صفحه 13 از 84 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

پیش فرض پاسخ : تحصیل در برزیل

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_gh نمایش پست ها
    یه سوال دوستان بین برزیل و ایتالیا کدوم رو شما ترجیح میدین ؟
    -----------------
    منم همین مشکل را داشتم...برای دکتری اگر دانشگاه و استادت خوب باشه شک نکن برزیل بهتره

مرسی دوستان من رو برزیل زوم کرده بودم تا اینکه چند روز پیش داشتم رنک جهانی دانشگاه های برزیل رو می دیدم دانشگاه USP در SP رتبه 127 و Unicamp در کمپیناس 224 و بعد یکی دیگه از دانشگاه هاشون رتبش سیصد و خورده ای بود . باقی دانشگاه هاش رتبه های خوبی نداشتن مثل دانشگاه Parana که من ترجیح می دادم در شهر Curitiba ! که رتبش از شریف ما هم پایین تر هست باقی دانشگاه ها هم همین شرایط رو داشتن .
    با توجه به اینکه شنیدم از دانشگاه USP و دانشگه Unicamp به این راحتی ها نمیشه پذیرش با کمک هزینه گرفت یه خورده گیج شدم چون از یه طرف خودم نمی تونم این روند رو انجام بدم و باید از طریق یه موسسه این روند رو انجام بدم نی دونم ارزش این ریسک رو داره یا نه چون به هر حال اگه اون موسسه کارش رو انجام بده و از یه دانشگاه دیگه جز اینا هم پذیرش بگیره هم پولش رو میخواد !
    از یه طرف تو ایتالیا امکان تحصیل به زبان انگلیسی هم وجود داره . همونطور که دوستان گفتن امکان مسافرت به کشور های دیگه هم هست . و رنک دانشگاه هاشون شاید اندازه دانشگاه USP نباشه اما باقی دانشگاه هاش رنکشون بهتر از دانشگاه های برزیلی هست ...
    من برای ارشد تو رشته عمران می خوام اقذام کنم . برای دکترا که انتخاب آلمان با توجه به شرایط دانشگاه هاش و امکان بورسیه شدن از ایتالیا و برزیل می تونه بهتر باشه به نظرم .
    ممنونم از شما دوستان .

Member eajj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_gh نمایش پست ها
    مرسی دوستان من رو برزیل زوم کرده بودم تا اینکه چند روز پیش داشتم رنک جهانی دانشگاه های برزیل رو می دیدم دانشگاه USP در SP رتبه 127 و Unicamp در کمپیناس 224 و بعد یکی دیگه از دانشگاه هاشون رتبش سیصد و خورده ای بود . باقی دانشگاه هاش رتبه های خوبی نداشتن مثل دانشگاه Parana که من ترجیح می دادم در شهر Curitiba ! که رتبش از شریف ما هم پایین تر هست باقی دانشگاه ها هم همین شرایط رو داشتن .
    با توجه به اینکه شنیدم از دانشگاه USP و دانشگه Unicamp به این راحتی ها نمیشه پذیرش با کمک هزینه گرفت یه خورده گیج شدم چون از یه طرف خودم نمی تونم این روند رو انجام بدم و باید از طریق یه موسسه این روند رو انجام بدم نی دونم ارزش این ریسک رو داره یا نه چون به هر حال اگه اون موسسه کارش رو انجام بده و از یه دانشگاه دیگه جز اینا هم پذیرش بگیره هم پولش رو میخواد !
    از یه طرف تو ایتالیا امکان تحصیل به زبان انگلیسی هم وجود داره . همونطور که دوستان گفتن امکان مسافرت به کشور های دیگه هم هست . و رنک دانشگاه هاشون شاید اندازه دانشگاه USP نباشه اما باقی دانشگاه هاش رنکشون بهتر از دانشگاه های برزیلی هست ...
    من برای ارشد تو رشته عمران می خوام اقذام کنم . برای دکترا که انتخاب آلمان با توجه به شرایط دانشگاه هاش و امکان بورسیه شدن از ایتالیا و برزیل می تونه بهتر باشه به نظرم .
    ممنونم از شما دوستان .
    ببین به نظر من اگر میخوای دکترا بخونی و ادامه بدی ( توی آلمان ) ارشدت رو ایتالیا بخون .... هم با محیط آشنا تر میشی هم میتونی لینک های خوبی پیدا کنی ( حالا اومدیم و آلمان نشد و مثلا به جاش فرانسه شد ) و هم میتونی تو دوران تحصیل ارشدت بری دانشگاه های آلمان رو هم ببینی و بهتر تصمیم بگیری ...
    اما اگر برزیل میری به نظر من به نفعت خواهد بود که دکترا هم همونجا بخونی و همونجا بمونی
    that which doesn't kill me can only make me stronger

