صفحه 8 از 22 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 212

موضوع: تحصیل در آرژانتین

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل | آرژانتین و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmoud_y نمایش پست ها
    دوستان من کل این فروم و خوندم و از بچه هایی که میخواستن به آرژانتین مهاجرت کنن چیزی دستگیرم نشد، یا بهتره بگم کسی و ندیدم که برای تحصیل آرژانتین و بپذیره.. به شماره سفیران آفتاب هم زنگ زدم که هزینه کل این کارها 140000$ هست که خیلی زیاد در میاد.. من هنوز بین دو راهی موندم.. اینکه برای لیسانس در آرژانتین اقدام کنم و برای فوق به کشور دیگه ای.. در مورد آرژانتین کسی اطلاعاتی داره.. مثلاً اینکه آزمون ورودی داره یا نه؟ یا اینکه دوره های گرفتن زبانش به چه صورته؟ یا اگه خودم بخوام اقدام کنم چطوری میتونم ویزا و بگیرم، منظورم گرفتن ویزا تحصیلیه.. اگه از طریق سایت های دانشگاه اقدام کنم شانس پذیرش و دارم؟ اطلاعاتی درباره ورود به دانشگاه های ارژانتین و میخوام.. دوستان کسی هست که کمکم کنه؟ من باید تا بعد از عید تو یکی از کشور شیلی و آرژانتین باشم.. ممنون
    محمود عزیز.
    اون شرکت فکر کنم رقم 14000$ رو مدنظر داره نه 140000$!!!!
    ضمن اینکه ارژانتین برای کلیه مقاطع رایگانه و اصلاً ارزش نداره برای کشوری دیگر انتخاب جایگزین داشته باشی. منظورم اینکه برای تحصیل همونجا بهترینه اما متاسفانه سایتها و افراد اطلاعات خوب و زیادی از اونجا ندارند. من تنها میدونم که برخی از دانشگاهها مصاحبه و ازمون علمی برای وروود میگیرند که نباید خیلی سخت باشه. برای ویزا توصیه میکنم از سفارت کشورهای همسایه اقدام کنی یا بهشون ایمیل بزنی ببینی جوابتو چطور میدن. از طریق سایت دانشگاه که همیشه بهترین و معتبرترین اطلاعات رو میده اما نمیدونیم چطوری باید مراحل رو پیگیر بود چون باید اسپانیایی بدونی. در خصوص دانشگاهها من خودم بهترین دانشگاههای ارژانتین رو این 3 تا میدونم:
    1- دانشگاه پونتیفیکا بوئینرس ایرس
    2- دانشگاه ملی بوئینرس ایرس
    3- دانشگاه ملی کوردوبا
    4- دانشگاه صنعتی بوئینرس ایرس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مواد جوشکاری

سلام من کاردانی وکارشناسی رااز دانشگاه علمی کاربردی گرفتم رشته متالوژی (جوشکاری)معدلم 15.78و15.20 لطفا راهنمایی کنید شانس پذیرشم واسه ارشد چقدره وازکجاباید شروع کنم لطفا کامل توضیح بدید ممنون

من به دانشگاه های آرژانتین میل زدم اما هیچکدوم جوابمو ندادن.. بنظرتون بخاطر موضوع میلیمه یا تعطیلات؟؟ یک هفته ای شده! بنظرتون دوباره میل بفرستم؟
    Don't Give up

بالاخره جواب میل اومد و فرم های اپلای و دادم و پذیرش من هم اومد.. باورم نمیشد که انقدر زود کارام تموم بشه.. دوستان برای آرژانتین هر چه زودتر اقدام کنین، ددلاین تا ماهه بعده..
    بچه ها من دو دل شدم.. چیکار کنم؟
    Don't Give up

ApplyAbroad Superstar

بالاخره جواب میل اومد و فرم های اپلای و دادم و پذیرش من هم اومد.. باورم نمیشد که انقدر زود کارام تموم بشه.. دوستان برای آرژانتین هر چه زودتر اقدام کنین، ددلاین تا ماهه بعده..
    بچه ها من دو دل شدم.. چیکار کنم؟
    دروود محمود جان.
    تبریک فراوان.
    اگر ممکنه بخشی از اطلاعاتی رو که برای فرهیختگان اینده مفید خواهد بود قرار دهید.
    شامل: مقطع تحصیلی، دانشگاه مورد نظر، هزینه ها، و امور ویزا رو باید چگونه پیگیر بشید. چون شنیدم از سفارت ارژانتین در تهران بدلیل مشکلات خاص نمیشه درخواست داد.
    ازاد اندیش باشید

دوستانی که میخوان برای ارشد تو آرژانتین پذیرش بگیرن بابت تأیید مدرک لیسانسشون از دانشگاه ارژانتین ناراحت نباشن..
    برای لیسانس پذیرش بگیرین و به آرژانتین برین.. طی 3 ماه و 4 ماهی که مشغول به یادگیری زبان اسپانیایی هستین دانشگاه مدرک فوقتون با یک امتحان ورودی تأیید میکنه.. و اینکه رایگان بودن دانشگاه های آرژانتین از سال 2014 برداشته میشه..
    راستی با اینکه دانشگاه ها رایگان است اما مبلغی هم باید به دانشگاه پرداخت کنین که اون هم جز شهریه محسوب نیست..

