صفحه 83 از 84 نخستنخست ... 33737475767778798081828384 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در برزیل

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanmecha نمایش پست ها
    سلام،

برزیل نیازی به مدرک زبان نداره ولی باید پرتغالیتون خوب باشه برای مستر البته بچه ها خیلیاشون هیچی بلد نبودن و همون جا سریع یاد گرفتن. خودتونم می تونید پیدا کنید مجانی فقط کافیه به استادای مربوطتون ایمیل بزنید و حرفی هم نزنید بورس نمی خوام. البته احتمالا بودرس نمی دن با ای نشرایط ولی خوب چه کاریه سنگ مفت گنجشک مفت.
    سلام مجدد...
    دوست عزیز یعنی شما میفرمایین که دانشگاهها تو مقطع ارشد نیازی به مدرک زبان نیست؟؟؟
    و آیا تحصیل به زبان پرتغالی هستش یا انگلیسی یا هردوش؟
    و در آخر اینکه ذانشگاهها شهریه هم دارن؟

با تشکر ...

نقل قول نوشته اصلی توسط europa0007 نمایش پست ها
    سلام مجدد...
    دوست عزیز یعنی شما میفرمایین که دانشگاهها تو مقطع ارشد نیازی به مدرک زبان نیست؟؟؟

با تشکر ...
    سلام، خیز نیازی به مردک نیست و زبان هم پرتغالی تدریس می شه. دانشگاه ها هم شهریه ندارند بورس هم تا چند سال پیش می دادند ولی الان خیلی خیلی بعیده بورس بدند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام، خیز نیازی به مردک نیست و زبان هم پرتغالی تدریس می شه. دانشگاه ها هم شهریه ندارند بورس هم تا چند سال پیش می دادند ولی الان خیلی خیلی بعیده بورس بدند.
    ببخشید...من سوالام زیاد شدن
    سوال اخرمه...
    بنظرشما حداقل هزینه ی یکنفر مجرد، درماه با خورد وخوراک و مسکن یا خوابگاه و...(زیاد اهل بریز و بپاش نباشه) چقدر میشود؟؟؟

با تشکر...

توی ریو که من بودم حدودا ماهی 2000 ریال برزیل ولی این باز با یکم سختیه و اگه مثلا دندوناتون مثل من زیاد خراب بشن خوب هزینه ی اونم هست. من فکر کنم ماهی 2500 رو باید کنار بزارید. البته من یکم دست بالا گرفتم اگه مثلا در ایلیا برید توی هاستل و از خیابان تند بالا رفتن براتون مشکلی نباشه و خیلی هم صرفه جویه کنید ممکنه بتونید هزینه ها رو تا 1700 1800 هم پایین ببرید. ولی به نظر من برای 3 سال احتمالی در برزیل باید محض احتیاطم که شده ماهی 2500 کنار بزارید یعنی حدودا 600 دلار امریکا در ماه یعنی 21000 دلار امریکا پول لازمه.....

Junior Member

سلام، برا دکتری شما از وضعیت بورس FAPESP اطلاع دارین که چقدر شانس هست به خارجی ها بدن؟ برای دانشگاه های ایالت سائو

توی ریو که من بودم حدودا ماهی 2000 ریال برزیل ولی این باز با یکم سختیه و اگه مثلا دندوناتون مثل من زیاد خراب بشن خوب هزینه ی اونم هست. من فکر کنم ماهی 2500 رو باید کنار بزارید. البته من یکم دست بالا گرفتم اگه مثلا در ایلیا برید توی هاستل و از خیابان تند بالا رفتن براتون مشکلی نباشه و خیلی هم صرفه جویه کنید ممکنه بتونید هزینه ها رو تا 1700 1800 هم پایین ببرید. ولی به نظر من برای 3 سال احتمالی در برزیل باید محض احتیاطم که شده ماهی 2500 کنار بزارید یعنی حدودا 600 دلار امریکا در ماه یعنی 21000 دلار امریکا پول لازمه.....

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام وقتتون بخیر
    از کجا میتونم بفهمم که کدوم دانشگاه ها برای ارشد تو رشته ی مهندسی مکانیک خودرو پذیرش میگیرن؟؟؟
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط europa0007 نمایش پست ها
    سلام مجدد...

