صفحه 31 از 84 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536373839404181 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در برزیل

در مورد بورس CAPES کسی اطلاع داره؟ تو نامه من نوشته که بورس رو CNPq و CAPES میدن. کسی اطلاع داره؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

دوستان به چندین و چند دانشگاه ایمیل زدم تا الان همشون مدرک زبان پرتغالی خواستن . کسی هست که جدیدا اقدام کرده باشه و مدرک ازش نخواسته باشن ؟ اگر هست کدوم دانشگاه . مرسی دوستان (

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_gh نمایش پست ها
    دوستان به چندین و چند دانشگاه ایمیل زدم تا الان همشون مدرک زبان پرتغالی خواستن . کسی هست که جدیدا اقدام کرده باشه و مدرک ازش نخواسته باشن ؟ اگر هست کدوم دانشگاه . مرسی دوستان (
    سلام
    من نمیدونم کذوم دانشگاه داره ولی اگه به دانشگاههای خارج از ایالت سائو پاولو میل بزنی آره حتماً یا انگلیسی یا پرتغاتی میخوان ازت

Junior Member

سلام ajuan عزیز یادگیری زبان پرتغالی در چه حالیه خوب پیش میره توی فرم اپلیکشن دانشگاهها(مثل سانتا کاترینا) که به زبان پرتغالی است،توی قسمت آدرس همه چی مربوط به برزیل هست و یه چیزایی مثل CPF,CPE است که فکر کنم فقط مال خودشون باشه، نمیدونی اینا چی هستن و کلا نمیدونید که دانشجویان خارجی چطور باید این فرمهارو پر کنن؟ اطلاعاتی مربوط به بورس TWAS ندارین؟نمیدونید مدرک زبان میخواد یا نه؟ مرسی،موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط em546 نمایش پست ها
    سلام ajuan عزیز یادگیری زبان پرتغالی در چه حالیه خوب پیش میره توی فرم اپلیکشن دانشگاهها(مثل سانتا کاترینا) که به زبان پرتغالی است،توی قسمت آدرس همه چی مربوط به برزیل هست و یه چیزایی مثل CPF,CPE است که فکر کنم فقط مال خودشون باشه، نمیدونی اینا چی هستن و کلا نمیدونید که دانشجویان خارجی چطور باید این فرمهارو پر کنن؟ اطلاعاتی مربوط به بورس TWAS ندارین؟نمیدونید مدرک زبان میخواد یا نه؟ مرسی،موفق باشی
    سلام
    زبان پرتغالی بسیار شیرین و بسیار سخته، لااقل برای من
    اگه آدرس خوذت رو میخواد آدرس ایران رو بنویس اگه نه که میتونی آدرس استادت رو بنویسی
    CPF رو بعد از وروذ به برزیل میگیری بنابراین وقتی اپلای میکنی و مینویسی از ایران هستی دیگه اونارو نمیخوای.
    راستش تو پرکدن فرم ها من اینجا از خود برزیلی ها کمک گرفتم.
    اگه اشتباه نکمک TWAS همون CNPQ باشه که اتفاقاً الان باز شده اون بورس و تا 28 جولای باز هستش.
    تو مدارک مورد نیاز نوشته مدرک زبان پرتغالی یا انگلیسی دیگه سطحش رو مشخص نکرده فک کنم آیلتس در حد 5 هم داشته باشی کفایت کنه
    موفق باشی

سلام
    کسی از دوستان تا حالا شهر Sao Carlos
    بودن؟ دپارتمان Structural Engineering دانشگاه USP اونجاست. از توی عکس های گوگل دیدم شهر داغونیه!!!
    برای زندگی ما ایرانی ها ،که برای اولین بار میریم برزیل، کدوم شهرها مناسب اند؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ajuan نمایش پست ها
    سلام زبان پرتغالی بسیار شیرین و بسیار سخته، لااقل برای من اگه آدرس خوذت رو میخواد آدرس ایران رو بنویس اگه نه که میتونی آدرس استادت رو بنویسی CPF رو بعد از وروذ به برزیل میگیری بنابراین وقتی اپلای میکنی و مینویسی از ایران هستی دیگه اونارو نمیخوای. راستش تو پرکدن فرم ها من اینجا از خود برزیلی ها کمک گرفتم. اگه اشتباه نکمک TWAS همون CNPQ باشه که اتفاقاً الان باز شده اون بورس و تا 28 جولای باز هستش. تو مدارک مورد نیاز نوشته مدرک زبان پرتغالی یا انگلیسی دیگه سطحش رو مشخص نکرده فک کنم آیلتس در حد 5 هم داشته باشی کفایت کنه موفق باشی
    ممنون از راهنماییهاتون ajuan عزیز،از اینکه بچه هارو راهنمایی می کنید تشکر می کنم و براتون آرزوی موفقیت میکنم یه سوال دیگه داشتم ممنون میشم جواب بدین،به نظرشما برا گرفتن پذیرش (از دانشگاه یا CNPq) حتما باید مدارک اصلی ازاد شده وتایید شده وزارت علوم رو که ترجمه شده بفرستیم یا با ترجمه مدارک موقت هم میشه پذیرش گرفت( الان ترجمه مدارک موقت توسط دارالترجمه رسمی رو دارم)،همونطور که میدونید ازاد کردن و تایید و ترجمه مدارک خیلی زمانبر است مرسی

