صفحه 1 از 84 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

پیش فرض تحصیل در برزیل

من یکی رو می شناسم که برای دکترا رفت برزیل دانشگاه UFRJ .

پیش فرض تحصیل در برزیل

یکی از آشناهامون که تو شریف استادن می گفت، چند نفرو می شناسه بورس های خوبی از برزیل گرفتن
    با توجه به این که این کشور اخیرا جز کشور های صنعتی محسوب میشه، اگر کسی اطلاعاتی در مورد کشور برزیل و نحوه تحصیل در آن جا و این که آیا اینگلیسی هست و برای دکترا بورس می ده داره لطفا این جا مطرح کنه!

پیش فرض پاسخ : تحصیل در برزیل

سلام . اسم برزیل اصلا تو سایت وزارت علوم نیست! حالا شاید چون کم میرن اونجا نزدن و قابل بررسی باشه.راستی برای ارشد هم بورس داره؟

ApplyAbroad Hero

با سلام

برزیل جدیدا دنبال داشنجویان خارجی هست و خیلی هم پوزیشن دارند، بورسهاشون هم مبلغش مناسب هست. برای دکتری 2200 ریرس و برای ارشد 1800 ریرس البته هزینه زندگی هم بالاست. دارای سیستم دانشگاهی شبیه آمریکاست. از نظر اساتید هم ، سطحشون به دلیل همکاری زیاد با دانشگاههای آمریکا خیلی مناسب هست.

در مورد کشور برزیل هم عرض کنم که این کشور تازه داره پیشرفت می کنه و خوب هم داره این کار رو می کنه، البته هنوز مشکل تضاد طبقاتی قابل مشاهده هست. ولی جدیدا حداقل حقوق رو 600 ریرس قرار داده اند این باعث شده مردم سطحشون بره بالاتر. البته چون قیمتها جهانی هست هنوز هم کافی نیست. البته شهرهای بزرگ داراری آمار بالای تبهکاری هستند.

در مورد مردمش، مهربان و صمیمی هستند، البته این موضوع در شهرهای بزرگش ملموس نیست. در شهرهای بزرگش مثل ایران ترافیکهای سنگین، ماشینهای زیاد در خیابان دیده می شود. ولی سیستم حمل و نقلش خیلی در حد بالایی هست آنهم به دلیل تمرکز بر روی صنعت گردشگری.

یک سری هم اطلاعات معمولی و شاید حاشیه ای:

* عبور عابر از خیابان مثل همون اوتوبان یادگار هست، یعنی جونتون رو تو کف دستون خواهید گرفت.
    * تعداد داروخانه ها از سوپرمارکت ها بیشتره ( علاقه ی خاصی دارند به این نوع فروشگاهها لوازم بهداشتی)
    * پارتی های دانشگاهی هفتگی هم دارند که خودشون ترتیب می دهند. خیلی باحال هست.
    * اینترنتشون هم پوشش خوبی داره.
    -------------------------------
    * فوبتالشون هم ای بدک نیست. :دی

موفق باشید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew نمایش پست ها
    با سلام

برزیل جدیدا دنبال داشنجویان خارجی هست و خیلی هم پوزیشن دارند، بورسهاشون هم مبلغش مناسب هست. برای دکتری 2200 ریرس و برای ارشد 1800 ریرس البته هزینه زندگی هم بالاست. دارای سیستم دانشگاهی شبیه آمریکاست. از نظر اساتید هم ، سطحشون به دلیل همکاری زیاد با دانشگاههای آمریکا خیلی مناسب هست.

در مورد کشور برزیل هم عرض کنم که این کشور تازه داره پیشرفت می کنه و خوب هم داره این کار رو می کنه، البته هنوز مشکل تضاد طبقاتی قابل مشاهده هست. ولی جدیدا حداقل حقوق رو 600 ریرس قرار داده اند این باعث شده مردم سطحشون بره بالاتر. البته چون قیمتها جهانی هست هنوز هم کافی نیست. البته شهرهای بزرگ داراری آمار بالای تبهکاری هستند.

در مورد مردمش، مهربان و صمیمی هستند، البته این موضوع در شهرهای بزرگش ملموس نیست. در شهرهای بزرگش مثل ایران ترافیکهای سنگین، ماشینهای زیاد در خیابان دیده می شود. ولی سیستم حمل و نقلش خیلی در حد بالایی هست آنهم به دلیل تمرکز بر روی صنعت گردشگری.

یک سری هم اطلاعات معمولی و شاید حاشیه ای:

* عبور عابر از خیابان مثل همون اوتوبان یادگار هست، یعنی جونتون رو تو کف دستون خواهید گرفت.
    * تعداد داروخانه ها از سوپرمارکت ها بیشتره ( علاقه ی خاصی دارند به این نوع فروشگاهها لوازم بهداشتی)
    * پارتی های دانشگاهی هفتگی هم دارند که خودشون ترتیب می دهند. خیلی باحال هست.
    * اینترنتشون هم پوشش خوبی داره.
    -------------------------------
    * فوبتالشون هم ای بدک نیست. :دی

موفق باشید.
    سلام
    مرسی از پاسختون
    این ریرس چند دلاره؟
    بعد دکتراهاش اینگلیسیه دیگه؟ در ضمن آیا مثل اینگلس یا نیوزلند ریسرچیه دکتراش یا کورسیه؟ بعد آیا اونام مثل پرتغال نمره هاشون از20 هست؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanmecha نمایش پست ها
    سلام
    مرسی از پاسختون
    این ریرس چند دلاره؟
    بعد دکتراهاش اینگلیسیه دیگه؟ در ضمن آیا مثل اینگلس یا نیوزلند ریسرچیه دکتراش یا کورسیه؟ بعد آیا اونام مثل پرتغال نمره هاشون از20 هست؟
    خواهش می کنم ، یک ریرس حدودن 1.6 دلار هست. اکثرا انگلیسی هست، تا جایی که من خبر دارم تحقیقی هست ولی خوب میزانی هم شما کورس پاس کردن دارید ولی اطلاعاتم در این زمینه کافی و جامع نیست. سیستم نمره هاشون هم از 10 هست.

موفق باشید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

سلام، آقا من رنک دانشگاهاشو دیدم واقعا بالا بود ولی‌ وقتی میری سایتشون چیزی برای پذیرش ننوشتن، شما میتونید یک دانشگاه خوب برای ارشد مهندسی‌ به من معرفی‌ کنید که پذیرش دانشجوی خارجی‌ داشته باشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در امریکای جنوبی

لطفا اگه کسی‌ در مورد دانشگاههای برزیل اطلاعاتی‌ داره بگه چون رنکینگ فوق‌العاده بالایی‌ دارن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در امریکای جنوبی

من رنک دانشگاه‌های برزیل رو چک کردم واقعا بالاست. دوستان می‌تونن از لینک زیر چک کنن.
    http://www.webometrics.info/rank_by_...asp?country=br

Junior Member

این رنک دانشگاه‌های برزیل هست. بالا تر از خیلی‌ از کشورها هستش.

http://www.webometrics.info/rank_by_...asp?country=br

صفحه 1 از 84 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)