صفحه 68 از 84 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در برزیل

نقل قول نوشته اصلی توسط Derecho نمایش پست ها
    آقا ببخشیدا ولی زبان رسمی کشور برزیل پرتغالی هست!زبانی به نام اسپانیش هم نداریم!برای شروع یاد بگیرید که بهش می گن اسپانیول!
    دوست عزیز
    به نظرم بهتره شما به جای تیکه انداختن به تازه واردین و نشان دادن مثلا من بلدم !! کمکشون کنید.
    در ضمن ، در زبان انگلیسی به زبان اسپانیایی میگن Spanish!!! .ایشون احتمالا انگلیسی بلد بودن و به زبان انگلیسی گفتن.

کلا منتظری تو تاپیک برزیل یکی یه چیزی بگه، تو شروع کنی به من بلدم من بلدن گفتن!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    دوست عزیز به نظرم بهتره شما به جای تیکه انداختن به تازه واردین و نشان دادن مثلا من بلدم !! کمکشون کنید. در ضمن ، در زبان انگلیسی به زبان اسپانیایی میگن Spanish!!! .ایشون احتمالا انگلیسی بلد بودن و به زبان انگلیسی گفتن. کلا منتظری تو تاپیک برزیل یکی یه چیزی بگه، تو شروع کنی به من بلدم من بلدن گفتن!
    ببینید دوست عزیزم،تیکه های من فقط در جهت ثابت کردن این هست که بیشتر افراد جوگیر هستن و حتی نمیدونن زبون کشور مورد نظر چیه!شاید نوع بیانم اینطور نشون داده که می خوام بگم بلدم،اما واقعاً فقط می خوام ثابت کنم چقدر باحالیم!من زبان درس میدم،برای همین روی مسئله ی زبان کمی زوم هستم.ولی واقعاً نیازی ندارم بلدم بلدم کنم،چی به من میدن؟خب بلدی که بلدی!به ما چه؟شما دوست من داری کمی با دید منفی نگاه می کنی.نوع بیانم اینطوره اما قصد بدی ندارم.شما اگر کمی در فروم های خارجی زبون رفت و آمد کنید می بینید که نوع تیکه هایی مثل تیکه های من بسیار زیاد هست اما اینقدر منفی و خشک به موضوع نگاه نمیشه.اما با احترام به شما دوست عزیزم چون دیدم باعث ناراحتی شما شده دیگه تغییر لحن میدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Derecho نمایش پست ها
    ببینید دوست عزیزم،تیکه های من فقط در جهت ثابت کردن این هست که بیشتر افراد جوگیر هستن و حتی نمیدونن زبون کشور مورد نظر چیه!شاید نوع بیانم اینطور نشون داده که می خوام بگم بلدم،اما واقعاً فقط می خوام ثابت کنم چقدر باحالیم!من زبان درس میدم،برای همین روی مسئله ی زبان کمی زوم هستم.ولی واقعاً نیازی ندارم بلدم بلدم کنم،چی به من میدن؟خب بلدی که بلدی!به ما چه؟شما دوست من داری کمی با دید منفی نگاه می کنی.نوع بیانم اینطوره اما قصد بدی ندارم.شما اگر کمی در فروم های خارجی زبون رفت و آمد کنید می بینید که نوع تیکه هایی مثل تیکه های من بسیار زیاد هست اما اینقدر منفی و خشک به موضوع نگاه نمیشه.اما با احترام به شما دوست عزیزم چون دیدم باعث ناراحتی شما شده دیگه تغییر لحن میدم.

