صفحه 58 از 84 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در برزیل

نقل قول نوشته اصلی توسط europa0007 نمایش پست ها
    متاسفانه برای بورس گرفتن از دانشگاهها، برزیل زیاد روی خوشی برای اونایی که از دانشگاههای پیام نور-غیرانتفاعی و علمی کاربردی فارغ التحصیل شدن نشون نمیده... رزومه و نمره آیلستون خوبه
    ولی بعید بدونم برای دانشگاههای ایالتی و فدرال بتونین بورس بگیرین
    ولی میتونین برای دانشگاههای خصوصی ( البته با هزینه شخصی خودتون) اقدام کنید...
    منم با دوستان موافقم .چرا در مورد چیزی که اطلاع ندارید نظر میدید؟

من خودم سال قبل برای یکی از دوستام با معدل کمتر از 15 از یه دانشگاه غیرانتفاعی پذیرش مستر بافاند گرفتم .خواستی بیا خصوصی اسمشو بهت بگم و بری فیس ب.و.ک پیداش کنی!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    دوست عزيز شما خودت دو پست قبلي داري سوال ميپرسي چطور براي بقيه نظر ميدي مگه رفتي اونجا ؟! پذيرش گرفتي آيا؟
    راهنمايي هيچ إشكالي نداره و اين طور طرز بيان و نظر قاطع دادن خيلي ها را ميتونه گمراه كنه

من روي صحبتم به شما نيست يه چيزي عرض كنم متاسفانه يه تعداد از دوستان در تاپيكهاي ديگه آنچنان نظر ميدن كه انگار كردينيتور دانشگاه اند!!!متاسفانه كسي هم رسيدگي نميكنه
    من با اطلاع عرض ميكنم در نتايج پذيرش استراليا يه بنده خدايي كه گفته از دانشگاه تاپ استراليا فول فاند داشته و قرار بود عيد امسال بره هم اكنون در كشور عزيزمون ايرانه و ميخواد فلافلي بزنه!!!!

دوستان عزيز من خودتون گمراه نكنيد و به حرف هر كسي گوش نكنيد
    و اي كاش يه سيستم نظارت بود كه واقعا به صحت صحبت كاربران رسيدگي ميشد
    دوست عزیز بنده هر اطلاعاتی رو که خدمتتون عرض کردم، از روی تحقیق و ریسرچ بنده تو این سه الی چهار ساله است، اون دوستی که فرموده برای یکی از دوستانم با معدل 15 از دانشگاه غیرانتفاعی فاند گرفتم توهم خیالاتشون بوده
    من نوعی در حال حاضر دارم با استفاده از مدرس خصوصی و برنامه روزتا استون به یادگیری زبان پرتغالی میپردازم.
    خودم بنده به شخصه از متخصصانشون پرسیدم که یکی از دوستانم مدارکش رو از دانشگاه غیرانتفاعی شهرستان گرفته آیا شانسی برای پذیرش با حداقل بورس رو داره، گفت بستگی به معدلشون و رزومه قوی و نمره زبان بالایی داره،
    ولی عملا پذیرش با بورس برای فارغ التحصیلان دانشگاههای علمی کاربردی،پیام نور و غیرانتفاعی عملا سخت و دشوار هستش

موفق و موید باشید
    ویرایش توسط MMoHH : August 5th, 2015 در ساعت 10:28 AM دلیل: حذف ایمیل!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی

