صفحه 30 از 84 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در برزیل

دوست عزیز خیلی ممنون

سی پی اف چی هست؟ چقدر طول میکشه گرفتنش؟
    من برام مهم هست چون باید بسرعت حساب بانکی باز کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ajuan نمایش پست ها
    سلام
    تا کارتش بیاد 5 تا 6 ماه طول میکشه. نه همون برگه که روش شمارت هست کافیه. البته بعد اون باید بری سی پی اف بگیری بعد بهت حساب بانکی میذن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrdphysics نمایش پست ها
    دوست عزیز خیلی ممنون

سی پی اف چی هست؟ چقدر طول میکشه گرفتنش؟
    من برام مهم هست چون باید بسرعت حساب بانکی باز کنم.
    سی پی اف مثل کد ملی خودمونه که اون هم تقریبا بعد گرفتن آر ان ای 3-4 روز طول میکشه. در کل افتتاح حساب اینجا سخته و طول میکشه مثل ایران نیست با یه کپی شناسنامه کارت راه بیوفته. کلی مذرک میخاد. در کل از ورودتون به برزیل تا افتتاح حساب فک کنم 20 روز بکشه. حداقل
    و من بعد 1.5 ماه کارت عابربانکم اومد

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سی پی اف مثل کد ملی خودمونه که اون هم تقریبا بعد گرفتن آر ان ای 3-4 روز طول میکشه. در کل افتتاح حساب اینجا سخته و طول میکشه مثل ایران نیست با یه کپی شناسنامه کارت راه بیوفته. کلی مذرک میخاد. در کل از ورودتون به برزیل تا افتتاح حساب فک کنم 20 روز بکشه. حداقل
    و من بعد 1.5 ماه کارت عابربانکم اومد
    تو اون يك ماه كسايي كه پول نقد اوردن كجا بايد بذارند؟!

با توجه به تجربه ي شما چقدر ميشه رو حرف اساتيد برزيلي اعتماد كرد؟استادي گفته شايد يكي دو ماه روند اسكالر شيپ طول بكشه و در بدترين حال يك ترم .گفته هر چقدر پس انداز داري بيا و اگرم كم اوردي خودم كمكت ميكنم!!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    تو اون يك ماه كسايي كه پول نقد اوردن كجا بايد بذارند؟!

با توجه به تجربه ي شما چقدر ميشه رو حرف اساتيد برزيلي اعتماد كرد؟استادي گفته شايد يكي دو ماه روند اسكالر شيپ طول بكشه و در بدترين حال يك ترم .گفته هر چقدر پس انداز داري بيا و اگرم كم اوردي خودم كمكت ميكنم!!
    تو اون مدت باید بزاریش یه جای امن. همونجا که پاسپورتت رو میزاری. بعدش هم انقد نا امن نیست که اینجا. بزارش توی کمدت و درش رو قفل کن و به کسی هم نشون نده.خیلی عادی همیشه در حد 30-40 رئال جیبت باشه کافیه.
    لازم نیست داد بزنی من کلی پول دارم نمیدونم کجا بزارم.
    خیلی میشه حساب کرد. وقتی گفته کمک میکنم یعنی واقعاً کمک میکنه. در حدی که اموراتت بگذره تا بورست درست شه ایشالا.
    اخلاقاً درست نیست من این رو بگم ولی کمتر از مقداری که پول داری به استادت بگو.مثلاً 5000 دلار داری بگو 3500-4000 دلار دارم. اگه بیایی میدونی چرا این رو بهت گفتم

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

تو اون مدت باید بزاریش یه جای امن. همونجا که پاسپورتت رو میزاری. بعدش هم انقد نا امن نیست که اینجا. بزارش توی کمدت و درش رو قفل کن و به کسی هم نشون نده.خیلی عادی همیشه در حد 30-40 رئال جیبت باشه کافیه.
    لازم نیست داد بزنی من کلی پول دارم نمیدونم کجا بزارم.
    خیلی میشه حساب کرد. وقتی گفته کمک میکنم یعنی واقعاً کمک میکنه. در حدی که اموراتت بگذره تا بورست درست شه ایشالا.
    اخلاقاً درست نیست من این رو بگم ولی کمتر از مقداری که پول داری به استادت بگو.مثلاً 5000 دلار داری بگو 3500-4000 دلار دارم. اگه بیایی میدونی چرا این رو بهت گفتم
    اتفاقا منم تو همين فكر بودم .4000 تا ميخواستم بيارم و قصد داشتم بگم 2500 دارم كه تقريبا 1 ترم رو پوشش ميده ! پس به نظرت كلا آدمهاي خوبي هستند؟ آخه چنين برخوردهايي رو اصلا از اساتيد اروپايي و حتي آمريكاي شمالي نديدم .اونها به زور جواب ايميل رو ميدن چه برسه كمك انسان دوستانه بخوان بكنن
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