ممنون و سپاسگزار از شما دوستای خوبم
    از Derecho بخاطر تذکری که به من داد و به خاطر قولی که داد که لحنشو عوض کنه

از Hassanrouhi بخاطر اینکه هوای ما تازه واردین رو داره

از Hamed98 بخاطر اینکه درگیر پایان نامشه ولی بازم میاد و مفصل وقت میزاره

امیدوارم همگی شاد و موفق باشید و هرجای دنیا که هستیم هوای همه ایرانیا رو داشته باشیم

Junior Member

سلام

دوستان كسي در مورد بورس CNPq-TWAS چيزي ميدونه كه براي كشور هاي در حال توسعه هست؟ ماهي ٢٢٠٠ رئال ميدن بعلاوه ٤٠٠ رئال ماهانه هزينه تحقيق براي دوره دكتري و هزينه سفر به برزيل هم كاور ميشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shoreline نمایش پست ها
    سلام

دوستان كسي در مورد بورس CNPq-TWAS چيزي ميدونه كه براي كشور هاي در حال توسعه هست؟ ماهي ٢٢٠٠ رئال ميدن بعلاوه ٤٠٠ رئال ماهانه هزينه تحقيق براي دوره دكتري و هزينه سفر به برزيل هم كاور ميشه.
    سلام .....
    بورس های برزیل به چند دسته تقسیم میشن ، من از سه تاشون اطلاع دارم ، برای همین گفتم به چند دسته ، چون نمیدونم موارد دیگه هم هست یا نه ...
    برای دکتری رو بررسی میکنم ، برای مستر 1500 همه اعداد 2200 رو در نظر بگیرید
    بورس اول : بورس کپس (capes) هست که مبلغش برای دکتری 2200 هست ... با گرفتن این بورس شما باید در دکتری دو بار درسی به نام estudo dirigido را پاس کنید ... با این توضیح که این درس ، در حقیقت یک درس کمک به استاد هست و یادگیری مواردی از این قیبل .. مثلا استاد از شما میخواد برید سر کلاس و بخش خاصی از کتاب رو به بچه ها اموزش بدید ... شما اساید تهیه میکنید و اموزش میدید در یک جلسه یا چندیدن جلسه .. یا شاید استاد یه کار عملی یا تحقیقاتی مرتبط از شما بخواد و یا شاید هیچی نخواد ... بسته به استاد .. شما در اون ترم در خدمت استاد راهنمای خود هستید ...بسیار راحت و وقت کمی میگیری ..
    برای مستر 1500 و یک بار این درس پاس میشه ...

بورس دوم سی ان پ ک (cnpq)هست ... این بورس باز هم 2200 هست برای دکتری ولی درس یاد شده دیگه پاس نمیشه ...
    400 رئال برزیل هم داره ...اما این پول برای شما واریز نمیشه .. فقط شما قادر به خرید لوازم مورد نیاز برای کار خود هستید ..حتی شامل دفتر و خودکار این ها هم میشه که بهش میگن taxas de bancada ..
    میتونید خرید کنید از فروشگاه ها و فاکتور بگیرید با عنوانی که ذکر کردم و به استاد راهنما تحویل بدید .. قبل از خرید باید در جریان باشید که این فروشگاه در ارتباط هست با این موضوع یا نه و یا میتونی فاکتور صادر کنه یا نه ...از این پول برای رفت و امد به شهری دیگه برای ارائه مقاله و یا رفتن به یک کنفرانس و غیره هم میشه استفاده کرد ..البته با اجازه استاد راهنما و فاکتورو غیره ...
    اما راجب twas چیزی نمیدونم .. فکر کنم مشابه همین باشه ... و راجب هزینه سفر هم چیزی نشنیدم ... فکر نکنم درست باشه .. شاید همون هزینه سفر داخلی و رفتن به کنفرانس ها مد نظر باشه ...

بورس سوم :بورسهای استانی هست که بسته به دانشگاه متفاوت هست ...
    مثلا برای ایالت میناس ژرایس MG بهش میگن fapemig ... این هم درس پاس کردن نداره برای این ایالت .. بورسیه اش هم 2200 هست برای دکتری ..

اما نهایت امر اینکه .. شما تصمیم گیرنده برای بورس نیستید ... شورایی که در حال بررسی برای پذیرش شما هست ، به شما اعلام میکنه که بورس شما چی هست ...

از طرفی اون 400 تا رو شاید بورس های دیگه نداشته باشن اما استاد راهنمای شما هر لوازمی بخوایید برای شما تهیه میکنه و هر کنفرانسی که مد نظرش باشه شمارو میفرسته و هزینه رو خودش یا جیب دانشگاه متقبل میشه .. پس اصلا به فکر این موارد نباشید ...

