صفحه 36 از 84 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در برزیل

سلام
    من برا ادامه تحصیل در مقطع دکترا 2 ماه قبل با یکی از اساتید دانشگاه UFRJ مکاتباتو شروع کردم الان حدود 2 هفته هست که کپی نامه پذیرشم واسم ایمیل شده, و منتظر دریافت اصل نامه پذیرشم هستم. ماهیانه قراره 2200 ریئال تحت عنوان اسکالرشیپ دریافت کنم. مشکلی که دارم اینه که تو نامه پذیرش عنوان شده که 20 سپتامبر باید اینجا باشید. در حالی که من پس از دریافت اصل نامه پذیرش حداقل 1 ماه زمان برای دریافت پاسپورد و ویزا نیاز دارم. میخواستم ببینم آیا امکان دیفر وجود داره تو دانشگاههای برزیل؟

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba89 نمایش پست ها
    سلام
    من برا ادامه تحصیل در مقطع دکترا 2 ماه قبل با یکی از اساتید دانشگاه UFRJ مکاتباتو شروع کردم الان حدود 2 هفته هست که کپی نامه پذیرشم واسم ایمیل شده, و منتظر دریافت اصل نامه پذیرشم هستم. ماهیانه قراره 2200 ریئال تحت عنوان اسکالرشیپ دریافت کنم. مشکلی که دارم اینه که تو نامه پذیرش عنوان شده که 20 سپتامبر باید اینجا باشید. در حالی که من پس از دریافت اصل نامه پذیرش حداقل 1 ماه زمان برای دریافت پاسپورد و ویزا نیاز دارم. میخواستم ببینم آیا امکان دیفر وجود داره تو دانشگاههای برزیل؟
    اینجور اپلای کردنا دست استاده. از خودش بخاه اینکارو میکنه البته اگه پروژش عقب نیوفته در اینصورت شانستو از دست میدی...سعی کن بهش بگی قبل از شروع ترم بعدی میخای بیای که بتونی بهتر پروژه رو بشناسیو تا ترم شروع میشه راحتتر شروع کنی.
    کربلایم آرزوست...

سلام دوستان. اگه کسی علاقمند به تحصیل در دکترا یا گرفتن پست داک در دانشگاه سائوپائولو (University of Sao Paulo) در رشته ریاضی کاربردی هست به من پیام خصوصی بده. زمینه کاری بیشتر نیازمند دانشجویانی با سابقه پژوهش در رشته های مهندسی (نفت، شیمی و مکانیک) و مسائل عددی هست. این پوزیشن ها در ازتباط با یکی از اساتید دانشگاه دالاس (UT Dallas) آمریکا هست و در حین دوران تحصیل همکاری از نزدیک در دالاس نیز وجود خواهد داشت. ضمنا دانشگاه سائوپائولو (USP) در اکثر رتبه بندی های دانشگاه های برزیل رتبه نخست رو داره.
    ویرایش توسط amirhosein999 : September 3rd, 2014 در ساعت 09:26 PM

Junior Member

مرسی از پاسختون.
    راستش به موضوع پروژم تقریبا تسلط دارم. حتی 7 صفحه در موردش پروپوزال نوشتم. دقیقا منم از همین میترسم که استاد بیخیالم بشه. اما من تا 6 SEP هم اصل نامه پذیرشم رو دریافت نخواهم کرد. این در حالیه که استادم خودش میدونه که بخاطر سربازیم پاسپورد ندارم. بنظرتون بهش بگم که دیفر کنم یا با تاخیر ترممو شروع کنم؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba89 نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون.
    راستش به موضوع پروژم تقریبا تسلط دارم. حتی 7 صفحه در موردش پروپوزال نوشتم. دقیقا منم از همین میترسم که استاد بیخیالم بشه. اما من تا 6 SEP هم اصل نامه پذیرشم رو دریافت نخواهم کرد. این در حالیه که استادم خودش میدونه که بخاطر سربازیم پاسپورد ندارم. بنظرتون بهش بگم که دیفر کنم یا با تاخیر ترممو شروع کنم؟
    بهش بگید بهتره. اما اونطوری اگه نشه و نرید بسیار بد خواهد شد و اعتبارتون خراب میشه.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member mersen آواتار ها

