صفحه 6 از 84 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

پیش فرض پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل | آرژانتین و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط camaro1977usa نمایش پست ها
    امروز بلیط هارو خریدم واسه 24 apr
    تهران دبی سائوپائولو سانتیاگو
    رفت و برگشت هر نفر 6846500 تومان
    ساعت پرواز هم به شرح زیره:

TEHRAN KHOMEINI EK 0976 B 24APR 0505 BLE4MIR1 24AUG 2PC OK
    DUBAI ARRIVAL TIME: 0635 TERMINAL:3
    DUBAI EK 0261 B 24APR 0835 BLE4MIR1 24AUG 2PC OK
    TERMINAL:3 SAO PAULO GRU ARRIVAL TIME: 1630 TERMINAL:2
    SAO PAULO GRU JJ 8028 V 24APR 2040 BLE4MIR1 24AUG 2PC OK
    TERMINAL:1 SANTIAGO ART ME ARRIVAL TIME: 0040 TERMINAL:I

ولی برگشتش یه کم فرق میکنه
    به به روز تولد من داری میری!!!! وبلاگ جدید قول دادی راه بندازی خوبیها وبدیهای اونجا رو برامون بگی فراموش نشه راستی شرکت هنوز مهاجر قرارداد نمیبنده؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    به به روز تولد من داری میری!!!! وبلاگ جدید قول دادی راه بندازی خوبیها وبدیهای اونجا رو برامون بگی فراموش نشه راستی شرکت هنوز مهاجر قرارداد نمیبنده؟؟
    چه جالب
    حتما اینکارو میکنم، راستی خبردار شدم آقای عبدا... امیدوار یکی از 2 برادر امیدوار که اولین توریستهای ایرانی هستن (دهه 30 شمسی) تو سانتیاگو کمپانیه فیلمسازی دارن برای آشنایی بیشتر میتونین به کاخ سعد آباد موزه برادران امیدوار یه سری بزنین
    نه مثل اینکه دیگه به ایرانیها به سختی ویزامیدن ما هم هنوز ویزامون نیومده
    کاش وطن جایی برای ماندن بود ....

اینم نظر نیویورک تایمز در مورد ساتنیاگو
    "Santiago, a city so charming that many visitors never leave"
    by The New York Times

http://www.nytimes.com/2013/04/05/gr...ave.html?_r=2&
    کاش وطن جایی برای ماندن بود ....

Junior Member

سلام.همسر من از دانشگاه ufrj که در شهر ریو هستش و یکی از دانشگاههای خوب این کشوره ودر جهان
    هم رنک خوبی داره پذیرش گرفته.البته هنوز نرفتیم.ولی در حدی که الان اطلاعات دارم می تونم به دوستان اطلاعات بدم.این نکته رو هم بگم که کمک هزینه دکتری در هر شهری غیر از ریو و سائو برای زندگی دو نفره کفایت می کنه چون این دو شهر مخصوصا از نظر کرایه خونه هزینه هاشون خیلی بالاتره.زبان هم پرتغالی برزیلیه که می تونید از همینجا کمی بخونید و اونجا هم در دانشگاهها کلاسهای پرتغالی بر گزار میشه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط khofoloo نمایش پست ها
    سلام.همسر من از دانشگاه ufrj که در شهر ریو هستش و یکی از دانشگاههای خوب این کشوره ودر جهان
    هم رنک خوبی داره پذیرش گرفته.البته هنوز نرفتیم.ولی در حدی که الان اطلاعات دارم می تونم به دوستان اطلاعات بدم.این نکته رو هم بگم که کمک هزینه دکتری در هر شهری غیر از ریو و سائو برای زندگی دو نفره کفایت می کنه چون این دو شهر مخصوصا از نظر کرایه خونه هزینه هاشون خیلی بالاتره.زبان هم پرتغالی برزیلیه که می تونید از همینجا کمی بخونید و اونجا هم در دانشگاهها کلاسهای پرتغالی بر گزار میشه
    ممنون.
    نظر شما برای شهر ریو و سائو از لحاظ امنیت چطوره؟ اصولاً بهتره خانه رو on campus بگیریم یا off، اخیراً چندین مورد خبر بد در خصوص امنیت از ریو صدا ملت رو دراورده! خواستم ببینم دانشجویان بین المللی در چه وضعیتی هستن؟

