسانس در آرژانتین اقدام کنم و برای فوق به کشور دیگه ای.. در مورد آرژانتین کسی اطلاعاتی داره.. مثلاً اینکه آزمون ورودی داره یا نه؟ یا اینکه دوره های گرفتن زبانش به چه صورته؟ یا اگه خودم بخوام اقدام کنم چطوری میتونم ویزا و بگیرم، منظورم گرفتن ویزا تحصیلیه.. اگه از طریق سایت های دانشگاه اقدام کنم شانس پذیرش و دارم؟ اطلاعاتی درباره ورود به دانشگاه های ارژانتین و میخوام.. دوستان کسی هست که کمکم کنه؟ من باید تا بعد از عید تو یکی از کشور شیلی و آرژانتین باشم.. ممنون
    Don't Give up

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)