صفحه 29 از 84 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در برزیل

موسسه این سینا.فکر کنم همی یه موسسه باشه کلا.میتونید تو نت پیدا کنید.مثل اینکه به روزش کردن و توضیحات کامل هم در مورد بورس وو پذیرش داره

Junior Member

قیمتاشونو انگار گمتر کردن.اما به هر حال اگر گمتر کنن با بورس باشه ارزششو داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Deliverance نمایش پست ها
    درود
    دوست عزیز
    ajuan
    ممنون از توضیحاتتون.

1. شما فرموده بودین که اول قصد کانادا رو داشتین و نشده و برای برزیل اقدام کردین. می خواستم ببینم چرا برای کشورهای اروپایی اقدام نکرده بودین؟ دلیل شخصی داشته یا اونجاها هم پذیرش گرفتن سخت بوده که برزیل رو انتخاب کردید؟
    2. و بعد مقطع ارشد رو تو برزیل بهش چی میگن؟ منظورم به انگلیسی هست و اینکه پذیرش گرفتن برای ارشد چه طوره؟ سخته یا بد نیست؟
    3. اگه قرار باشه برای مقطع ارشد با پول خودمون تو برزیل تحصیل کنیم هزینه هاش چه طور درمیاد؟ منظورم اینه که هر ترم/سال چه قدر هزینه تحصیل میشه؟

تشکر فراوان
    سلام دوست عزیز
    من متاسفانه مدرک زبان نداشتم و اینکه در اون مقطع بورسی در اروپا پیدا نکردم. در کانادا هم موقعیتی برای رفتنم بود اما مقدار پولش اصلاً کفاف زندگی رو نمیداد.
    ارشد؟ نمیذونم منظورتون چیه. اگه انگلیسیش رو میخا یکه همون مستر master. در کل پذیرش ار برزیل نسبت به خیلی جاهای دیگه راحت تره.
    دانشگاه فدرال که رایگانه یعنی شهریه ندارید اما نمیدونم آزمون ورودی داره یا نه
    هزینه ها هم باید از 1.5 تا 3 میلیون تومن رو در نظر داشته باشی. دیگه فک نکنم بشه زیر 1200 رئال زندگی کرد اینجا و مخارج ناخواسته. خدایی نکرده بیماری! خرید لباس، بلیط رفت و برگشت، ...!

نقل قول نوشته اصلی توسط khofoloo نمایش پست ها
    قیمتاشونو انگار گمتر کردن.اما به هر حال اگر گمتر کنن با بورس باشه ارزششو داره
    البته من 24 روز پیش پرسیدم گفتن : "هزینه های پذیرش از توسط هیئت مدیره آژانس تغییر پیدا کرده. برای دوره کارشناسی ارشد ۲۰۰۰ دلار و اگه پذیرش همراه با کمک هزینه باشه ۴۵۰۰ دلار تعیین شده. مبلغ این کمک هزینه ۱۵۰۰ رئال برزیل به صورت ماهیانه هستش" عینا کپی حرف هاش هست ! در جریان نیستم اگر آوردن پایین قیمتش رو .

Junior Member

سلام دوستان ... من تازه عضو سایت شدم خیلی با مباحث قبلی اینجا آشنا نیستم ببخشید اگه سوالاتم ممکنه تکراری باشه ... راستش در مورد ادامه تحصیل در برزیل سوال داشتم ... من لیسانس و ارشد مکانیک دارم از دانشگاه زنجان و دانشگاه علم و صنعت ... تافل رو تو ماه می میدم اما زبانم بد نیست یعنی فکر کنم راحت 80 رو میارم و جی آرای هم ندادم .. معدل لیسانس و ارشدم به ترتیب 15 و 16.90 هست و سه تا مقاله دارم که یکی ISI و دوتا کنفرانس بین المللی هست ... با این شرایط شانسی برای پذیرش فول فاند تو دانشگاههای خوب برزیل دارم؟ همچنین شرایط زندگی تو برزیل رو هم از دوستانی که اطلاع دارن میخواستم بپرسم و اعتبار دانشگاههاش در جاهای دیگه مثلا اروپا و آمریکا؟ چون من برنامه اصلیم رو کانادا-آمریکا و اروپا (اسکاندیناوی مخصوصا نروژ و دانمارک) هست ... به نظرتون اصلا میصرفه آدم بخواد واسه آدم تحصیل برزیل بیاد؟؟ مرسی از همه تون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری دانشگاه علوم و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    البته ايتاليا گرفتن پذيرشش شايد آسون تر باشه اما گرفتن فاند كه راحت نيست!