Junior Member

سلام.راستش من و همسرم از رفتن به این دانشگاه منصرف شدیم.دلایل ما این بود:اول اینک با وجود شرایط خوب همسرم و گرفتن اسکلارشیپ ما در این شهر از پس هزینه ها به سختی بر میاییم.چون ریو شهر توریستی گرونیه کهبه علت المپیک وجام جهانی داره گرونتر هم میشه.علاوه بر مسکن که معضل اصلیه مواد غذایی هم نسبتا گرونتر از شهر های دیگه است.طبق تحقیقات من سائو هم شهر گرونیه.در مورد امنیت اولا که ریو مثل هر شهر توریستس دیگه ای قائدتا مسائلی مثل کیف قاپی و..توش بیشتره.که علاوه بر این فاکتور شاید وسعت زیاد شهر و فاصله طبقاتی زیاد به این مورد دامن زده.ما هم شنیدیم که این شهر امنیتی کمتر از ایران داره و یه جورایی باید همیشه مراقب بود.ولی شهر های دیگه اینطوری نیستن

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط khofoloo نمایش پست ها
    سلام.راستش من و همسرم از رفتن به این دانشگاه منصرف شدیم.دلایل ما این بود:اول اینک با وجود شرایط خوب همسرم و گرفتن اسکلارشیپ ما در این شهر از پس هزینه ها به سختی بر میاییم.چون ریو شهر توریستی گرونیه کهبه علت المپیک وجام جهانی داره گرونتر هم میشه.علاوه بر مسکن که معضل اصلیه مواد غذایی هم نسبتا گرونتر از شهر های دیگه است.طبق تحقیقات من سائو هم شهر گرونیه.در مورد امنیت اولا که ریو مثل هر شهر توریستس دیگه ای قائدتا مسائلی مثل کیف قاپی و..توش بیشتره.که علاوه بر این فاکتور شاید وسعت زیاد شهر و فاصله طبقاتی زیاد به این مورد دامن زده.ما هم شنیدیم که این شهر امنیتی کمتر از ایران داره و یه جورایی باید همیشه مراقب بود.ولی شهر های دیگه اینطوری نیستن
    با سپاس، اما من قصد دخالت در دلایل شما رو ندارم. اما به هر حال این دوره و فاند رو باید به فال نیک گرفت مگر اینکه از جای بهتری فاند قوی و کشور مناسبی جایگزینش بشه. اینکه هزینه ها در پی ادغام با مسابقات جام جهانی بالا میره فکر کنم یه بازه پذری یه ماهه باشه و دلایل محکمی برای رد کردن نباشه. من بیشتر نگران امنیت و دوری راهش هستم والا برزیل و ارژانتین و شیلی خیلی در امریکای جنوبی مناسب هستند.

Junior Member

درست می فرمایید.اتفاقا ما هم هنوز در پی گرفتن پذیرش از برزیل هستیم.چون کشور رو به رشدیه و اگر اشتبا نکنم الان جزو 10 اقتصاد برتره.مردمان بسبر خونگر می هم داره که واسه ما مهمه.در سالهای گذشته حتی موجی از افراد از اروپا برای کار به این کشور میان.من در مورد شهر ریو گفتم که تصمی ما اینطوری هستش.چون مسائل مالی بسیار مهم هستش برای ما که باید یه زندگی دو نفره رو اداره کنیم اونجا.در مورد امنیت هم من این رو از افرادی که اونجا هستن شنیدم که همیشه باید مراقب بود ولی واسه خود اون چند نفر تا حالا اتفاقی نیفتاده بود.در مورد افزایش قیمتها به قول شما می تونه موقتی باشه ولی نه یک ماهه.حداقل تا سال 2016

Junior Member

ولی به هر حال در این موقعیت گرفتن اسکلارشیپ بسیار مهمه و حققتش ما خودمون این کشور رو به کشورهای اروپایی مثلا ترجیح میدیم .چون اگر هدف اقامت و کار بعد تحصیلات باشه برزیل ظاهرا گزینه مناسبتریه

Junior Member

البته زندگی با این پول برای افراد مجرد طبیعتا راحت تره.گرچه برای متاهلین هم غیر ممکن نیست ولی سخته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)