صفحه 56 از 84 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

پیش فرض پاسخ : تحصیل در برزیل

سلام دوستان
    من مهندسی نرم افزار کامپیوتر و ارشد فناوری اطلاعات تو دانشگاه آزاد تهران خوندم و میخوام برا دکتری اقدام کنم و تو دانشگاههای خارجی درس بخونم بنظرتون کدوم دانشگاه را صلاح میدونید برای ادامه تحصیل انتخاب کنم نظرتون راجب برزیل چطوره؟؟؟ و کلا مراحل اقدام کردن پذیرش و روند کلی اقدام به چه صورت و از کجا شروع کنم من هیچی نمیدونم و پولشو دارم میخوام اقدام کنم لطفا کمک و راهنماییم کنید ممنون میشم با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SAHARNAZAM نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مهندسی نرم افزار کامپیوتر و ارشد فناوری اطلاعات تو دانشگاه آزاد تهران خوندم و میخوام برا دکتری اقدام کنم و تو دانشگاههای خارجی درس بخونم بنظرتون کدوم دانشگاه را صلاح میدونید برای ادامه تحصیل انتخاب کنم نظرتون راجب برزیل چطوره؟؟؟ و کلا مراحل اقدام کردن پذیرش و روند کلی اقدام به چه صورت و از کجا شروع کنم من هیچی نمیدونم و پولشو دارم میخوام اقدام کنم لطفا کمک و راهنماییم کنید ممنون میشم با سپاس
    http://www.numbeo.com سلام دوست عزیز شما برای اطلاع از شرایط تحصیل و زندگی در برزیل به این سایت مراجعه کنید

Junior Member

سلام دوستان
    برای کارایی یک خوانی تک خب در منطقی خوب و امن در شهر ریو چقدر باید ماهانه درنظر گرفت، دوستان اگر سایتی در ارتباط با کارایی خانه دارد اینجا بنویسد، با تشکر

سلام خدمت تمامی دوستان عاشق علم و معرفت ... من هم میخوام برای برزیل اقدام کنم برای مستر. من مهندسی صنایع دارم /ایلتس 6.5/دانشگاه پیام نور/رزومه نسبتا خوب با مدارک اموزشی خوب و دو تا مقاله کنفرانس بین المللی د اخلی.

میخواستم ببینم برای گرفتن بورس مستر از برزیل شانسی دارم اگرم نه که با هزینه شخصی چقدر میشه مستر توی برزیل و دانشگاه خوب در کل و حالا مخصوصا برای رشته مهندسی صنایع چیه؟ممنون میشم کمک کنید

"Obstacles don't have to stop you"

Junior Member mersen آواتار ها

من برای یعضی از اساتید که ایمیل زدم در مورد این صحبت می کنند که " شما می تونید اپلای کنید اگر دولت شما با دولت برزیل قرارداد بین المللی داره". اینم انگلیسیش " if your government has some international agreement with Brazilian government" منظورشون چیه از این agreement؟

سلام خدمت تمامی دوستان عاشق علم و معرفت ... من هم میخوام برای برزیل اقدام کنم برای مستر. من مهندسی صنایع دارم /ایلتس 6.5/دانشگاه پیام نور/رزومه نسبتا خوب با مدارک اموزشی خوب و دو تا مقاله کنفرانس بین المللی د اخلی.

میخواستم ببینم برای گرفتن بورس مستر از برزیل شانسی دارم اگرم نه که با هزینه شخصی چقدر میشه مستر توی برزیل و دانشگاه خوب در کل و حالا مخصوصا برای رشته مهندسی صنایع چیه؟ممنون میشم کمک کنید

"Obstacles don't have to stop you"

Junior Member golar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    political science university of tehran

سلام.بهترین دانشکده های علوم انسانی در آمریکای لاتین کجاست؟کسی میتونه کمکی کنه؟

واسه جند استاد توی برزیل فرستادم
    داشتن منو میخوردن

انگار اولین دانشجویی بودم که واسشون اپلای کرده
    کلا سبکش مثل اروپاس؟ یا نه مث مکزیکو ایتالیا که باید مستقیما از سایت دانشگا انلاین وارد شی؟

سلام دوستان
    من میخوام برای پاییز امسال یعنی پاییز 2015 برایه برزیل اپلای کنم
    ایا هنوز وقت هست یا ددلاینایه اپلای کردنشون گذشته؟
    چجوری میشه اپلای کرد؟ باید با استاد تماس بگیریم یا به دانشگاه اپلای کنیم؟
    اپلایش مثل امریکاست؟
    میشه یه توضیح مختصری بدین؟
    خیلی ممنونم

Junior Member

سلام دوستان

یک استاد از دانشگاه Universidade Federal do Rio de Janeiro برای phd به من جواب مثبت دادهخواستم ازتون کمک بگیرم :
    اول اینکه برای فاند چه چیزایی لازم دارم؟ ( معدل فوق 17.5 و ایلتس 6 دارم) منظورم gre و مقاله isi هستش
    دوم اینکه من متاهل هستم امکان ویزای همسر هست ؟
    و اینکه اگر فاند به من تعلق نگیره به نظرتون منطقی هست که برم؟
    و در اخر اینکه در دانشگاه باید به زبان پرتغالی درس بخونم ؟
    ممنون می شم جواب بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)