با تشکر ...
    یکم به خودت زحمت بده برو تو سایت دانشگاه نگا بکن .بزن ترانسلیت فارسی .می دونم زبان تون خوب نیست

Junior Member

سلام. من نظرات قبلی رو خوندم. الان شرایط برزیل تو اقتصاد و پیدا کار بعد فارغ التحصیلی چطوریه. آیا وضیعت فاند گرفتن برای دکترا مهندسی مکانیک سخت تر شده و میزان فاند واسه زندگی مجردی خوبه؟

سلام ممنون میشم پاسخ سوالم رو بدید من برای تحصیل پزشکی بین دو کشور برزیل و اسپانیا مردد هستم با توجه به هزینه های زیاد زندگی در اسپانیا و رایگان بودن دانشگاه های فدرال و ایالتی در برزیل .واگر شرایط اون کشور از لحاظ هزینه و شانس قبولی برام اوکی باشه با یادگیری اسپانیولی وپرتغالی مشکلی ندارم باتشکر از ذوستان که وقت میزارند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya990 نمایش پست ها
    سلام. من نظرات قبلی رو خوندم. الان شرایط برزیل تو اقتصاد و پیدا کار بعد فارغ التحصیلی چطوریه. آیا وضیعت فاند گرفتن برای دکترا مهندسی مکانیک سخت تر شده و میزان فاند واسه زندگی مجردی خوبه؟
    سلام اول بگم ایرانیایی که 4،5 سال پیش اومدن بمن گفتن که ارزش ریال (پول رسمی برزیل) در برابر دلار دو و خورده ای بوده و با سه هزار ریال بلیط رفت و برگشت میگرفتن، ارزش ریال امروز 4.4 هست و بلیط ایران 6500 ریال
    ولی مقدار اسکالرشیپ از 8 سال قبل تا حالا تغییر نکرده
    برای من 2600 ریال هست که 1300 ریال رو به اتاق دادم نردیک دانشگاه ده دقیقه پیاده راهه، جای دورتر میشه رفت ولی هزینه اتوبوس و مترو اضافه میشه مگر اینکه جاهای خیلی خطری مثل فاولاها زندگی کنی که میشه با 400 ریال اتاق پیدا کرد.
    تو فیلد مکانیک رو نمیدونم ولی برای بچه های برقی و ماشین لرنینگ کار زیاد هست البته باید پرتغالی رو یاد بگیری و روون باشی
    فاند دکترا برای زندگی مجردی کافی هست ولی بخور و نمیر مثل خیلی جاهای دیگه، من از فاندم راضی نیستم در کل ولی انتخاب دیگه ای نداشتم و نمیخواستم بیشتر تو ایران بمونم به امید آینده اومدم

نقل قول نوشته اصلی توسط REZA_MK441 نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم پاسخ سوالم رو بدید من برای تحصیل پزشکی بین دو کشور برزیل و اسپانیا مردد هستم با توجه به هزینه های زیاد زندگی در اسپانیا و رایگان بودن دانشگاه های فدرال و ایالتی در برزیل .واگر شرایط اون کشور از لحاظ هزینه و شانس قبولی برام اوکی باشه با یادگیری اسپانیولی وپرتغالی مشکلی ندارم باتشکر از ذوستان که وقت میزارند.
    در مورد پزشکی و اسپانیا اطلاعات ندارم
    فرض میکنم با هزینه خودتون میخواین بیاین ، هزینه های زندگی در برزیل توی شهرهای سائوپائولو و ریودوژانیرو خیلی بالا هست ، اگه توی دانشگاه کمپیناس یا میناس پذیرش بگیرین هزینه های زندگی اونجاها ارزونتر هستن
    البته اسکالرشیپ دانشجوهای مستر 1500 ریال هست که میشه 340 دلار و خیلیا رو میشناسم که با همین پول اینجا زندگی میکنن و مسترشون رو تموم میکنن اما خب توی فاولا زندگی میکنن (300-400 ریال برای اجاره) و هر روزم غذا میپزن میارن و رستوران دانشگاه نمیرن که خیلی ارزونتر بشه
    پس بستگی به لایف استایل تون داره، من نمیتونم اونجاها زندگی کنم و هزار ریال بیشتر برا اجاره میدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)