خواهشا به نوشته هایی که دوستان اینجا مطرح می کنند اکتفا و باور قابل قبولی نداشته باشین
    برین تحقیق کنید برید چندتا موسسه معتبر کشور سر بزنید اطلاعات کسب کنید و کسی رو همینجوری بدون هیچ اطلاعی محکوم نکنید ، اینجا کسایی نظر میدن که انگاری نافشون رو تو کشور برزیل بریدن ، طرف فکر میکنه 500تا پست گذاشته دیگه خدای اطلاعات مهاجرتی به برزیل هستش
    نه اصلا هم اینطور نیست
    خودتون حضوری و به شخصه برید چندجا موسسه معتبر تماس و زنگ بزنید تنها به سرچ تو اینترنت اکتفا نکنید
    من خودم کشور برزیل رو انتخاب کردم بخاطر اینکه در مقطعهای فوق لیسانس و دکترا بورس های خوبی رو میده
    و با پاسپورت برزیل به یقین میتونم بهتون بگم که راه آمریکا رو براتون بسیار راحت و آسوده می کنه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط europa0007 نمایش پست ها
    دوست عزیز بنده هر اطلاعاتی رو که خدمتتون عرض کردم، از روی تحقیق و ریسرچ بنده تو این سه الی چهار ساله است، اون دوستی که فرموده برای یکی از دوستانم با معدل 15 از دانشگاه غیرانتفاعی فاند گرفتم توهم خیالاتشون بوده
    من نوعی در حال حاضر دارم با استفاده از مدرس خصوصی و برنامه روزتا استون به یادگیری زبان پرتغالی میپردازم.
    خودم بنده به شخصه از متخصصانشون پرسیدم که یکی از دوستانم مدارکش رو از دانشگاه غیرانتفاعی شهرستان گرفته آیا شانسی برای پذیرش با حداقل بورس رو داره، گفت بستگی به معدلشون و رزومه قوی و نمره زبان بالایی داره،
    ولی عملا پذیرش با بورس برای فارغ التحصیلان دانشگاههای علمی کاربردی،پیام نور و غیرانتفاعی عملا سخت و دشوار هستش
    موفق و موید باشید
    من از اينكه پيش داوري كردم عذرخواهي ميكنم ممنون كه اين لينك گذاشتي البته بهتر بود همون اول به اين لينك إرجاع ميداديد.

البته من يه مطلبي راجع به اين موسسات بگم دوستاني كه داراي سطح زبان متوسط به بالا خوب هستند به راحتي ميتونند بدون هيچ هزينه إضافي براي پذيرش از دانشگاهها اقدام كنند يك نكته كه بايد بگم راجه به اكثر اين موسسات معتبر اينه كه متاسفانه شرايط سختي براي متقاضي إيجاد ميكنند مثلا بايد دانشگاه فلان باشي n تا مقاله داشته باشي تازه اشم بعد ميپرسي فاند ميگيرين ميگن نه فقط پذيرش!!!!

يه مطلب راجع به برزيل عرض كنم كه با وجود نكات مثبتي كه داره ولي دوستان بايد دقت كنند بورسهايي كه به دانشجويان تعلق ميگيره در مقطع ارشد أصلا كفاف زندگي نميده و براي دكتري هم بسيار لب مرزي أصلا با اروپا آمريكا و استراليا قابل قياس نيست ، شايد براي گرفتن يك خونه خوب در يه جاي أمن و خوب كل بورس كه هيچ از جيب هم بايد بزاريد
    كار دانشجويي هم ندرتا پيدا ميشه تا زماني كه زبان پرتقالي ياد بگيريد كه اونم كار آسوني نيست
    ویرایش توسط MMoHH : August 5th, 2015 در ساعت 10:28 AM دلیل: حذف ایمیل!

Banned

دوستان من تجربه شخصي خودمو خدمتتون عرض كنم قبولي ( بهتر بگيم پذيرش ) در دانشگاههاي دولتي برزيل أصلا كار ساده اي نيست
    متاسفانه دوستان و به طبع اون موسسات به علت كمبود اطلاعات ممكنه شما رو گمراه كنند اونم بدليل اينكه زبان كشوري كه ميخواي براش اپلاي كني پرتقالي و متاسفانه سايت دانشگاهها هم اطلاعات كاملي به زبان انگليسي در اختيار دانشجويان اينترنشينال قرار نميده

