صفحه 27 از 84 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در برزیل

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    ممنون

نحوه ي اقدامش چطوره؟ روند خاصي داره؟ خودمون بايد ثبت نام كنيم و يا اينكه استاد و يا دانشگاه درخواست ميدن؟
    د مورد دانشگاه من هم از دانشگاه سائوپائولو و هم از يونيكمپ جواب قطعي دارم.سائوپائولو تو رنكينگ ها اول و يونيكمپ دوم در برزيل همونطور كه شما گفتين.اما مطمئنا سائوپائولو گرونتر از كمپيناس هست گرچه مطمئنا مدرن تر خواهد بود.
    به نظرت براي رشته ي مهندسي برق دانشگاه سائوپائولو بهتره يا يونيكمپ؟
    سلام اصولاً شما باید خودت ثبت نام کنی ولی چون مه صفحه ایناش پرتغالیه بنابراین فک نکنم بتونی انجامش بدی. من اینجا اسیستنت استادم کارامو انجام داد.
    بله سائو گرونتره و شلوغ تر. اینجا همه UNICAMP رو دوست دارن. وسواس زیاد به خرج نده. اگه انقد رو رنکینگ حساسی چرا دانشگاه های آمریکا یا کانادارو اقدام نمیکنی؟

Junior Member

دوستان بورس دیگه capes هستش که برای دکترا 2200 رئا و مستر 1500 تاست اگر اشتباه نکنم.در مورد زبان هم در حال حاضر همسر من تزش رو به انگلیسی داره مینویسه و درسا رو هم انگلیسی بهش منبع دادن.خودم هم برای مستر پذیرس دارم و قبول کردن که منم درسا رو انگلیسی بخونم.اما این رو در نظر داشته باشید که این ممکنه تو همه دانشگاها صدق نکنه.چون من با خانمی که همسرش داش دکترای برق فکر میکنم میوند صحبت کردم گفت که برای همسرش همچین شرایطی رو قائل نشدن.دو شهر ری و سائو بزرگ هستند ومعایب و مزایای خودشونو دارن.هزینه ها خیلی متفاوته تو این دو شهر.یعنی نه تنها رو مسکن بلکه گاها رو خوردو خوراکم موثره.البته لباس اینطور که من از دوستان برزیلی شنیدم تو سائو ارزونتره.چون شهر ما که خیلی گرونه.البته ایجا شما میتونید تا دمپایی رو همه قسطی بخرید که گاهی سود داره و گاهی هم اصلا هیچ سودی روش نمیاد.در مورد زبان پیشنهاد من نرم افزار رزتا استون هستش که قبل اومدن حتما بااهاش کار کنید .کمک میکنه

Junior Member

در مورد بورس هم طبق اطلاعات من شما شخصا تعیین کننده بورس نیستید.اینطور که میدونم.دانشگاه ما هم که اینطوره.شما نوع بورس رو مشخص نمیکنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khofoloo نمایش پست ها
    دوستان بورس دیگه capes هستش که برای دکترا 2200 رئا و مستر 1500 تاست اگر اشتباه نکنم.در مورد زبان هم در حال حاضر همسر من تزش رو به انگلیسی داره مینویسه و درسا رو هم انگلیسی بهش منبع دادن.خودم هم برای مستر پذیرس دارم و قبول کردن که منم درسا رو انگلیسی بخونم.اما این رو در نظر داشته باشید که این ممکنه تو همه دانشگاها صدق نکنه.چون من با خانمی که همسرش داش دکترای برق فکر میکنم میوند صحبت کردم گفت که برای همسرش همچین شرایطی رو قائل نشدن.دو شهر ری و سائو بزرگ هستند ومعایب و مزایای خودشونو دارن.هزینه ها خیلی متفاوته تو این دو شهر.یعنی نه تنها رو مسکن بلکه گاها رو خوردو خوراکم موثره.البته لباس اینطور که من از دوستان برزیلی شنیدم تو سائو ارزونتره.چون شهر ما که خیلی گرونه.البته ایجا شما میتونید تا دمپایی رو همه قسطی بخرید که گاهی سود داره و گاهی هم اصلا هیچ سودی روش نمیاد.در مورد زبان پیشنهاد من نرم افزار رزتا استون هستش که قبل اومدن حتما بااهاش کار کنید .کمک میکنه
    سلام
    شما کدوم شهر و ایالت هستید؟
    یعنی الان شما و همسرتون 2200 رئال دارید در ماه یا کاری چیزی پیدا کردید؟ نظرتون رو برزیل چیه؟
    من یک ماه که اومدم. میخوام از تجربیات شما هم بشنوم