Lightbulb پاسخ : تحصیل در برزیل

اگه به برخی از توریست های عموما غربی دقت کرده باشین همچنان که از طی مسیر خودشون در یک کشور لذت می برن و دیدنی های اون کشور رو سیاحت می کنن همواره سر در کتابی هم دارن که این کتاب، همون کتاب معروف و محبوب راهنمای سیاحتی کشورهای جهان یعنی لونلی پلانت هست. امروزه افراد بسیار زیادی در سراسر جهان همواره کتاب های لونلی پلانت رو به عنوان اولین و مطمئن ترین همسفر خودشون انتخاب می کنن، به طوری که امروزه خیلی ها این کتاب های راهنما رو کتاب مقدس گردشگران می شناسن!
    نکته جالب این کتاب اینه که شهر های مختلف برزیل رو تحلیل کرده.
    واستون نسخه 2010 این کتاب در رابطه با برزیل رو به PDF تبدیل کردم و اینجا گذاشتم، نسخه pdf این کتاب به راحتی حتی در تورنت و سایت های دانلود معروف گیر نمیاد (اگر دسترسی و قدرت مالیش رو دارید نسخه دیجیتالیش رو از آمازون خریداری کنید، می دونم اشتباهه ولی راه درست آسونی نیست.)
    http://www.iranbrazil.ir/Brazil-Lonely-Planet-2010.pdf

توضیحات بیشتر در مورد لونلی پلنت به فارسی: http://jahangasht.blogfa.com/cat-24.aspx
    منبع اصلی که این نسخه رو برای دانلود گذاشته بود:
    http://farsang.blogfa.com/post/36/%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D9%84-%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D9%81%D8%B1

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mersen نمایش پست ها
    اگه به برخی از توریست های عموما غربی دقت کرده باشین همچنان که از طی مسیر خودشون در یک کشور لذت می برن و دیدنی های اون کشور رو سیاحت می کنن همواره سر در کتابی هم دارن که این کتاب، همون کتاب معروف و محبوب راهنمای سیاحتی کشورهای جهان یعنی لونلی پلانت هست. امروزه افراد بسیار زیادی در سراسر جهان همواره کتاب های لونلی پلانت رو به عنوان اولین و مطمئن ترین همسفر خودشون انتخاب می کنن، به طوری که امروزه خیلی ها این کتاب های راهنما رو کتاب مقدس گردشگران می شناسن!
    نکته جالب این کتاب اینه که شهر های مختلف برزیل رو تحلیل کرده.
    واستون نسخه 2010 این کتاب در رابطه با برزیل رو به PDF تبدیل کردم و اینجا گذاشتم، نسخه pdf این کتاب به راحتی حتی در تورنت و سایت های دانلود معروف گیر نمیاد (اگر دسترسی و قدرت مالیش رو دارید نسخه دیجیتالیش رو از آمازون خریداری کنید، می دونم اشتباهه ولی راه درست آسونی نیست.)
    http://www.iranbrazil.ir/Brazil-Lonely-Planet-2010.pdf

توضیحات بیشتر در مورد لونلی پلنت به فارسی: http://jahangasht.blogfa.com/cat-24.aspx
    منبع اصلی که این نسخه رو برای دانلود گذاشته بود:
    http://farsang.blogfa.com/post/36/%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D9%84-%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D9%81%D8%B1
    عاااااالي بود...ممنون از معرفيت
    لونلي پلانت فوق العادس...كتاب هاي اموزش زبانشم عالين.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

سلام . بابت این کتاب بسیار ممنونم. آقایون شرمنده چند تا سوال در رابطه با ویزای برزیل داشتم. بسیار ممنون میشم اگه جواب بدید. برای دریافت ویزا باید ابتدا یک فرم آنلاین رو پر کنیم که در انتها با پرداخت یک هزینه به اتمام میرسه. این هزینه رو میشه با پول ایران و از طریق کارت ای تی ام پرداخت؟ و در انتها چجوری میشه ثابت کرد که ما این هزینه رو پرداخت کردیم؟
    و نیز برای ارائه گواهی حساب بانکی از شخص دانشجو یا والدین حساب میتونه ای تی ام باشه؟ بعد این رو چجوری میشه اثبات کرد.

Junior Member

درود به دوستان
    میخواستم برای رشته گرافیک اقدام کنم هزینه زندگی در ماه به دلار چقدر است؟ و دانشگاه های هنرشون در چه حدی هست؟ ممنون میشم کمک کنید
    در مقطع لیسانس هم اقدام میکنم.

Junior Member

با سلام
    برای دانشگاه سائو gre لازم هستش چون این دانشگاه امتحان ورودی داره gre شما رو به عنوان امتحان ورودی در نظر میگیره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)