صفحه 41 از 84 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در برزیل

سلام amir عزیز
    تصمیمت برای رفتن چی هستش و تا حالا چه اطلاعاتی کسب کردی؟؟ برای همین ترم پذیرش گرفتی؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    سلام rezamehdi عزیز
    منم تو این شهر رشته عمران پذیرش گرفتم و دارم درباره این شهر و دانشگاه اون اطلاعات جمع میکنم، اگر چیزی به نظرتون مهم اومد اینجا بگذارید تا همه استفاده کنیم.
    به نظر شهر کوچیک و آرومی میاد
    سلام amir عزیز
    من برای همین ترم پذیرش دارم فعلا با دو دانشجوی دکتری در اونجا در حال مکاتبه هستم و اونا از شهر و دانشگاه تعریف میکنند من امکان فرستادن پیام خصوصی برای شما رو ندارم ممنون میشم پیام خصوصی برام بفرستی با میلت و بهتره شماره تلفن که بیشتر با هم در این مورد صحبت کنیم و تصمیمات بهترو با هم بگیریم
    ممنون

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

وضعیت امنیتی برزیل من و نگران و دو دل کرده..
    و اینکه آیا پس از تحصیل میشه اقامت گرفت و موند؟
    اصلا بمونیم با این وضعیت فقر در برزیل چرا باید برای 1 خارجی کار پیدا بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    وضعیت امنیتی برزیل من و نگران و دو دل کرده..
    و اینکه آیا پس از تحصیل میشه اقامت گرفت و موند؟
    اصلا بمونیم با این وضعیت فقر در برزیل چرا باید برای 1 خارجی کار پیدا بشه
    با سلام
    اولا امنیت برزیل بستگی به جاش داره مثلا ایران خودمون هم در بیشتر مکانش امنیت مطلق نیستش پس برزیل با توجه به اینکه کشور بزرگ و پهناوری هستش به تبع امنیت سختره بازم با این حال جای نگرانی نیستش چون همه جا خوب و بد پیدا میشه من با توجه به مکاتباتی که با دانشجویان در برزیل انجام دادن اکثرا راضی بودن.
    شما کجا و کدوم دانشگاه پذیرش گرفتید؟؟
    اقامت در برزیل نسبت به جاهای دیگه خیلی آسون تره مثلا اگر زن و شوهر غیر برزیل داخل خاک برزیل بچه دار شن پس از 6 ماه اقامت 5 ساله و بعدش اقامت دائم میدن.
    برزیل کشور در حال توسعه هستش شما طبق چه مدرکی میگید فقیر؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
    قانون کار در برزیل کاملا طبق قانون کار در آمریکا است اگه کار در برزیل سخته در آمریکا کاملا محاله با توجه به دانشگاه های زیاد آمریکا.
    با تشکر