حالا برسيم سر قضيه پذيرش ببين دوست عزيز بر خلاف إظهار نظر خيلي از دوستان كه پذيرش از دانشگاه برزيل راحت فرض ميكنند تجربه به بنده نشون داده كه كاملا براساس ضابطه و قوانين مشخصي اين انتخاب صورت ميگيره
    بسته به دانشگاه ميتونه اين ضوابط فرق كنه اما به عنوان نمونه معيار انتخاب دانشجو براي ارشد و دكترا امتياز بندي مجزايي داره
    به عنوان مثال شما كه ميخواهيد براي ارشد اقدام كنيد بايد امتياز لازم بياريد
    امتياز بندي از ١٠ و حداقل امتياز ارزيابي ٧ ميباشد
    حالا اين امتياز بندي به اين شكله ٥ نمره به معدل و دروس تخصصي كه پاس كرديد برميگرده
    و ٥ نمره نيز به رزومه شما ( كه بيشتر رو مقاله و البته كارهاي تحقيقاتي شما امتياز ميدند)
    مجموع امتيازات نيايد كمتر از ٧ باشه

رقابت هم به شكل عادلانه اي وجود داره و تقريبا به صورت واضح شما از روند پروسه پذيرش آگاه ميشيد

يهةمطلب براي دوستان كه قصد ادامه تحصيل در برزيل دارند
    جدا قبل از اومدن از هزينه آگاهي لازم كسب كنيد بويژه مسكن
    قيمت هاي در مكانهاي أمن شهر بسيار بالاست و با قيمت شهرهاي مدرن دنبا رقابت ميكنه
    متاسفانه مقدار فاندي هم كه در مقابلش ميگيريد خيلي مقدار زيادي نيست و عملا شايد براي زندگي متوسط كم هم باشه!!!!

سلام دوستان. کسی میدونه دانشگاه Universidade Federal de Minas Gerais چطوره؟ و در چه شهری قرار داره و وضع اون شهر از لحاظ فرهنگی و بافت شهری چطوره؟
    من به آرامش خیلی اهمیت میدم. میخوام ببینم نرخ جنایت اونجا چطوره.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shahzade2ragge نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی میدونه دانشگاه Universidade Federal de Minas Gerais چطوره؟ و در چه شهری قرار داره و وضع اون شهر از لحاظ فرهنگی و بافت شهری چطوره؟
    من به آرامش خیلی اهمیت میدم. میخوام ببینم نرخ جنایت اونجا چطوره.
    سلام خيلي راحت با جستجو در گوگل
    1. Universidade Federal de Minas Gerais
      University in Belo Horizonte, Brazil

والا از برزيل بعضي دوستان انقدر بد گفتن انگار تمام تبهكاراي دنيا اونجا جمع شدن ولي در كنارش انقدر ايروني اونجا داره درس ميخونه راحت زندگي ميكنه كه نميشه مطمئن جواب داد

آره خودم سرچ کردم منتها میخواستم از کسایی که اونجا رو میشناسن بپرسم وضع زندگیش مثل ریو که دزد زیاد داره سخته یا نه

سلام دوستان
    کسی اطلاعی از دانشگاهUNICAMP داره؟
    اینجور که معلومه الان زمان اپلایش باز شده و میشه مدارک رو فرستاد ولی متاسفانه سایتش به زبان پرتقالیه
    وضعیت فاندش چطوره؟
    هیچ کس ایرانی اینجا هست؟
    وضعیت ویزا گرفتن برزیل چطوره؟
    ممنون میشم لطفا راهنماییم کنین
    شاد باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی اطلاعی از دانشگاهUNICAMP داره؟
    اینجور که معلومه الان زمان اپلایش باز شده و میشه مدارک رو فرستاد ولی متاسفانه سایتش به زبان پرتقالیه
    وضعیت فاندش چطوره؟
    هیچ کس ایرانی اینجا هست؟
    وضعیت ویزا گرفتن برزیل چطوره؟
    ممنون میشم لطفا راهنماییم کنین
    شاد باشین
    سلام دوستان
    من این دانشگاه پذیرش گرفتم
    کسی نیست که اینجا مشغول تحصیل باشه راهنماییم کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)