صفحه 37 از 84 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در برزیل

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    این دانشگاهی در جنوب برزیله، که بیشتر بافت شهری شبیه به اروپاست و مهاجرینی از المان و ایتالیا و .... درونش زندگی میکنن. در کل دانشگاهش در رشته های مهندسی برق و مکانیک و حقوق قویه. جمعیتش هم نزدیک به 7 میلیون نفره. اب و هواش هم در زمستان سرده و تابستون خنک!
    در خصوص زبان تحصیل که همه دانشگاههای برزیل به پرتغالیه! اما نگران نباش شما نیاز به گذروندن دوره خاصی نیستی! تنها همونجا هم میشه یاد گرفت.
    با سلام
    در مورد دانشگاه sao carlos اطلاعات میخواستم

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

سلام دوستان
    برای پذیرش دانشگاه سائو کارلوس دارم اقدام میکنم، به 4 مورد(به صورت زیر) برای آپلود مدارک برخوردم ممنون میشم لطف کنید و راهنمایی کنید:
    Histórico de Graduação
    Histórico de Mestrado
    Curriculum Vitae
    Comprovante de Depósito
    ممنون و متشکرم از لطفتون

Junior Member mersen آواتار ها

سلام امیر جان
    به سلامتی، انشاالله که راه پر از موفقیتی واست باشه.
    سه مورد اول اینها هستن:

Histórico de Graduação: ریز نمرات دوره کارشناسی
    Histórico de Mestrado: ریز نمرات دوره کارشناسی ارشد
    Curriculum Vitae: روزمه یا همون CV

اما در مورد چهارمی مطمئن نیستم، چون با پروسه دانشگاه سائوپائولو آشنا نیستم. در اصل Comprovante de Depósito معنیش می شه مدرک سپرده یا چیزی شبیه به فیش بانکی. آیا برای ثبت نام در دانشگاه لازمه هزینه بررسی مدارک داده بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای پذیرش دانشگاه سائو کارلوس دارم اقدام میکنم، به 4 مورد(به صورت زیر) برای آپلود مدارک برخوردم ممنون میشم لطف کنید و راهنمایی کنید:
    Histórico de Graduação
    Histórico de Mestrado
    Curriculum Vitae
    Comprovante de Depósito
    ممنون و متشکرم از لطفتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

نقل قول نوشته اصلی توسط mersen نمایش پست ها
    سلام امیر جان
    به سلامتی، انشاالله که راه پر از موفقیتی واست باشه.
    سه مورد اول اینها هستن:

Histórico de Graduação: ریز نمرات دوره کارشناسی
    Histórico de Mestrado: ریز نمرات دوره کارشناسی ارشد
    Curriculum Vitae: روزمه یا همون CV

اما در مورد چهارمی مطمئن نیستم، چون با پروسه دانشگاه سائوپائولو آشنا نیستم. در اصل Comprovante de Depósito معنیش می شه مدرک سپرده یا چیزی شبیه به فیش بانکی. آیا برای ثبت نام در دانشگاه لازمه هزینه بررسی مدارک داده بشه؟
    سلام
    ممنونم از پاسختون
    فکر میکنم هزینه بررسی مدارک باشه. توضیحات به این صورت هستش:
    O valor da taxa de inscrição é de R$ 50,00 (cinqüenta reais) e deverá ser depositado:
    -USP/EESC- Taxas Pós-Graduação
    Banco do Brasil – Agência 3062-7 – c/c 168147-8
    به نظر شما این مبلغ 50 که گفته شده دلار آمریکا هستش یا رئال برزیل که حدودا 21 دلار آمریکا معادل میشه؟
    و اینکه یه فرمت برای CV قرار دادند که تمپلتی به زبان پرتقالی هستش، حتما باید به زبان پرتقالی پر بشه یا امکان آپلود رزومه انگلیسی وجود داره؟
    وسوال آخر اینکه من ریزنمراتم به انگلیسی ترجمه شده همین کافی هست یا باید به زبان پرتقالی ترجمه بشه؟
    واقعا ممنونم از لطفتون

Junior Member mersen آواتار ها

بله دیگه، همینه. این پولیه که برای ثبت نام باید پرداخت کنید. این هم R$ نشانه رئال برزیل هست. یعنی همون تقریبا 21 دلار آمریکا.