امیدوارم شاد باشید ...

Junior Member

سلام مرسي

ميشه بگين ٢٢٠٠ تا ايا خوب هست براي زندگي در شهر هاي نه خيلي بزرگ؟ ميشه هم خونه ايي پيدا كرد؟ هزينه هاي اجاره خونه چقدره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed989 نمایش پست ها
    سلام .....
    بورس های برزیل به چند دسته تقسیم میشن ، من از سه تاشون اطلاع دارم ، برای همین گفتم به چند دسته ، چون نمیدونم موارد دیگه هم هست یا نه ...
    برای دکتری رو بررسی میکنم ، برای مستر 1500 همه اعداد 2200 رو در نظر بگیرید
    بورس اول : بورس کپس (capes) هست که مبلغش برای دکتری 2200 هست ... با گرفتن این بورس شما باید در دکتری دو بار درسی به نام estudo dirigido را پاس کنید ... با این توضیح که این درس ، در حقیقت یک درس کمک به استاد هست و یادگیری مواردی از این قیبل .. مثلا استاد از شما میخواد برید سر کلاس و بخش خاصی از کتاب رو به بچه ها اموزش بدید ... شما اساید تهیه میکنید و اموزش میدید در یک جلسه یا چندیدن جلسه .. یا شاید استاد یه کار عملی یا تحقیقاتی مرتبط از شما بخواد و یا شاید هیچی نخواد ... بسته به استاد .. شما در اون ترم در خدمت استاد راهنمای خود هستید ...بسیار راحت و وقت کمی میگیری ..
    برای مستر 1500 و یک بار این درس پاس میشه ...

بورس دوم سی ان پ ک (cnpq)هست ... این بورس باز هم 2200 هست برای دکتری ولی درس یاد شده دیگه پاس نمیشه ...
    400 رئال برزیل هم داره ...اما این پول برای شما واریز نمیشه .. فقط شما قادر به خرید لوازم مورد نیاز برای کار خود هستید ..حتی شامل دفتر و خودکار این ها هم میشه که بهش میگن taxas de bancada ..
    میتونید خرید کنید از فروشگاه ها و فاکتور بگیرید با عنوانی که ذکر کردم و به استاد راهنما تحویل بدید .. قبل از خرید باید در جریان باشید که این فروشگاه در ارتباط هست با این موضوع یا نه و یا میتونی فاکتور صادر کنه یا نه ...از این پول برای رفت و امد به شهری دیگه برای ارائه مقاله و یا رفتن به یک کنفرانس و غیره هم میشه استفاده کرد ..البته با اجازه استاد راهنما و فاکتورو غیره ...
    اما راجب twas چیزی نمیدونم .. فکر کنم مشابه همین باشه ... و راجب هزینه سفر هم چیزی نشنیدم ... فکر نکنم درست باشه .. شاید همون هزینه سفر داخلی و رفتن به کنفرانس ها مد نظر باشه ...

بورس سوم :بورسهای استانی هست که بسته به دانشگاه متفاوت هست ...
    مثلا برای ایالت میناس ژرایس MG بهش میگن fapemig ... این هم درس پاس کردن نداره برای این ایالت .. بورسیه اش هم 2200 هست برای دکتری ..

اما نهایت امر اینکه .. شما تصمیم گیرنده برای بورس نیستید ... شورایی که در حال بررسی برای پذیرش شما هست ، به شما اعلام میکنه که بورس شما چی هست ...

از طرفی اون 400 تا رو شاید بورس های دیگه نداشته باشن اما استاد راهنمای شما هر لوازمی بخوایید برای شما تهیه میکنه و هر کنفرانسی که مد نظرش باشه شمارو میفرسته و هزینه رو خودش یا جیب دانشگاه متقبل میشه .. پس اصلا به فکر این موارد نباشید ...

