صفحه 59 از 84 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در برزیل

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من این دانشگاه پذیرش گرفتم
    کسی نیست که اینجا مشغول تحصیل باشه راهنماییم کنه؟
    سلام،اینطوری که من شنیدم وضعیت فاند خیلی خرابه و کمشون کردن،یونیکمپ هم نامه پذیرش بدون فاند میده
    دنبال یه دانشگاه از اروپا و امریکا باش که زبانشون انگلیسیه

Junior Member

سلام
    ببخشید من رزومه ام اینه:
    به نظرتون می تونم فاند خیلی خوب (حداقل ماهی 2000 دلار برای خرج زندگیم بمونه)بگیرم از بهترین دانشگاه تو برزیل یا برای آمریکا اقدام کنم؟
    در ضمن من تجربه ی یک کارآموزی در برزیل رو دارم.(3 ماهه)از نظر سربازی و گرفتن ویزا هم مشکلی ندارم.

لیسانس:مهندسی عمران-دانشگاه تهران-معدل 13.3
    دانشجوی ارشد-مهندسی عمران(گرایش مدیریت ساخت)-دانشگاه تهران-معدل 18.72-شاگرد اول
    یک مقاله ی کنفرانس معتبر
    تافل 100
    عضو بنیاد ملی نخبگان
    ریکام از 3 تا از بهترین اساتید دانشگاه تهران
    سابقه ی TA در دانشگاه تهران
    آشنایی و سابقه ی تحقیقاتی در مباحث کیفیت در ساخت،توسعه پایدار، و BIM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط VIPNavid نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من رزومه ام اینه:
    به نظرتون می تونم فاند خیلی خوب (حداقل ماهی 2000 دلار برای خرج زندگیم بمونه)بگیرم از بهترین دانشگاه تو برزیل یا برای آمریکا اقدام کنم؟
    در ضمن من تجربه ی یک کارآموزی در برزیل رو دارم.(3 ماهه)از نظر سربازی و گرفتن ویزا هم مشکلی ندارم.

لیسانس:مهندسی عمران-دانشگاه تهران-معدل 13.3
    دانشجوی ارشد-مهندسی عمران(گرایش مدیریت ساخت)-دانشگاه تهران-معدل 18.72-شاگرد اول
    یک مقاله ی کنفرانس معتبر
    تافل 100
    عضو بنیاد ملی نخبگان
    ریکام از 3 تا از بهترین اساتید دانشگاه تهران
    سابقه ی TA در دانشگاه تهران
    آشنایی و سابقه ی تحقیقاتی در مباحث کیفیت در ساخت،توسعه پایدار، و BIM
    اره میتونید،بورس دکترا ۲۲۰۰رئال یا تقریبا ۶۰۰تا ۷۰۰دلاره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush78 نمایش پست ها
    اره میتونید،بورس دکترا ۲۲۰۰رئال یا تقریبا ۶۰۰تا ۷۰۰دلاره
    ممنون
    ولی من منطورم حقوق ماهیانه ی حداقل 2000 دلاره.برای کمتر از این حاضر نیستم مفت 4 سال کار کنم واسه هیچ دانشگاهی.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط VIPNavid نمایش پست ها
    ممنون
    ولی من منطورم حقوق ماهیانه ی حداقل 2000 دلاره.برای کمتر از این حاضر نیستم مفت 4 سال کار کنم واسه هیچ دانشگاهی.
    دوست عزيز شما كه تجربه زندگي در برزيل داشتيد مقدار كمك هزينه در هر دانشگاهي مطابق هزينه زندگي دانشجويي يك نفره در همون شهر محل دانشگاه است با مناسباتي كه انجام دادن هزينه زندگي يك نفره تو برزيل ٧٠٠ $ اين دقيقا جمله اي كه بكي از اساتيد برزيل به من گفت مسلما اگر دانشگاه ديگه بيشتر از اين مبلغ ميده هزينه زندگي در اونجا بالاتره
    البته اين مقدار با توجه به ارقام كه از سايتهاي مختلف خود من درآوردم مبلغ أصلا زيادي نيست و شايد رد حد بخور نمير باشه براي زندگي راحت تر بايد مبلغ هم بهش اضافه كرد
    اينم بگم كه متاسفانه همين مبلغ أنك بدليل وضع بد اقتصاد برزيل در خيلي از موارد داده نميشه!!!

Junior Member mersen آواتار ها

از دوستان یک خواهشی دارم. اگر ممکنه به دانشگاه هایی برخوردند که دوره های کارشناسی ارشد رو به انگلیسی ارائه می دن لطفا اینجا بنویسن تا بقیه هم استفاده کنند، ممنونم

Junior Member

سلام من برای ترم بهمن امسال اگه خدا بخواد میرم برزیل برا تحصیل دکتری البته نمیدونم چقدر اطلاعاتی دارم درسته چون مشاوره ای که داره این کار انجام میده گفت مدرک زبان نمیخواد فقط در یک سطحی باید بلد باشید که بتونید مشکلات روزمره خود با استاد رو و روزمره خودم رو بتونم انجا بدم .بعدم به محض ورود به برزیل به کلاس پرتغالی میریم .در مورد فاند هم گفت ماهیانه 1200 تا 1400 دلار هست و گفت بدون فاندم اگه بری تحصیل رایگان هست و برا دکتری بعد از یک ترم 100% میتونی خودت فاند بگیری. در مورد هزینه زندگی گفت اگه خوابگاه باشی و از سرویسای دانشگاه استفاده کنی حدود 400 دلار است به طوری که گفت با 10 میلیون میتونی 8 ماه در ریو و ده ماه در شهرهای کوچیک زندگی کنی. به نظر شما چقد درسته این حرفا چون من قراره بدون فاند برم وبعد خودم برای ترم بعد فاند بگیرم البته یکی از بچه ها که توی برزیل دراه ارشد میخونه با فاند تمام این حرفارو تایید کرد اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

تو برزیل به پست داک هم اینقد نمیدن،این مقداری شما گفتین درسته اما به رئال نه دلار،که تقریبا الان سیصد چهارصد دلار میشه که تو شهرای بزرگ اصلا کافی نیست،ده میلیون هزینه سه ماهتم نمیشه
    هیچوقت بدون فاند برزیل نرو هزینه زیاده،زبانشون سخته
    اگه میخوای با هزینه شخصی بری برو یه کشور انگلیسی زبان
    موفق باشی

Junior Member

سلام دوستان
    گول این موسسات رو نخورید،کی گفته با ده میلیون میشه هشت ماه تو ریو زندگی کرد!! هزینه زندگی تو ریو خیلی زیاده و در حد اروپاست تقریبا. وضعیت اقتصادی برزیل الان خوب نیست و فاندها خیلی کم شده، به امید این نباشید که یه ترم اینجا بخونید بعد فاند بهتون میدن،اینا همش دروغیه که این موسسات بهتون میگن

دوستان به من 1500 رئال برزیل که تقریبا 420 دلار میشه برایه دکتری فاند دادن!!!!
    اون وقت جحوری میخواین 1200 دلار بگیرین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)