صفحه 28 از 84 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233343536373878 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در برزیل

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_gh نمایش پست ها
    دوستان سلام . به نظرتون من با معدل 16 تو رشته ی عمران واسه فوق شانسی برای پذیرش با کمک هزینه دارم ؟ هیچ مقاله ای هم ندارم :/ یه رزومه ی معولی همین معدلم 16 و چند تا برنامه کاربردی مثل Etabs ,Auto Cad ,... اینا که در مورد رشتمون هست رو کار باهاش رو بلدم .
    فقط دارم زبان انگلیسی می خونم که ایلتس بگیرم هر چند می دونم برزیل به ایلتس نمی خواد . ممنون میشم کمک کنید . چون سربازی ندارم و باید وثیقه بذارم. می خواستم بدونم که اگر زیاد شانس ندارم واسه کشور های دیگه اقدام کنم مثل ایتالیا که شرایطش راحت تر به نظر میاد . مرسی .
    البته ايتاليا گرفتن پذيرشش شايد آسون تر باشه اما گرفتن فاند كه راحت نيست!

با شرايط شما بله شانس داريد شما .بستگي به تلاش شما در پيدا كردن اساتيد داره و همچنين شانس شما ! اصلا اينو بهت بگم منم معدلم 16.10 هست معدلم و مقاله هم ندارم اما به لطف خدا 90% كارم براي گرفتن بورسيه از دانشگاه UNICAMP تمام شده .البته از دانشگاه هاي Federal univ of Santa Catarina و Federal univ of Santa maria هم استاد دارم كه قول بورسيه رو دادند.اما خودم يونيكمپ رو انتخاب كردم دليلش هم تاپ بودن اين دانشگاست
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    البته ايتاليا گرفتن پذيرشش شايد آسون تر باشه اما گرفتن فاند كه راحت نيست!

با شرايط شما بله شانس داريد شما .بستگي به تلاش شما در پيدا كردن اساتيد داره و همچنين شانس شما ! اصلا اينو بهت بگم منم معدلم 16.10 هست معدلم و مقاله هم ندارم اما به لطف خدا 90% كارم براي گرفتن بورسيه از دانشگاه UNICAMP تمام شده .البته از دانشگاه هاي Federal univ of Santa Catarina و Federal univ of Santa maria هم استاد دارم كه قول بورسيه رو دادند.اما خودم يونيكمپ رو انتخاب كردم دليلش هم تاپ بودن اين دانشگاست
    خیلی خیلی ممنونم ازتون من به خاطر شرایط سربازیم چون باید وثیق بذارم خیلی کارم سخت هست از طرفی درسم این ترم تموم میشه اما میخوام 3 واحد بذارم تا اواسط پاییز تموم کنم و...به هر حال خیلی ممونو . ایشالا موفق باشید میدونم که یونیکمپ یکی از بهترین هاست تو برزیل و بعد از USP بهترین دانشگاهشون هست و با توجه به اینکه هزینه ها پایین تر هست خیلی میتونه خوب باشه تبریک میگم .
    ممنون . یخورده امیدوار شدم ...

Junior Member

سلام خواستم بدونم شما خودتون اقدام کردید یا از طریق موسسه پذیرش گرفتید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

درود
    دوست عزیز
    ajuan
    ممنون از توضیحاتتون.

1. شما فرموده بودین که اول قصد کانادا رو داشتین و نشده و برای برزیل اقدام کردین. می خواستم ببینم چرا برای کشورهای اروپایی اقدام نکرده بودین؟ دلیل شخصی داشته یا اونجاها هم پذیرش گرفتن سخت بوده که برزیل رو انتخاب کردید؟
    2. و بعد مقطع ارشد رو تو برزیل بهش چی میگن؟ منظورم به انگلیسی هست و اینکه پذیرش گرفتن برای ارشد چه طوره؟ سخته یا بد نیست؟
    3. اگه قرار باشه برای مقطع ارشد با پول خودمون تو برزیل تحصیل کنیم هزینه هاش چه طور درمیاد؟ منظورم اینه که هر ترم/سال چه قدر هزینه تحصیل میشه؟