در مورد زبان پرتغالی هم این مورد رو همیشه باید در نظر بگیرید. اونجا رو باید مثل ایران تصور کنید، در ایران مثلا چند نفر رو در خیابون می تونید پیدا کنید که انگلیسی بلد باشن؟ چندتا از تاکسیران ها و مغازه دارها بلد هستن؟ کارکنان آموزش دانشگاه و اساتید دانشگاه هایی که تحصیل کردین انگلیسی بلد بودن؟ برزیل هم دقیقا همینطوره. پس هرچقدر که سعی کنید کارها و مدارک و ایمیل هاتون به پرتغالی باشه کارهاتون سریعتر انجام می شه. کلا برزیلی ها کاغذبازی رو خیلی دوست دارن و ممکنه بعضی از مدارک اصلا مهم نباشن.
    ولی مطمئنا استاد مستقیمتون انگلیسی رو خوب بلده. در مورد اینکه CV یا رزومه رو انگلیسی بنویسید یا نه به استادتون ایمیل بزنید بهتره. شاید بگه انگلیسی باشه هم اشکالی نداره.

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی سال اخر رشته صنایع غذایی هستم خرداد 94 یا جولای 2015 لیسانس میگیرم .... و تا الان هم تونستم با دانشگاه یونیکمپ مکاتبه داشته باشم .... سوالی که واسم پیش اومده اینه که از چه زمانی باید پذیرش گرفت ؟ از کی میتونم با اساتید دانشگاه صحبت کنم ؟ ممنون میشم توضیح کلی دررابطه با مراحل پذیرش بدید ....
    ویرایش توسط Remo21 : October 20th, 2014 در ساعت 12:48 AM

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

لیسانس عمران با معدل 12.20.
    ارشد مدیریت اجرایی با معدل 15.25
    2 تا مقاله ISI.
    1 کتاب ترجمه غیر مرتبط.
    امتحان آیلتسم 2 ماه دیگه است.(6.5 میارم)
    آیا می تونم برای دکترای مدیریت فول فاند بگیرم؟پیشنهادتون چیه؟
    آیا پس از تحصیل میشه اونجا اقامت دائم گرفت؟وضعیت کار برای این رشته پس از تحصیل چطوره؟

سلام
    دوستان کسی این دانشگاه رو میشناسه؟
    Universidade Federal de São João del-Rei

Junior Member

تجربیات من در گرفتن پذیرش:
    متقاضی تحصیل در مقطع دکترا رشته فناوری اطلاعات

خلاصه نظرات اساتید دانشگاه شریف: مخالف با کشور برزیل و اینکه مدرک از دانشگاه با رنکیگ پایین ولی از کشورهایی مثل انگلیس و کانادا بهتر است
    مهمتر از دانشگاه استاد است که باید رزومه ژورنالهای معتبر محل تحصیل خوب و مدارک عالی داشته باشد و موضوع به روزی برای شما انتخاب کند

دانشگاه USP:
    استاد ازم پرپوزال خواست - دانشکده کامپیوترش در شهر
    sao carlos
    است

مخارج از زبان یک پاکستانی در همین دانشگاه و شهر:

live near my campus (Only 5 minutes walking distance from my Department). If you want to live long , you will pay less for rent.
    In My Case, I received R$. 2200 per month.
    My expenditures are :
    House Rent : R$. 600 (Including Water)
    Electricity: R$. 20-30
    Internet: R$. 30
    Food: Depends (Normally R$. 100-400). Depends on what you eat and where you eat. For example: If you wanna eat inside university Restaurant, then you will need to pay only R$. 2 (which is almost free), but this is only for students.

نکات مثبت: استاد گفت دوره دکترا را به زبان انگلیسی خواهم گذراند- استاد با رزومه فوق قوی- فاند
    FAPESP
    که 4000 تا در ما ه می داد و بلیط و ماه اول دو برابر
    نکات منفی: شهرش کوچیک هست داخل
    youtube
    می تونید شهرش رو ببینید و یکی از دوستان در همین فروم نوشته بود از 6 شب به بعد کسی تو خیا بون نیست

===> از اونجایی که من می خوام یه جای خوب زندگی کنم پس اینجا نمی رم

Junior Member

دانشگاه unicamp:
    استاد ازم پرپوزال نخواست و فرم پر کردم مدارک باید توسط دانشگاه تایید می شد ولی استاد بیشتر تصمیم گیرنده هست -در شهر کمپیناس هست

نکات مثبت: استاد گفت دوره دکترا را به زبان انگلیسی خواهم گذراند- استادش کار عملی می کنه - فاند بین 2200 تا 3500 می ده
    این رو حتما ببینید به نظر می یاد شهر خیلی خوبیه
    https://www.youtube.com/watch?v=nool_9y02vE
    قطب
    IT
    هست و برای کار کمپاتی های بین المللی داره و می شه با زبان انگلیسی کار پیدا کرد

خونه مبله واسه اجاره داره

===> از اونجایی که من می خوام یه جای خوب زندگی کنم +دانشگاه خوب این رو انتخاب کردم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)