سلام به نظر شما من با شرایط زیر از چه دانشگاه هایی می تونم حتما بورسیه بشم :
    1. کارشناسی مهندسی مواد و متالورژی معدل 17.85 نفر دوم دانشکده دانشگاه کرج
    2. 3 مقاله ISI در زمینه های بیو مواد و مواد پیشرفته
    3. مقام دوم مسابقات عملیات حرارتی کشور
    4. تافل : 112
    5. GRE : VRB :155 antl : 3.5 qut : 165
    با این شرایط به نظرتون شانسی برای بورس تو مستر از برزیل وجود دارد
    با سپاس فراوان
    و زمین چه دیریست دیوانه خانه ای بوده است ...

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط pandemonium نمایش پست ها
    سلام به نظر شما من با شرایط زیر از چه دانشگاه هایی می تونم حتما بورسیه بشم :
    1. کارشناسی مهندسی مواد و متالورژی معدل 17.85 نفر دوم دانشکده دانشگاه کرج
    2. 3 مقاله ISI در زمینه های بیو مواد و مواد پیشرفته
    3. مقام دوم مسابقات عملیات حرارتی کشور
    4. تافل : 112
    5. GRE : VRB :155 antl : 3.5 qut : 165
    با این شرایط به نظرتون شانسی برای بورس تو مستر از برزیل وجود دارد
    با سپاس فراوان
    سلام دوست عزیز ... شما با این رزومه مخصوصا نمره 320 جی آرای، تو بهترین دانشگاههای آمریکا هم شانس پذیرش با فاند رو حتی برای دکترای مستقیم هم دارین چه برسه مستر، چرا برزیل؟؟؟!!
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    agriculture biotechnology

سلام دوستان
    من براي دكترا در دانشگاههاي سائوپائولو و unicamp ميخواستم مداركم را بفرستم ولي همشون مدرك زبان پرتغالي ميخواهند.
    آيا تمام دوستاني كه پذيرش گرفتند اين مدرك را داشتند؟

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

دانشگاهی مدرک زبان پرتغالی نمیخواد معمولا.نهایتا یه چند ماهی بهتون وت میدن که مدرک زبان رو تهیه کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    agriculture biotechnology

سلام خيلي ممنون از جوابتون. ولي مثلا دانشگاه سائوپائولو اين موارد را خواسته:
    Application materials

• Application form
    • Letters of recommendation (two)
    • 1 photo (3 x 4 cm), attached to the application form
    • Birth or marriage certificate
    • Resume
    • Evidence of Portuguese language proficiency
    • Copy of one of the articles listed in the application form or any other paper you consider to be relevant
    • Official transcripts from the undergraduate institution
    • Undergraduate degree diploma (front and back). Students whose diplomas have not yet been issued should present an official document indicating the date of conclusion and degree earned
    • Official transcripts from the graduate institution (Doctoral program applicants only)
    • Master degree diploma (Doctoral program applicants only). Students whose diplomas have not yet been issued should present an official document indicating the date of conclusion and degree earned

مدرك زبان پرتغالي جزوشون هست. با دانشگاه هم تماس گرفتم هنوز جواب ندادند.
    حالا يه سوال دارم اگه جواب بديد ممنون ميشم:
    من هر چي با اساتيد تماس ميگيرم يا جواب نميدند يا جوابشون منفي است. اگر من بدون اينكه تاييد استادي را داشته باشم مداركم را براي دانشگاه بفرستم آيا مي توانم پذيرش دكترا همرا بافاند بگيرم يا نه؟ موضوع فاند برام خيلي مهمه. ممنون.
    armankarimi

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)