امیدوارم شاد باشید ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shoreline نمایش پست ها
    سلام مرسي

ميشه بگين ٢٢٠٠ تا ايا خوب هست براي زندگي در شهر هاي نه خيلي بزرگ؟ ميشه هم خونه ايي پيدا كرد؟ هزينه هاي اجاره خونه چقدره؟
    صفحات قبلي رو مطالعه دقيق تري بكنيد ..باز اگر سوالي بود در خدمتم ...

Junior Member

سلام
    من 7 ماه پیش با یک استادی چند بار تو دانشگاه ufrg صحبت کردم بعد من رو به عنوان دانشجوی دکتری خودش قبول کرد اما در مورد بورس بهم گفت مدارکت رو دادم دانشگاه بررسی کنند و اون انجمن برای سال 2016 بهت جواب میده. یعنی واقعیتش تو این چند ماه هی امروز و فردا میکنه الانم هر چی بهش ایمیل میزنم اصلا جواب نمیده به نظرتون اصلا امیدی هست؟ روند بورس به چه صورتی هست؟ و چه جوری باید پی گیری کنم؟
    راهنمایی بفرمایید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KORO نمایش پست ها
    سلام
    من 7 ماه پیش با یک استادی چند بار تو دانشگاه ufrg صحبت کردم بعد من رو به عنوان دانشجوی دکتری خودش قبول کرد اما در مورد بورس بهم گفت مدارکت رو دادم دانشگاه بررسی کنند و اون انجمن برای سال 2016 بهت جواب میده. یعنی واقعیتش تو این چند ماه هی امروز و فردا میکنه الانم هر چی بهش ایمیل میزنم اصلا جواب نمیده به نظرتون اصلا امیدی هست؟ روند بورس به چه صورتی هست؟ و چه جوری باید پی گیری کنم؟
    راهنمایی بفرمایید
    دادا روند بورس به اين صورت هست ...البته تو دانشگاه ما ...معمولا هم به اين صورت هست در تمام دنيا ...
    اول يه سوال .شما اپلاي كردي ؟ يا استاد برات اپلاي كرد ؟
    معمولا اينطور هست كه استاد شمارو به اين صورت قبول ميكنه ،،،دقيقا با اين لفظ :شما اپلاي كن .. اينطوري ... ميدوني چرا ،چون پذيرش دانشجو فقط دست استاد نيست،بورسيه ازون بدتر ... اينها يه تعداد ورودي دارن در سال ،خوب ادمهاي مختلف با استادهاي مختلف مكاتبه ميكنن ،يه عده كه تو همون درجه اول در ميشن با مكاتبه ،يه عده هم استاد ميگه اپلاي كن تا ببينم نظر جمع چيه ... خوب اين از شما راضي بوده و گفته فرستادم شورا در مورد بورس نظر بده ،من خودم سر در نياوردم ... دادا روند اينطور هست كه شما اپلاي ميكني ،دد لاين كه تمام شد در تاريخ مورد نظر ليست افراد قبول شده اعلام ميشه ،بعد نويت به بورس ميرسه كه دوباره شورا با مصاحبه يا بي مصاحبه تشخيص ميده و جواب ميده ... حالا شما تاريخ هارو داري ؟
    تاريخ اپلاي كي هست ؟ تاريخ جواب اول كي هست ؟ تاريخ جواب بورس كي هست ؟ اينها همه تو سايت دانشگاه ها زده .
    و نيازي به استاد نيست در خيلي از موارد...اگر استاد ج نميده برو ليست هارو بخون شايد جواب اومده و اسمت نبوده ،و يا اينكه اون منتظر جوابه كه پاسخ ايميل شمارو نميده ...
    استادا در بعضي از موارد حساس هستند اگر مطالعه درستي از سايت دانشگاه و دپارتمان نداشته باشي ....

قبل از رفتن به کشور هایی نظیر برزیل واقعا همه جوانب رو بررسی کنید، این کلیپ ها و کلیپ هایی نظیر این ها به شما ایده های خوبی میده :

https://www.youtube.com/watch?v=MKc3JwpJhak
    https://www.youtube.com/watch?v=qaEt1zxh98Q
    https://www.youtube.com/watch?v=e0C3jyHzggA

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)