صفحه 55 از 84 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

پیش فرض پاسخ : تحصیل در برزیل

دوستان یه نکته کلا من رو منصرف کرد از خوندن دکتری تو برزیل اونم اینکه استاد گرامی ایمیل زده میگه بهت توصیه می کنم پرتغالیتو تقویت کنی چون بعضی از کورسا به زبون پرتغالیه. جدا ظرف چند ماه به اون سطح برسی که باهاش کورس پاس کنی یه اراده در حد درس خوندن تو دانشگاههای امریکا می خواد که من در خودم نمیبینم برای پرتغالی بزارم. اینم از دانشگاه خیلی معروف یونی کمپ

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اره .... یک استاد به منم این را گفته بود که باید کورس پرتغالی بگذرونی که منم منصرف شدم از تعریف پروپوزال و وقت گذاشتن براش... رنک این دانشگاه هم توی QS چک کنید... اگر خواستید رزومتون را در تایپک شانس پذیرش استرالیا مطرح کنید تا راهنماییتون کنم...
    نقل قول نوشته اصلی توسط sefidtarinsiah نمایش پست ها
    دوستان یه نکته کلا من رو منصرف کرد از خوندن دکتری تو برزیل اونم اینکه استاد گرامی ایمیل زده میگه بهت توصیه می کنم پرتغالیتو تقویت کنی چون بعضی از کورسا به زبون پرتغالیه. جدا ظرف چند ماه به اون سطح برسی که باهاش کورس پاس کنی یه اراده در حد درس خوندن تو دانشگاههای امریکا می خواد که من در خودم نمیبینم برای پرتغالی بزارم. اینم از دانشگاه خیلی معروف یونی کمپ

دوست عزیز اگر هنوز تمایل به تحصیل در Unicamp رو داشته باشین باید یه نکته ای رو بگم که شما حتی اگر در کلاس چیزی متوجه نشین میتونین با استاد خودتون به انگلیسی جلو برین. معمولا گذراندن دروس توی برزیل مستلزم تحویل دادن Homework و آزمون کتبی می باشد که همه ی Reference های تدریسی هم به English هستند و شما هیچ لزومی ندارین ترم های اول حتما سر کلاس متوجه بشین. البته بعد از ترم اول خود به خود راه میافتین ولی ترم اول رو به شیوه ای که گفتم براحتی میتونین جلو برین. ایرانی هایی که من اونجا می شناسم به همین شیوه تونستن Course هاشون رو با نمرات A بگذرونن. اساتید Unicamp همگی از سطح زبان انگلیسی خوبی برخوردار می باشند. شما اونقدر اونجا به انگلیسی صحبت خواهید کرد که بجای زبان پرتغالی، سطح زبان انگلیسی شما هم خیلی خوب خواهد شد. نکته ی دیگه اینکه شما میتونین درخواست بدین و کارهای دفاع از پایان نامه و ... همگی به انگلیسی باشه، این یک طرح جدید بود که الان توی دانشگاههای خوب برزیل داره اجرا میشه. اگر از Unicamp پذیرش گرفته این، من توصیه می کنم با Option های بعدیتون مقایسه ی جدی ای داشته باشین و به همین سادگی ازش نگذرین.

یک نکته ی دیگه ای هم میخوام به صورت کلی در اینجا مطرح کنم و اون اینکه متاسفانه توی چند سال اخیر دانشجویان ایرانی بودند که اومدن برزیل و چون این کشور رو مطابق با آروزهای خودشون نمی دیدن همین جوری یهویی گذاشتن رفتن و متاسفانه وجهه ی دانشجویان ایرانی داره بد میشه. خبرها رسیده که برخی از دپارتمان های دانشگاههای بخصوصی که این اتفاق براشون افتاده با ایرانی ها مثل سایر خارجی های آمریکای لاتین رفتار نمی کنند که کاملا طبیعی هست. حقوق دیگر ایرانی هایی که لیاقت تحصیل و رشد علمی دارند رو ضایع نکنیم.

موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    اره .... یک استاد به منم این را گفته بود که باید کورس پرتغالی بگذرونی که منم منصرف شدم از تعریف پروپوزال و وقت گذاشتن براش... رنک این دانشگاه هم توی QS چک کنید... اگر خواستید رزومتون را در تایپک شانس پذیرش استرالیا مطرح کنید تا راهنماییتون کنم...
    ظاهرا پیغام شخصیتون بستس. بنده با این اوضاع و احوال میخوام یه سالی وقت روی جی ار ای بزارم فک کنم بهتر باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    هرچند یک مقدار دیر شده برای پاسخ به شما اما من این کامنت را میزارم برای دوستان دیگه که میخوان از این به بعد درخواست بدن حواسشون باشه کامل....