Junior Member

ایالت میناس جرایس.شهر لاوراس.تو شهری که ما هستیم میشه با این پول زندگی دو نفره نرمالی داشت.حتی پس اندازی.البته نرمال برای هر کی تعریف خودشو داره.همسرم از ریو هم پذیرش داشت اما ما دیدیم که برامون سخت میشه زندگی با این مقدار.ماهم زیر 1 ساله که اومدیم و من جز شهر خودون مدتی تو سائو بودم و یکی دو تا شهر اطراف.براب نظر دادن خوب زوده و هر کس هم فاکتورای خودشو داره.اما برای من که برخورد مردم مهمه این کشور این فاکتور مهم رو داره واسم.اگر خوب کار کنی و دانشجوی خوبی باشی اینده کاری هم روشن به نظر میرسه.البته من و همسرم ترجیح میدیم در صورت مهیا بودن شرایط برگردیم ایران بعد تحصیلات.برنامه هر کس خوب فرق داره.بازم سوالی بود خوشحال میشم جواب بدم

Junior Member

پپرتغالی هم هر روز بهتر میشید به شرطی که بیشتر روز رو تو دانشگاه و در ارتباط با دیگران باشید.نرم افزار رزتا زو هم روزی 1-2 ساعت بتونبد کار کنید خوبه

Junior Member

سلام فک میکنم خود دانشگاه برای دانشجویان خارجی کورس زبان میذاره دانشگاه من این کورس ارایه میده باید سوال کنید اینجا انگلیسیشون خیلی افتضاحه دانشجوی دکترا بلد نیست حرف بزنه!ابریگادو چاچا!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khofoloo نمایش پست ها
    ایالت میناس جرایس.شهر لاوراس.تو شهری که ما هستیم میشه با این پول زندگی دو نفره نرمالی داشت.حتی پس اندازی.البته نرمال برای هر کی تعریف خودشو داره.همسرم از ریو هم پذیرش داشت اما ما دیدیم که برامون سخت میشه زندگی با این مقدار.ماهم زیر 1 ساله که اومدیم و من جز شهر خودون مدتی تو سائو بودم و یکی دو تا شهر اطراف.براب نظر دادن خوب زوده و هر کس هم فاکتورای خودشو داره.اما برای من که برخورد مردم مهمه این کشور این فاکتور مهم رو داره واسم.اگر خوب کار کنی و دانشجوی خوبی باشی اینده کاری هم روشن به نظر میرسه.البته من و همسرم ترجیح میدیم در صورت مهیا بودن شرایط برگردیم ایران بعد تحصیلات.برنامه هر کس خوب فرق داره.بازم سوالی بود خوشحال میشم جواب بدم
    تا حالا برگشتید ایران؟ یا نرفتید هنوز؟ کی میخاید برید؟ برنامتون سالی یک باره؟ کدوم ایرلاین اومدید؟
    احساس تنهایی که نمیکنید انشالا؟

Junior Member

کورس زبان رو همه دانشگاها ندارن.دانشگاه ما نداشت اما یکی از اساتیددپارمان علوم انسانی ا فردی که انگلیسیش فول بود خواست برامون کلاس بذاره.اما هم من و هم همسرم دفاعمون انگلیسی خواهد بود.دکترا درس کم داره اوم به همسرم منبع انگلیسی دادن.اما گفتم این بستگی به دانشگاه و دپارتمان داره.به امید خدا تابستون میرم ایران.احساس تنهایی عجیب و غریب خیر.دلتنگی نرمال هست که اونم اوایل بیشتر بود.با قطری اومدیم و خیلی خوب بود

دوستان سلام . به نظرتون من با معدل 16 تو رشته ی عمران واسه فوق شانسی برای پذیرش با کمک هزینه دارم ؟ هیچ مقاله ای هم ندارم :/ یه رزومه ی معولی همین معدلم 16 و چند تا برنامه کاربردی مثل Etabs ,Auto Cad ,... اینا که در مورد رشتمون هست رو کار باهاش رو بلدم .
    فقط دارم زبان انگلیسی می خونم که ایلتس بگیرم هر چند می دونم برزیل به ایلتس نمی خواد . ممنون میشم کمک کنید . چون سربازی ندارم و باید وثیقه بذارم. می خواستم بدونم که اگر زیاد شانس ندارم واسه کشور های دیگه اقدام کنم مثل ایتالیا که شرایطش راحت تر به نظر میاد . مرسی .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)