با شرايط شما بله شانس داريد شما .بستگي به تلاش شما در پيدا كردن اساتيد داره و همچنين شانس شما ! اصلا اينو بهت بگم منم معدلم 16.10 هست معدلم و مقاله هم ندارم اما به لطف خدا 90% كارم براي گرفتن بورسيه از دانشگاه UNICAMP تمام شده .البته از دانشگاه هاي Federal univ of Santa Catarina و Federal univ of Santa maria هم استاد دارم كه قول بورسيه رو دادند.اما خودم يونيكمپ رو انتخاب كردم دليلش هم تاپ بودن اين دانشگاست

با سلام خدمت شما دوست گرامی

آیا این دانشگاه unicamp رشته معماری در مقطع phd داره؟
    /ایا زبان در این مقطع انگلیسی می باشد یا به زبان های دیگر؟
    میشه لطفا تو این 3دانشگاه که فرمودید کدوم phd معماری داره ؟

بسیار سپاسگدارم هموطن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza11234 نمایش پست ها
    سلام دوستان ... من تازه عضو سایت شدم خیلی با مباحث قبلی اینجا آشنا نیستم ببخشید اگه سوالاتم ممکنه تکراری باشه ... راستش در مورد ادامه تحصیل در برزیل سوال داشتم ... من لیسانس و ارشد مکانیک دارم از دانشگاه زنجان و دانشگاه علم و صنعت ... تافل رو تو ماه می میدم اما زبانم بد نیست یعنی فکر کنم راحت 80 رو میارم و جی آرای هم ندادم .. معدل لیسانس و ارشدم به ترتیب 15 و 16.90 هست و سه تا مقاله دارم که یکی ISI و دوتا کنفرانس بین المللی هست ... با این شرایط شانسی برای پذیرش فول فاند تو دانشگاههای خوب برزیل دارم؟ همچنین شرایط زندگی تو برزیل رو هم از دوستانی که اطلاع دارن میخواستم بپرسم و اعتبار دانشگاههاش در جاهای دیگه مثلا اروپا و آمریکا؟ چون من برنامه اصلیم رو کانادا-آمریکا و اروپا (اسکاندیناوی مخصوصا نروژ و دانمارک) هست ... به نظرتون اصلا میصرفه آدم بخواد واسه آدم تحصیل برزیل بیاد؟؟ مرسی از همه تون
    دوستان کسی نبود لطف کنه جواب من رو بده؟

Junior Member

سلام
    بورس PEC-PG رو کسی گرفته تا حالا؟ میدونید مراحلش چیه و اصلا خوبه یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان

کسانی که در برزیل حساب بانکی باز می کنند ابتدا باید کارت RNE را گرفته باشند یا همون شماره کارت RNE را هم داشته باشیم کافی است؟
    PS: RNE=Registro Nacional de Estrangeiros

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrdphysics نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسانی که در برزیل حساب بانکی باز می کنند ابتدا باید کارت RNE را گرفته باشند یا همون شماره کارت RNE را هم داشته باشیم کافی است؟
    PS: RNE=Registro Nacional de Estrangeiros
    سلام
    تا کارتش بیاد 5 تا 6 ماه طول میکشه. نه همون برگه که روش شمارت هست کافیه. البته بعد اون باید بری سی پی اف بگیری بعد بهت حساب بانکی میذن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)