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من از دانشکده نفت دانشگاه کمپیناس unicamp برای PhD پذیرش گرفتم با بورس ماهیانه 3400 BRL و ویزام هم یک هفته ای اومد. اگه کسی ازین شهر، هزینه هاش و با این مقدار بورسه اطلاعاتی داره ممنون میشم با منshare کنه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudml نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من از دانشکده نفت دانشگاه کمپیناس unicamp برای PhD پذیرش گرفتم با بورس ماهیانه 3400 BRL و ویزام هم یک هفته ای اومد. اگه کسی ازین شهر، هزینه هاش و با این مقدار بورسه اطلاعاتی داره ممنون میشم با منshare کنه.
    دانشگاه بسیار معتبری است در قلب شهر سائوپائولو، با جمعیت 1.5 میلیونی و اب و هوای تقریباً گرم در تابستان و خنک در زمستان، با این بورس به نظرم خیلی موقعیت خوبی داری که راحت زندگی کنی درون خوابگاه با همه هزینه ها حدوداً باید حوالی 2500 رئال در نظر بگیری البته مدیریت هزینه برای هر فرد متفاوته اما اون هزینه که گفتم برای استاندارد زندگیه شما باز هم اضافه خواهید اورد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دانشگاه بسیار معتبری است در قلب شهر سائوپائولو، با جمعیت 1.5 میلیونی و اب و هوای تقریباً گرم در تابستان و خنک در زمستان، با این بورس به نظرم خیلی موقعیت خوبی داری که راحت زندگی کنی درون خوابگاه با همه هزینه ها حدوداً باید حوالی 2500 رئال در نظر بگیری البته مدیریت هزینه برای هر فرد متفاوته اما اون هزینه که گفتم برای استاندارد زندگیه شما باز هم اضافه خواهید اورد.
    ممنون بابت اطلاعات. ولی من شنیدم خوابگاه اونجا مزخرفترین جا برای زندگی هست و حتما باید خونه گرفت؟

سلام و تبریک برای پذیرش گرفتنت. میتونی یه مقدار ما رو هم راهنمایی کنی که چطور استاد رو پیدا کنیم و چطوری پذیریش بگیریم؟
    من یه چند وقتی ریو زندگی کردم ولی حالا که برگشتم به این فکر افتادم که برای دانشگاه در مقطع فوق اقدام کنم.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    البته كمپيناس در قلب سائوپائلو نيست.در شهر كمپيناس قرار داره كه حدود 100 كيلومتر با سائوپائلو فاصله داره.شهر مدرني هست نسبتا و البته اندكي پولدار نشين
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

ممنون، لطف دارین
    والا اصلا در جریان نیستم. یه پروفسور آلمانی بود که از کار من خوشش میومد و به دوستش که یه استاد تو کمپیناس بود منو معرفی کرد.
    حتی فرم application هم خودش پر کرد چون پرتغالی اصلا بلد نیستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط somayyeh363 نمایش پست ها
    سلام و تبریک برای پذیرش گرفتنت. میتونی یه مقدار ما رو هم راهنمایی کنی که چطور استاد رو پیدا کنیم و چطوری پذیریش بگیریم؟
    من یه چند وقتی ریو زندگی کردم ولی حالا که برگشتم به این فکر افتادم که برای دانشگاه در مقطع فوق اقدام کنم.
    ممنون، لطف دارین
    والا اصلا در جریان نیستم. یه پروفسور آلمانی بود که از کار من خوشش میومد و به دوستش که یه استاد تو کمپیناس بود منو معرفی کرد.
    حتی فرم application هم خودش پر کرد چون پرتغالی اصلا بلد نیستم.
    در کل برای position یه متن آماده داشتم برای ایمیل کردن و کلی مدرک حتی ترجمه پایان نامه ارشدم که بتونم خودمو bold کنم و تو لیست همه دانشگاه ها دنبال استاد با interest l مشترک. البته کلی هم سر ایرونی بودنم ضربه خوردم.
    ریو چطور بود؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)