دوستان من فردا دارم میرم سفارت اگر سوالی چیزی بود بگین ازشون بپرسم..
    ویرایش توسط Mahmoud_y : January 12th, 2013 در ساعت 07:31 PM
    Don't Give up

ApplyAbroad Superstar

دوستانی که میخوان برای ارشد تو آرژانتین پذیرش بگیرن بابت تأیید مدرک لیسانسشون از دانشگاه ارژانتین ناراحت نباشن..
    برای لیسانس پذیرش بگیرین و به آرژانتین برین.. طی 3 ماه و 4 ماهی که مشغول به یادگیری زبان اسپانیایی هستین دانشگاه مدرک فوقتون با یک امتحان ورودی تأیید میکنه.. و اینکه رایگان بودن دانشگاه های آرژانتین از سال 2014 برداشته میشه..
    راستی با اینکه دانشگاه ها رایگان است اما مبلغی هم باید به دانشگاه پرداخت کنین که اون هم جز شهریه محسوب نیست..

دوستان من فردا دارم میرم سفارت اگر سوالی چیزی بود بگین ازشون بپرسم..
    محمود عزیز.
    برای دوره دکتری اگر ممکنه سوال بپرسید که اگر کسی کشور دیگری است میتونه از سفارت همونجا اقدام کنه یا باید بیاد ایران و از اینجا؟؟
    در خصوص شهریه دانشگاه برای دکتری هم به همین منواله؟؟؟ واقعاً صحت داره شهریه دار شدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyanil نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنون محمود جان بابت اطلاعاتی که شیر کردید - ویزای دانشجویی رو چند ماهه گفتند در ابتدا به شما میدهند ؟
    خواهش میکنم پویان عزیز.. ویزا 1 ساله برای من صادر میشه، اما از اونجایی که مسئولش میگفت یا 6 ماه هست یا 1 ساله.. هنوز درباره هزینه ها چیزی گفته نشده، 2 روز دیگه کارای اتمامیه.. راستی اینو هم اضافه کنم که آرژانتین تعطیلاتشون تا یک هفته (البته برای کارمندا) تموم میشه.. از الان شروع به میل فرستادن کن و شرایطتو جویا باش..
    Don't Give up

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    ممنون. محمود عزیز.
    بنده تحصیلم قبل از سال 2015 تمام میشه. بنده در کشور چین هستم. خواستم بدونم از اینجا میشه اقدام کرد؟؟؟ سپرده مالی چیزی ازت نخواستن؟؟
    به انگلیسی پاسختون رو دادند یا اسپانیایی؟؟
    اگر ممکنه در خصوص روادید ویزا و درصد گرفتن از ایران یا سایر کشورها (چین) سوال کنید.
    با سپاس
    ایشالاً به سلامتی..
    من یکی از دوستانی و تو آرژانتین پیدا کردم که میگفت باید گردش حساب 5000 پزو داشته باشی.. اما فکر نکنم امسال به این صورت باشه.. اما در هر صورت سوال میکنم.. در خصوص دانشگاه ها: من به چند دانشکده ایمیل انگلیسی فرستادم که تنها دانشگاهی که جوابمو به انگلیسی داد لاپلاتا بود.. اما وقتی دانشگاه زنگ زدم هم مسئول اسپانیایی و انگلیسی زبان داشتند.. از این جهت ناراحت نباشین.. اگرچه سوال اسپانیایی داشتنین تا یک حدودی میتونم کمکتون کنم..
    Don't Give up

ApplyAbroad Superstar

ایشالاً به سلامتی..
    من یکی از دوستانی و تو آرژانتین پیدا کردم که میگفت باید گردش حساب 5000 پزو داشته باشی.. اما فکر نکنم امسال به این صورت باشه.. اما در هر صورت سوال میکنم.. در خصوص دانشگاه ها: من به چند دانشکده ایمیل انگلیسی فرستادم که تنها دانشگاهی که جوابمو به انگلیسی داد لاپلاتا بود.. اما وقتی دانشگاه زنگ زدم هم مسئول اسپانیایی و انگلیسی زبان داشتند.. از این جهت ناراحت نباشین.. اگرچه سوال اسپانیایی داشتنین تا یک حدودی میتونم کمکتون کنم..
    ممنون.
    این هر پزو چند تومانه؟؟؟ من خودم علاقه دارم تنها از دانشگاه بوئینرس ایرس و کوردوبا اقدام کنم. چون هم قدیمی و هم رشته بنده رو داره. ضمن اینکه در نزدیکی پایتخته.
    حالا هیچ کدوم جوابمو ندادند. یه یک هفته ای هم گذشته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)