این شرکت ها کلاه بردار هستند... حواستون باشه اعتماد نکنید به اینا... اینا یک مشت ادم منفعت طلب هستند که دنبال یک سری دانشجو ساده میگردن... گول زبون چرب و نرمشون را نخورید... من با یکی دوتاشون قبلا همین طوری صحبت کردم ببینم اینا چه کاره هستند.. طرف میگفت برات از استرالیا بورس میگیریم! بدون مقاله ISI ... پول هم معمولا جلوتر میگیرند که ضرر نکرده باشن... فرایند بورس و پذیرش روال عادی داره.... شما در همین برزیل یک استاد پیدا کنید و ازش بخواید شمارو مرتبط کنه با دانشجوی ارشد یا دکتری که ایرانی یاحتی برزیلی باشه... اونا خودشون فرم هارو میفرستن براتون و کارا را مجانی انجام میدید..... من 2 مورد همین سیستم را انجام دادم بدون اینکه یک قرون به کسی بخوام پول بدم... یکیش یک اقای محترم ایرانی بود و یکی هم برزیلی ... البته به علت کیفیت پایین اون دانشگاه دوم منصرف شدم از ادامه اپلای برای بورس...
    حالا برزیل اینطوری هست که سنتی کار میکنند (اینارو خود دوست ایرانیم بهم گفت)... دانشگاه های دیگه اروپایی و استرالیایی مشخص هست سیستم اپلای و نیاز به واسطه هم نیست...

خلاصه گول افراد سودجو و فرصت طلب که از آب گل الود ماهی میگیرن را نخورید... هر جا هم دیدید ادرس وب سایت دادن یا تبلیغ کردن براتون گزارش تخلف بزنید تا تیم مدیریت سایت بررسی کنند.... بعد از چند مورد گزارش تخلف هم اکانتشون بلاک میشه بصورت اتوماتیک...
    موفق باشید
    همچنان پیغام شخصیتون برای من بستس
    می خواستم بدونم شما چطوری فرمهای پذیرش رو در یافت کردن و چه مدارکی رو خواستند . کلا در مورد پروسه پذیرش برام توضیح بدین ممنون میشم . فک می کنم حالا که اینجا پیش اومدم حداقل پذیرش رو بگیرم بعدا روی رفتن و نرفتنش فکر میکنم راستش یونیکمپ یه مقدار وسوسم میکنه. یه سوال دیگه اینکه پروسه اپلای کی شروع میشه؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

من دانشگاه Unicamp درخواست ندادم... از خود استاد کمک بخواید خودشون توی روند اداری کمک میکنند... هر دانشگاهی مدارک خودش را میخواد... ریسرچ پروپوزال هم بعضی دانشگاه های میخوان... بورسیه پاپس هم ریسرچ پروپوزال میخواد...
    هر قسمت از سایتشون هم پرتغالی بود کپی کنید توی Google Translate و با انتخاب زبان مختلف کارتون را جلو ببرید... ترجیحا پرتغالی به انگلیسی بزنید...
    همچنان پیغام شخصیتون برای من بستس
    می خواستم بدونم شما چطوری فرمهای پذیرش رو در یافت کردن و چه مدارکی رو خواستند . کلا در مورد پروسه پذیرش برام توضیح بدین ممنون میشم . فک می کنم حالا که اینجا پیش اومدم حداقل پذیرش رو بگیرم بعدا روی رفتن و نرفتنش فکر میکنم راستش یونیکمپ یه مقدار وسوسم میکنه. یه سوال دیگه اینکه پروسه اپلای کی شروع میشه؟
    ممنون

سلام دوستان من تونستم از برزیل برای دوره کارشناسی فاند بگیرم البته نگرفتم هنوز استادی که باهاش صحبت کردم گفت بهم فاند میده از sao pauloدرخواست دادم ب نظرتون خوبه برم برای لیسانس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parniangh نمایش پست ها
    سلام دوستان من تونستم از برزیل برای دوره کارشناسی فاند بگیرم البته نگرفتم هنوز استادی که باهاش صحبت کردم گفت بهم فاند میده از sao pauloدرخواست دادم ب نظرتون خوبه برم برای لیسانس؟
    اگر من بودم حتی یک ثانیه برای خروج از این مملکت فکر نمیکردم. میرید بیرون دانشگاه خوب محیط باز علمی اجتماعی سیاسی بدور از نژادی پرستی های ایرونی . اگر یکم تلاش هم بکنید برای مستر و دکتری هم راهتون باز برای کشورای دیگه یا حداقل خود اونجا. زبان پرتغالی و تا حدود زیادی هم انگلیسی رو یاد می گیرید و ...

آهان درسته بعد دوستان میگم این امکان داره که الان استاده بزنه زیرش و بهم فاند نده آخه بهدلیسانس اصلا فاند نمیدن حالا اگرم دادن این فاندو من با هزینه خودم باید اولش برم برزیل ؟بعد برم خودمو معرفی کنم بگم آقا من فاند داشتم؟یا اینکه خرج اومدنم به اونجا هم خودشون میدن؟
    مرسی از راهنمایی هاتون

نقل قول نوشته اصلی توسط parniangh نمایش پست ها
    آهان درسته بعد دوستان میگم این امکان داره که الان استاده بزنه زیرش و بهم فاند نده آخه بهدلیسانس اصلا فاند نمیدن حالا اگرم دادن این فاندو من با هزینه خودم باید اولش برم برزیل ؟بعد برم خودمو معرفی کنم بگم آقا من فاند داشتم؟یا اینکه خرج اومدنم به اونجا هم خودشون میدن؟
    مرسی از راهنمایی هاتون
    اگر اینها رو در جواب بنده فرمودین باید عرض کنم که از دانشگاه باید سوال کنید همه ی اینارو. ولی اگر فاند بدن شما تشریف میبرین اونجا و اونها هم ماهیانه بهتون پول میدن. من خیلی کم دیدم که لیسانس رو بورس کنن ولی دیدم چند نفری رو .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)