تشکر فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS.c in mechanical Engineering (polytechnic university of turin)

سلام... مبشه یک نفر لطف کنه ببینه من برا ارشد برزیل شانس دارم؟
    کارشناسی مکانیک
    دانشگاه ازاد
    معدل 15
    ایلتس 5.5
    چنتا مدرک نرم افزاری مرتبط با رشتم مثله کتیا
    اگه شانس دارم بهم دانشگاه موعرفی کنید....
    ممنون

Junior Member

سلام خواستم بدونم شما خودتون اقدام کردید یا از طریق موسسه پذیرش گرفتید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khofoloo نمایش پست ها
    کورس زبان رو همه دانشگاها ندارن.دانشگاه ما نداشت اما یکی از اساتیددپارمان علوم انسانی ا فردی که انگلیسیش فول بود خواست برامون کلاس بذاره.اما هم من و هم همسرم دفاعمون انگلیسی خواهد بود.دکترا درس کم داره اوم به همسرم منبع انگلیسی دادن.اما گفتم این بستگی به دانشگاه و دپارتمان داره.به امید خدا تابستون میرم ایران.احساس تنهایی عجیب و غریب خیر.دلتنگی نرمال هست که اونم اوایل بیشتر بود.با قطری اومدیم و خیلی خوب بود
    سلام
    ببخشید، شما گفته بودید که از طریق یک موسسه پذیرش گرفتید،میشه بچه هارو در این مورد راهنمایی کنید که به کدوم موسسه مراجعه کنن
    موسسه چه خدماتی رو ارائه میده،مخصوصا برا بورس گرفتن
    مرسی

Junior Member

[QUOTE=Deliverance;1566669]درود
    دوست عزیز
    ajuan
    ممنون از توضیحاتتون.

1. شما فرموده بودین که اول قصد کانادا رو داشتین و نشده و برای برزیل اقدام کردین. می خواستم ببینم چرا برای کشورهای اروپایی اقدام نکرده بودین؟ دلیل شخصی داشته یا اونجاها هم پذیرش گرفتن سخت بوده که برزیل رو انتخاب کردید؟
    2. و بعد مقطع ارشد رو تو برزیل بهش چی میگن؟ منظورم به انگلیسی هست و اینکه پذیرش گرفتن برای ارشد چه طوره؟ سخته یا بد نیست؟
    3. اگه قرار باشه برای مقطع ارشد با پول خودمون تو برزیل تحصیل کنیم هزینه هاش چه طور درمیاد؟ منظورم اینه که هر ترم/سال چه قدر هزینه تحصیل میشه؟
    دوست عزیز هزینه دانشگاه فدرال اینجا رایگانه شما در صورت امتحان و پذیرش بورس میشین اگر بورس نشدنی هزینه زندگی خودتون پرداخت میکنید اگه واسه دانشگاه غیر دولتی براین برین هزینه بالاستهزینه زندگی اینجا البته بر حسب شهر فرق میکنه و نسبتا گرانقدر ضمن باید پرتغالی هم بلد باشی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

سلام.کسی برای ارشد مثلا برق بره برزیل آیا فاندی میتونه بگیره؟دانشگاه های خوبش چقدر در آمریکا-کانادا مقبولیت دارند؟
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

دوستانی که پرسیدن از طریق موسسه انجام دادین با نه ! این موسسه مربوط به برزیل الان برای گرفتن پذیرش با بورس 4500 دلار میگیره بدون بورس. پذیرش 2000 دلار . من می خواستم از طریق این شرکت اقدام کنم اما 4500 دلار از نظر من معقول نیست . اگر کسی انقد داره که 14 میلیون بده به این شرکت که فقط یه پذیرش بگیره واسش می تونه خیلی خوب باشه . اما من باید 17 میلیونم وثیقه بذارم 14 میلیونم به اینا بدم نمیشه موفق باشید .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)