صفحه 80 از 84 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در برزیل

ببخشيد اثر انگشت هم داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya_2761 نمایش پست ها
    ببخشيد اثر انگشت هم داره؟
    نه نیاز نیستش

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

برای دکترای مدیریت پذیرش گرفتن از برزیل سخته؟
    کدوم دانشگاههاش تو این زمینه خوبن

نقل قول نوشته اصلی توسط ardana نمایش پست ها
    سلام دوستان من با یک استاد در دانشگاه سائوپائولو صحبت کردم و گفته که باهم ریسرچ پروپوزال بنویسیم برای اسکولارشیپ
    میخواستم بدونم این مقدار اسکولارشیپ توی اون شهر مناسب هست یا بخور نمیر میشه یا میشه پس انداز کرد؟ (من خودم بهینه خرج میکنم و اهل بریز بپاش نیستم)
    Monthly stipend: R$ 2508.60 (DR-I) or R$ 3104.70 (DR-II), plus 30% for expenses (books, equipment, conferences)
    Installation: transportation (covers immediate family - reimbursement), plus R$ 2508.60.
    اون جمله دوم هم اگه توضیح بدین ممنون میشم
    ( اون DR-I مربوط به سال اول دکترا و DR-II سالهای باقیمانده از دکترا هست)
    مبلغ که خیلی خوبه ولی من این بورس رو تا حالا نشنیده بودم احتمالا بورس ایالتیه ساوپاولو باید باشه. به نظر بورس خوبی میاد هزینه ها توی ساوپاولو از ریو که من بودم کمتره و اون جا ما با بورس کپس ماهی 2200 زندگیمونو می گذروندیم پس این عالیه برای شما به شرطی که مجرد باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Morgue

سلام

من رشته م مهندسی برق بود مقطع لیسانس. یکی از گزینه هام برای ادامه تحصیل برزیل هست. دنبال فاند هم نیستم و فقط میخوام پذیرش بگیرم (معدل 14.5)
    میخواستم بدونم که درس ها به پرتغالی تدریس میشن یا انگلیسی و اینکه آیا دانشگاه کلاس زبان میذاره؟ و اینکه قبل از رفتن میشه از Rosetta Stone تا حدودی یاد گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط warior نمایش پست ها
    سلام

من رشته م مهندسی برق بود مقطع لیسانس. یکی از گزینه هام برای ادامه تحصیل برزیل هست. دنبال فاند هم نیستم و فقط میخوام پذیرش بگیرم (معدل 14.5)
    میخواستم بدونم که درس ها به پرتغالی تدریس میشن یا انگلیسی و اینکه آیا دانشگاه کلاس زبان میذاره؟ و اینکه قبل از رفتن میشه از Rosetta Stone تا حدودی یاد گرفت؟
    پذیرش بدون فاند که می تونید بگیرید. درس ها به پرتغالی تدریس می شن ولی معمولا راه میان برای این که امتحان ها رو به اینگلیسی بدهید. دانشگاه هم با یک مبلغ کمی کلاس زبان برگذار می کنه برای خارجی ها اما شما به این راحتی پرتغالی در حدی که بتونید کار اکادمیکتونو یاد بگیرید نمی تونید یاد بگیرید البته هوش ادما فرق داره.

Junior Member

سلام به همه
    ببخشيد كه سوالم رو اينجا مطرح ميكنم عاجزانه تقاضا دارم كسي كه ميدونه جواب بده واقعا سردرگمم
    ميخوام براي زايمان به اونجا بيام البته هنوز بادرا نيستم يبمه اي وجود داره اونجا كه هزينه رو پوشش بده؟؟
    امنيت چجور هست؟ مثلا براي مني كه با شرايط باداري بخوا مبا مادرم يكي دو ماه اونجا زندگي كنم؟
    و هزينه زندگي

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh1363 نمایش پست ها
    سلام به همه
    ببخشيد كه سوالم رو اينجا مطرح ميكنم عاجزانه تقاضا دارم كسي كه ميدونه جواب بده واقعا سردرگمم
    ميخوام براي زايمان به اونجا بيام البته هنوز بادرا نيستم يبمه اي وجود داره اونجا كه هزينه رو پوشش بده؟؟
    امنيت چجور هست؟ مثلا براي مني كه با شرايط باداري بخوا مبا مادرم يكي دو ماه اونجا زندگي كنم؟
    و هزينه زندگي
    یه سری بیمه های بین المللی هست که میتونین بگیرین و نمیدونم که هزینه زایمان را میدن یا نه ،آپشنای زیادی داره که میتونین تو اینترنت سرچ کنید،امنیتش هم به شهری که میخواین برین بستگی داره ولی درکل امنیتش بد نیست،اگه برای زایمان و گرفتن ویزا میخواین بیان حتما با کسی که شرایطش رو بلده مشورت کنید چون شنیدم پروسش چند سال طول میکشه و شاید مجبور باشید مدت زیادی اینجا زندگی کنین که هزینه هاشم تقریبا زیاد هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush78 نمایش پست ها
    یه سری بیمه های بین المللی هست که میتونین بگیرین و نمیدونم که هزینه زایمان را میدن یا نه ،آپشنای زیادی داره که میتونین تو اینترنت سرچ کنید،امنیتش هم به شهری که میخواین برین بستگی داره ولی درکل امنیتش بد نیست،اگه برای زایمان و گرفتن ویزا میخواین بیان حتما با کسی که شرایطش رو بلده مشورت کنید چون شنیدم پروسش چند سال طول میکشه و شاید مجبور باشید مدت زیادی اینجا زندگی کنین که هزینه هاشم تقریبا زیاد هست
    خيلي ممنون من خيلي تحقيق كردمي بيمه هاي بين المللي مليت ايراني رو پوشش نميدن و اينكه برام پاس بچه مهم هاينك هبه خودم اقامت ندن مهم نيست كه شنيدم به محض تولد بر اساس قانون خاك بهش ميدن

Junior Member

سلام دوستان کسی هست اینجا اطلاعاتش به روز باشه ؟ بین مکزیک و برزیل بنظرتون کدومش بهتره ؟ از نظر بورس گرفتن من برای مقطع ارشد میخوام اقدام کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)