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    سلام
    کسی از دوستان تا حالا شهر Sao Carlos
    بودن؟ دپارتمان Structural Engineering دانشگاه USP اونجاست. از توی عکس های گوگل دیدم شهر داغونیه!!!
    برای زندگی ما ایرانی ها ،که برای اولین بار میریم برزیل، کدوم شهرها مناسب اند؟؟؟
    اما دانشگاه Sao Carlos كه در واقعا قسمتي از دانشگاه سائوپائولو هست دانشگاه بسيار بسيار قوي هست .
    اما در مورد شهر ها مطمئنا شهرهاي بزرگ خيلي بهتر هستند و مدرن تر مثل سائوپائولو (دانشگاه هاي زيادي داره). ريو دو ژانيرو(UFRJ) . شهر پورتو آلگره(دانشگاه UFRGS) و شهر كوريچيبا (دانشگاه UFPR) و شهر كمپيناس (دانشگاه يونيكمپ) . شهرهاي سالوادور و رسيفه هم عالي هستند كه البته دانشگاه خيلي مشهوري ندارند و بيشتر به درد تابستونها ميخورند
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط em546 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییهاتون ajuan عزیز،از اینکه بچه هارو راهنمایی می کنید تشکر می کنم و براتون آرزوی موفقیت میکنم یه سوال دیگه داشتم ممنون میشم جواب بدین،به نظرشما برا گرفتن پذیرش (از دانشگاه یا CNPq) حتما باید مدارک اصلی ازاد شده وتایید شده وزارت علوم رو که ترجمه شده بفرستیم یا با ترجمه مدارک موقت هم میشه پذیرش گرفت( الان ترجمه مدارک موقت توسط دارالترجمه رسمی رو دارم)،همونطور که میدونید ازاد کردن و تایید و ترجمه مدارک خیلی زمانبر است مرسی
    سلام بر دوست گرامی
    راستش من خودم همه کارامو با همون مدارک موقت کردم. همه رو. مدرک دانشگاهی و ریز نمره. وقتی کارام درست شد رفتم مدارکمو آزاد کردم. سفارت هم که رفتم واسه ویزا کپی ترجمه رو دادم (البته کپی ترجمه اصل مدرک). بنابراین میتونید. من که انجام دادم و شد. ایشالا واسه شما هم بشه.

Junior Member

سلام دوست عزیز

من شهر Sao Catlos هستم. البته حدود یک ماه هست که اینجا هستم. اینجا شهر خیلی کوچکی هست و معمولا از ساعت 6 به بعد زیاد آدم بیرون نمی بینی و اکثرا سواره رو هستند. در هرضورت، بدلیل همین مشخصات از شهرهای دیگه امن تر میتونه باشه. از نظر آکادمیک که واقعا حرف نداره. بهترین دانشگاه کل آمریکای جنوبی هستش. اگر بورس بگیرید؛ چون هزینه ی زیادی ندارید میتونید راحت زندگی کنید. شهرهای بزرگ دردسرهای بزرگ هم دارند. راستی اینجا به ندرت کسی پیدا میشه که انگلیسی بلد باشه، به استثنای اساتید و برخی دانشجوها. تعداد ایرانی ها هم خیلی کم هست. شاید به 20 نفر هم نرسه. ولی مردمانش بسیار خون گرم هستند و خیلی کمک می کنند!

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    اما دانشگاه Sao Carlos كه در واقعا قسمتي از دانشگاه سائوپائولو هست دانشگاه بسيار بسيار قوي هست .
    اما در مورد شهر ها مطمئنا شهرهاي بزرگ خيلي بهتر هستند و مدرن تر مثل سائوپائولو (دانشگاه هاي زيادي داره). ريو دو ژانيرو(UFRJ) . شهر پورتو آلگره(دانشگاه UFRGS) و شهر كوريچيبا (دانشگاه UFPR) و شهر كمپيناس (دانشگاه يونيكمپ) . شهرهاي سالوادور و رسيفه هم عالي هستند كه البته دانشگاه خيلي مشهوري ندارند و بيشتر به درد تابستونها ميخورند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)