صفحه 12 از 84 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در برزیل

در مورد اتفاقات خشونت امیز من یه توضیح دیگه بدم واون اینکه مطمئنا این اتفاقات بیشتر از تهران نیست.فقط شاید ما چیزی ازشون در صدا و سیما نمبینیم

Junior Member

ضمنا ما از طریق یه موسسه خوب کارمون رو جور کردیم با بورس.که نمیتونم اسم موسسه رو بیارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khofoloo نمایش پست ها
    سلام.کمک هزینه فوق فکر می کنم 1500 رئا باشه.که اگر مجرد باشید برای زندگی تو دو شهر ریو و سائو خوه وگرنه برای زندگی متاهلی دونفره همون 2200 رئا که به دکترا هم میدن کمه تو این دو شهر.وای برای شهرای دیگه خوبه.البته هر دانشگاه قوانین خودشو داره.ولی کمک هزینه معمولا داده میشه.البته ممکنه دانشگاهی برای یه رشته مثلا به 5 نفر اول کمک هزینه بده
    نقل قول نوشته اصلی توسط khofoloo نمایش پست ها
    در مورد اتفاقات خشونت امیز من یه توضیح دیگه بدم واون اینکه مطمئنا این اتفاقات بیشتر از تهران نیست.فقط شاید ما چیزی ازشون در صدا و سیما نمبینیم

1500 خیییلی کمه واسه شهرای بزرگ. من 2 سال پیش با 1000 تا توی یه شهر کوچیک زندگی میکردم با نهایت صرفه جویی و تازه اجاره خونه 300 تا میدادم که به واسطه آشنا بود وگرنه 2 برابر بود. برای ریو یه دونه اتاق معقول بخواین اجاره کنید کمتر از 1200 نیست مگه اینکه مثل بعضی از اون توریستهای ماجراجو با 300 تا برین زندگی توی زاغه ها رو تجربه کنید!!

برای اتفاقات هم باید کلی حواستون باشه کیف پولتون رو تو خیابون درنیارید/ ساعت گرون و جواهرات نپوشید/ مثل یه توریست لباس نپوشید و نقشه به دست راه نرید. من تنها دزدی که ازم شد این بود که موبایلمو از دستم کشیدن موقعی که داشتم اس ام اس میدادم تو خیابونای ریو!

سلام
    اساتید بزرگوار کسی راجع به Feederal University of Santa Catarina اطلاعات داره؟
    اصلا کدوم شهر برزیله؟ من واسه دکتری دارم اپلای میکنم.من از یخ استاد از این دانشگاه اکی گرفتم. ولی گفته کورسها پرتغالی ارایه میشه و من حتی یک کلمه هم بلد نیستم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    سلام
    اساتید بزرگوار کسی راجع به Feederal University of Santa Catarina اطلاعات داره؟
    اصلا کدوم شهر برزیله؟ من واسه دکتری دارم اپلای میکنم.من از یخ استاد از این دانشگاه اکی گرفتم. ولی گفته کورسها پرتغالی ارایه میشه و من حتی یک کلمه هم بلد نیستم
    این دانشگاهی در جنوب برزیله، که بیشتر بافت شهری شبیه به اروپاست و مهاجرینی از المان و ایتالیا و .... درونش زندگی میکنن. در کل دانشگاهش در رشته های مهندسی برق و مکانیک و حقوق قویه. جمعیتش هم نزدیک به 7 میلیون نفره. اب و هواش هم در زمستان سرده و تابستون خنک!
    در خصوص زبان تحصیل که همه دانشگاههای برزیل به پرتغالیه! اما نگران نباش شما نیاز به گذروندن دوره خاصی نیستی! تنها همونجا هم میشه یاد گرفت.

دوستان روند پروسه ویزای دانشجویی دکتری واسه برزیل چگونه هست؟ سفارت در ایران کارش مرتب و منظم هست؟ چند وقته ویزا می دن؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    دوستان روند پروسه ویزای دانشجویی دکتری واسه برزیل چگونه هست؟ سفارت در ایران کارش مرتب و منظم هست؟ چند وقته ویزا می دن؟
    بسیار سادست،
    برای تحصیل در کلیه مقاطع دانشجویی در کشور برزیل دانشجو نیاز به ویزای VITEM-4 دارد که برای درخواست این ویزا باید به سفارت برزیل در تهران مراجعه نمایید. در زیر مدارک لازم برای درخواست ویزای داشجویی ارائه شده است.

1- 2 قطعه عکس 2 در 2 با زمینه سفید
    2- تمکیل 2 فرم درخواست ویزا در محل سفارت
    3- فرم پذیرش از دانشگاه
    4- گواهی سوئ پیشینه از پلیس ایران
    5- ارائه گواهی حساب بانکی از شخص دانشجو یا والدین
    6- پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
    7- ارائه انگیزش نامه و نوشتن دلایل سفر به برزیل

* کلیه مدارک تحویل داده شده پس از بررسی و نداشتن نقص در پرونده برای اخذ ویزای دانشجویی بین 15 تا 20 روز کاری از طریق ایمیل و شماره متقاضی به اطلاع دانشجو خواهد رسید.

* هزینه درخواست ویزا مبلغ 180 دلار امریکا می باشد

یه سوال دوستان بین برزیل و ایتالیا کدوم رو شما ترجیح میدین ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_gh نمایش پست ها
    یه سوال دوستان بین برزیل و ایتالیا کدوم رو شما ترجیح میدین ؟
    ایتالیا به هر حال اروپاست. شما توی برزیل بدلیل دوری راه و گرون بودن اتوبوس و هواپیما نمیتونید خیلی سفر کنید ولی توی ایتالیا با یه قطار ارزون میتونین به بیشتر کشورا سر بزنید!

Member eajj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsita نمایش پست ها
    ایتالیا به هر حال اروپاست. شما توی برزیل بدلیل دوری راه و گرون بودن اتوبوس و هواپیما نمیتونید خیلی سفر کنید ولی توی ایتالیا با یه قطار ارزون میتونین به بیشتر کشورا سر بزنید!
    در واقع توی اروپا شما ویزای ایتالیا میگیرید اما امکان سفر ( فرضا برای پیدا کردن کار یا ... ) در کل قاره رو دارید ... ضمن اینکه مردم ایتالیا به ما به لحاظ فرهنگی نزدیک ترند
    اما از اونطرف برزیل به لحاظ اقتصادی اوضاع مطلوب تری داره
    that which doesn't kill me can only make me stronger

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)