صفحه 45 از 84 نخستنخست ... 353637383940414243444546474849505152535455 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

Junior Member sheyda_z64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناس صنایع-ازاد ابهر و کاردان مکانیک

پیش فرض پاسخ : تحصیل در برزیل

دستان این سایت هم راجع به خرید و خورد و خوراک قیمتهای دقیق میده...
    http://www.brazil-help.com/what_thin..._in_brazil.htm

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

ممنون از اطلاعاتی که اینجا میزارید.من به شخصه تنها مشکلم با برزیل مردمش هستن!مردم کشور خودمون به طور عامه خیلی سطح بالاتر هستن.اونجا اینطور نیست.ولی برای پول درآوردن و تجارت و هزینه ی زندگی برزیل رو کشور خوبی میدونم.به طور کلی چون شما به طور جدی در حال رفتن هستین هر اطلاعاتی که دیدین چاره ای برای دیگران هم هست رو بذارید لطفاً. شیدا خانم،من تو پست بالا هم گفتم که شما 1000 لغت رایج انگلیسی رو به پرتغالی برگردونید و همونارو قبل از رفتن به برزیل بخونید(البته اگر فرصت بیشتری تا رفتن دارین بیشتر بخونید چه بهتر) و حتی الامکان گرامر مقدماتی رو هم یاد بگیرین.چون زبان پرتغالی مثل انگلیسی فقط it یا is نیست!اون 1000 تا لغت رو دست کم نگیرید دوستان!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sheyda_z64 نمایش پست ها
    شما بپرسین درمورد چی اطلاعات میخواین من هم تا اونجاییکه بدونم راهنماییتون میکنم.
    منظورم زندگی کردن - هزینه های ماهیانه زندگی - کار پیداکردن - مسکن و اجاره خانه - بیمارستانها و خدمات درمانی -تحصیلات ... دقیقا درچه شاخه ای اطلاعات میخواهید بگید..
    من ابتدا برای دوستانیکه مورد اول (زندگی کردن) رو سوال دارند این توضیحات رو بدم که ...
    زبان رسمی مردم در برزیل پرتغالی است حتی کسانیکه تحصیل کرده هم هستند به انگلیسی تسلط کافی ندارند شاید در حد چند کلمه و اینکه اگر قصد رفتن دارید حتما توصیه میکنم از قبل اینجا کلاس برین یا از نرم افزارهایی مثل Dulingo که شخصا توصیه میکنم برای آموزش استفاده کنید. اپلیکیشنش رو روی موبایل هم میتونید نصب کنید و آموزش گام به گام و راحت رو روزانه داشته باشید...
    درمورد هزینه های زندگی (منظورم خورد و خوراکه) اطلاعاتی که دارم اینه که اونجا چون باغ و زمینهای کشاورزی زیاده وفور نعمته و قیمت میوه تقریبا مشابه ایران خودمونه ..
    حتی یکسری سایتها هستند که میتونید قیمت خورد و خوراک رو بصورت تقریبی متوجه شید مثل این سایت :
    http://www.numbeo.com/cost-of-living...country=Brazil
    سایر موارد رو هم داره که *****کنید اطلاعات خوبی میده ...البته بیشترش اطلاعات مردمیه که کامنت گذاشتن و گفتند..

بطور تقریبی اگر بخواهید زندگی معمولی با هزینه های معقول و اجاره در یک محل با امنیت رو داشته باشید برای 2 نفر این هزینه تقریبا 1200 دلار خواهد بود..
    این مطالب رو دوستانیکه اونجا زندگی میکنند توصیه کردند و من هم به شما عزیزان انتقال میدم....
    امیدوارم مفید باشند..
    اگر بازهم موردی باشه درحدی که بدونم میگم خدمتتون..
    با سلام
    اطلاعات خوبی در اختیار دوستان قرار دادید. بنده در خصوص برزیل خیلی تحقیق کردم و با چندین ایرانی که اونجا کارمند یا دانشجو هستند کلی صحبت هم کردم. هزینه زندگی دو نفر که اعلام کردید کاملا بستگی به محل زندگی داره. مثلا ریو با کمپیناس خیلی فرق میکنه. بنده بر اساس بررسی ها و تجربه های شخصی عرض میکنم که سایت numbeo.com خوبه ولی در برخی موارد زیاد دقیق نیست. در ضمن یک نکته رو هم اضافه کنم که شاید به درد بعضی ها که در آینده تصمیم به اقدام برای برزیل دارند بخوره. اگر فرزند محصل دارید یا خواهید داشت ، دقت کنید که ظاهرا مدارس دولتی برزیل جالب نیستند و در نهایت احتمالا فرزندتون رو به مدارس بین المللی بفرستید که وحشتناک گرونه. من با چند تاشون مکاتبه کردم و تماس هم گرفتم. به طور متوسط 3000 رئال در ماه بود اونم در کمپیناس.

Junior Member

سلام،حالا شماها که اینهمه تحقیق کردین بگید که رفتن به برزیل برای تحصیل خوبه یا نه ؟ اصن ارزش داره بره اونجا چهار سال درس بخونه دکتری بگیره؟ کسی که الان از اونجا پذیرش داره بره برزیل، یا بمونه و از یه کشور دیگه پذیرش بگیره