Junior Member mersen آواتار ها

کسی اطلاع داره امکان کار با ویزای دانشجویی وجود داره؟

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamehdi نمایش پست ها
    با سلام
    اولا امنیت برزیل بستگی به جاش داره مثلا ایران خودمون هم در بیشتر مکانش امنیت مطلق نیستش پس برزیل با توجه به اینکه کشور بزرگ و پهناوری هستش به تبع امنیت سختره بازم با این حال جای نگرانی نیستش چون همه جا خوب و بد پیدا میشه من با توجه به مکاتباتی که با دانشجویان در برزیل انجام دادن اکثرا راضی بودن.
    شما کجا و کدوم دانشگاه پذیرش گرفتید؟؟
    اقامت در برزیل نسبت به جاهای دیگه خیلی آسون تره مثلا اگر زن و شوهر غیر برزیل داخل خاک برزیل بچه دار شن پس از 6 ماه اقامت 5 ساله و بعدش اقامت دائم میدن.
    برزیل کشور در حال توسعه هستش شما طبق چه مدرکی میگید فقیر؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
    قانون کار در برزیل کاملا طبق قانون کار در آمریکا است اگه کار در برزیل سخته در آمریکا کاملا محاله با توجه به دانشگاه های زیاد آمریکا.
    با تشکر
    دوست عزیز درسته هرجایی بری امنیت یه مسئله نسبیه اما کشور برزیل یه کشور پرجمعیت هست و وضعیت اشتغال و فقز تو این کشور خیلی جالب نیست .. فضای کسب و کارش هم چندان جالب نیست و فقط تو حوزه کشاورزی وضعیت به نسبت خوبی داره که خوب اونم برای سیتیزن های خودش و کسانی هست که پرتغالی مسلط هستن ..اصلا هم کشور مهاجرپذیری نیست و به نظرم اگه برای موندن اونجا میرین خیلی باید آستانه ریسکتون رو ببرین بالا... فقر و عدم امنیت به نسبت زیاده و به جز دانشگاه USP، دانشگاههای دیگه ش پرستیژ بین المللی برای شما به وجود نمیارند که مثلا بعد اتمام تحصیلات اونجا بتونید جای دیگه دنبال کار باشید ... این اطلاعات رو من از یکی از دوستای برزیلی فیسبوکم که خودش تحصیل کرده USP هست میگفت ... یکی دیگه از دوستانم هم که برای ادامه تحصیل دکتری در UNESP از ایران رفته بود بعد 5-6 ماه از اونجا فرار کرد ... واقعا فرار کرد!!! چون میگفت وضعیت امنیتی و کاریش اصلا جالب نیست و استادا هم توان علمی خاصی ندارن ... من نمیدونم چطور بعضی دوستان آمریکا رو که 30% کل بیزینس و کسب و کار و گردش مالی دنیا داره انجا رخ میده رو با برزیل مقایسه میکنن ... خواهشا حالا که دارین برزیل میرین با تعصب نظر ندین چون ممکنه یه عده آدم دیگه رو گمراه کنین و مسیر زندگیش رو با نظرات و حرفهایی که ممکنه هیچ بیس علمی و اطلاعاتی نداشته باشه تغییر بدین ... به هر حال من حیث المجموع میشه گفت برزیل یه کشوریه مثل هند با اقتصادی در حال گذار به صنعتی شدن به علاوه میزان فقر و بیکاری و البته عدم امنیت بالا به مراه جمعیتی چند صد میلیونی و جویای کار ... به جز اون فقط شاید 10% مردم به انگلیسی مسلط باشن و باید حتما زبان پرتغالی رو هم بلد باشید که مشکلات رو ممکنه بیشتر کنه ...
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member

دوست عزیز شما بیش از حد سیاهنمایی می کنید،سه تا از دوستای من تو دانشگاه UNESP تو رشته برق درس میخونن که خیلی هم راضین ،البته یکیشون تمام کرد و بلافاصله برا آمریکا بورسیه گرفت و برا پست داک رفت آمریکا خیلیم تحویلش گرفتن. خیلی از دانشگاهاشون رنکینگ بالا دارن حداقل خیلی از هند و مالزی و... بهترن. استاد خوب هم زیاد دارن
    تو فیس بوک و تو گروه ایرانیان برزیل میتونین ایرانیهایی که اونجا درس میخونن را پیدا کنید که من با خیلیاشون صحبت کردن همه کاملا راضی بودند
    برا زبان درست میگین همه پرتغالی حرف میزنن و انگلیسی خیلی کم بلدند.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

دوستان یک چیزی رو در نظر بگیرن،حد رضایت در هر کسی متفاوته.دوستمون apocalypse2022 دقیقاً حرف هایی رو زد که منم می زدم.با تمام احترام به دو دوست موافق برزیل، حرف های شما برای من کاملاً نامفهمومه!شاید از یک برزیل در یک کره ی دیگه دارین صحبت می کنید!
    منبع:
    استاد زبان پرتغالی برزیل و سالها ارتباط با مردم برزیل

Junior Member

می شه لطفا آدرس سایت
    گروه ایرانیان برزیل رو بگذارید؟ من در گوگل search کردم پیداش نکردم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    -

سلام دوستان برای اپلای در رشته شیمی کدوم دانشگاهها در آمریکای جنوبی واسه دکتری خوبه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)