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush78 نمایش پست ها
    سلام،حالا شماها که اینهمه تحقیق کردین بگید که رفتن به برزیل برای تحصیل خوبه یا نه ؟ اصن ارزش داره بره اونجا چهار سال درس بخونه دکتری بگیره؟ کسی که الان از اونجا پذیرش داره بره برزیل، یا بمونه و از یه کشور دیگه پذیرش بگیره
    سلام مجدد به همه
    دوست عزیز اول از همه انتخاب با خودتونه!!!
    دوم درمورد رنکینگ های دانشگاههای برزیل که من تحقیق کردم چون خودم از کارهایی که میخوام حتما اونجا انجام بدم حتما ادامه تحصیل هم هست اینه که دانشگاههای واقعا خوبی داره اما مسئله باز مورد همیشگی است که تدریس فقط و فقط به پرتغالیه!!! الته هستند دانشگاههای مشابه دانشگاههای آزادخودمون که انگلیسی تدریس میکنند ...
    درکل درمورد مهدکودک و مدرسه فرزندتون اگه بخواین بله مدارس دولتیش هزینه رایگانه تا اتمام دوره دیپلم اما برای دانشگاه رفتن برای دانشگاههای دولتی باید آزمون ورودی و هزینه داد.
    درمورد محل زندگی و هزینها های ماهیانه من عددی که گفتم برای زندگی درشهر سائوپائولوئه......درمورد ریو وغیره اطلاعات نگرفتم چون نمیخوام اونجاها برم .

مطلب جدید(کارپیدا کردن) که میخوام بهتون بگم با تحقیقاتیکه من و همسرم کردیم رشته های it و مهندسی بعلاوه بازرگانی و حسابداری بازار کار خیلی خوبی داره که شما اگه تورشته خودتون توانمند باشید و تا حدی هم بتونید از عهده پرتغالی بربیاید میتونید درآمد ماهیانه از 4000 رئال تا 15000 رئال رو داشته باشید که البته بازم میگم زبان پرتغالی شرطه!!!
    آخر آخرشم برای دوستانیکه مطمئنن توچندماه اول نمیتونن اینکارو کنن و میخوان زبانشونو قوی کنن توصیه میکنم اونجا تدریس زبان انگلیسی رو برای درامد زایی انتخاب کنند !!!
    چرا که با تحقیقات من چون مردم برزیل انگلیسی ضعیفی دارند شما براحتی میتونید اونجا بااینکار پول دربیارید (البته حقوق کمی داره اما بازم خوبه)
    درمورد کارپیداکردن توصیه ام تومناطق جنوب و جنوب شرق برزیله ...چراکه هم شهرهای مدرنیته تری هستند و هم تعداد سرمایه گذاران امریکایی و اروپایی و کلا مهاجر زیاده اونجا من الجمله سائوپائولو - ریودوژانیرو

Junior Member

خیلی ممنون شیدا خانوم که اطلاعاتتون رو در اختیار گروه میذارین
    در مورد امنیت اونجا چیزی نگفتین، امنیت چطوره؟ برخوردشون با ایرانیها یا مسلمونها چطوره؟
    شما تصمیمتون واسه رفتن قطعیه؟
    مرسی

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush78 نمایش پست ها
    خیلی ممنون شیدا خانوم که اطلاعاتتون رو در اختیار گروه میذارین
    در مورد امنیت اونجا چیزی نگفتین، امنیت چطوره؟ برخوردشون با ایرانیها یا مسلمونها چطوره؟
    شما تصمیمتون واسه رفتن قطعیه؟
    مرسی
    دوست عزیز
    امنیت مثل ایران خودمونه .......هم محله های پایین شهر داره هم بالاشهر...
    مناطقی مثل jardins و یا محله نزدیک دانشگاه usp و خیابانهای محدوده av.brasil مناطق خیلی خوبی هستند که حتی با google map اگه سرچ کنید و نمای Street view یا satelight view رو ازهر خیابونی بگیرید میتونید به راحتی اطلاعات کافی از خیابون - ماشینها - حتی لباس پوشیدن مردمی که دارن تو خیابون راه میرن پیدا کنید ...که حتما توصیه میکنم اینکارو انجام بدید...
    امنیت همه جای دنیا نسبیه...همه جا خوب و بد هست ....تو همین ایران خودمون چندسال پیش برای من چاقو کشیدن و گوشیموبردن ...پس نمیشه اینجوری قضاوت کرد...

سلام دوستان.
    من قصد تحصیل در شهر ریو دو ژانریو در برزیل را دارم. سوالی که از شما داشتم در مورد هزینه ها توی این شهره. اجاره خونه؟ حمل و نقل؟ مواد غذایی؟...؟
    کلا یه زندگی دانشجویی ساده برای یک نفر اونجا چقدر میشه؟
    ممنون

رشته و دانشگاه

دوست عزیزم سرچ کنید price of everything in Rio of Brazil مطمئن سایتهای خوبی پیدا میکنید...
    قیمت اجاره خونه میدونم کمی از سائوپائولو بیشتره..اما ازنظر ماهیت و بافت شهری مثل هم هستند..

دوستان درمورد اجاره خونه تو برزیل چند سایت خوب هست که میتونید برحسب شهر ***** کنید و سرچ کنید قیمتها و سایراطلاعات رو بگیرید...
    https://www.flipkey.com/brazil-vacat...ntals/g294280/

http://www.saopauloflat.com/pt

http://www.saopauloflats.com.br/st2/...bxgdfbYgd4CIbq

اگر به زبان پرتغالی نوشته کل ادرس سایت رو copy کنید و در گوگل ترنزلیت paste کنید کل سایت به هر زبانی که بخواهید ترجمه میشود ...

Junior Member RahAAA17 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical engineering, Université de Nantes

سلام دوستان من ی مقاله دارم با نمرات خوب آیا من شانسی برای گرفتن بورسیه از دانشگاه unicamp رو دار؟من الان دانشجو لیسانس ترم دو مهندسی شیمی هستم.لطفا کمکم کنید .
    بعد اونوقت برای گرفتن بورسیه باید از استاد مورد نظر چه جوری درخواست بورسیه کنم؟

از کمکتون ممنونم دوستان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)