صفحه 7 از 70 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management

پیش فرض پاسخ : تحصیل در برزیل

سلام.تبریک میگم.چقدر پروسه طول کشید تا برای دکترا پذیرش با فاند بگیری؟په رشته ای؟کدوم دانشگاه؟

سلام تبریک می گم . این دانشگاه دقیقا یکی از انتخاب های اول من هست در آینده ی نزدیک
    بهترین کلان شهر تو برزیل هست از انتخاب مجله ی امریکایی Reader's Digest برای زندگی .
    پورتو آلگری هم می تونه انتخاب خوبی باشه .

Junior Member

سلام دوستان کسی میدونه بیمه سلامت باید از کجا بگیرم و پروسش به چه صورته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lidoma نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میدونه بیمه سلامت باید از کجا بگیرم و پروسش به چه صورته؟
    سلام
    من امروز رفتم بیمه ایران.گفتن ما تو تحریمیم دیگه بیمه ایران نمیتونه بیمه سلامت صادر کنه!
    رفتم بیمه البرز گفتن واسه 3 ماه 280هزار تومن. اسم دو تا شرکت رو گفتن که یکیش گرونتر بود. فک کنم 305 هزار تومن میشد.
    زنگ زدم سفارت هم گفتن همون 3 ماه کافیه و گفت واسه ما فرقی نمیکنه از کدوم سرکت بیمه ای میگیرید.

Junior Member

اره بیمه ایران تحریمه و شما میتونید از بیمه سامان هم استفاده کنید اونم تقریبا همین مقداره .فقط قیمت بلیط برای مارس خیلی بالاس.

Junior Member

اره بیمه ایران تحریمه و شما میتونید از بیمه سامان هم استفاده کنید اونم تقریبا همین مقداره .فقط قیمت بلیط برای مارس خیلی بالاس.
    سلام.
    چرا؟ چقده؟من ترکیش پرسیدم به سائوپاولو گفتن حدود 2.8 میلیون.
    بیشتره مگه؟ من فک کنم به اون شهریم که باید برم حدود 3.5 میلیون میشه. به نظرت بیشتر میشه؟ به من گفتن اول مارس نیا چون کارناواله. گفتن 4یا 5 مارس بهتره!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ajuan نمایش پست ها
    سلام.
    چرا؟ چقده؟من ترکیش پرسیدم به سائوپاولو گفتن حدود 2.8 میلیون.
    بیشتره مگه؟ من فک کنم به اون شهریم که باید برم حدود 3.5 میلیون میشه. به نظرت بیشتر میشه؟ به من گفتن اول مارس نیا چون کارناواله. گفتن 4یا 5 مارس بهتره!!
    من برای 17مارس گرفتم واسه سائو 3.5قیمت چون نزدیک عید و مسافرت زیاده بیشتر شده

Junior Member

من برای 17مارس گرفتم واسه سائو 3.5قیمت چون نزدیک عید و مسافرت زیاده بیشتر شده
    من رزو کردم واسه 3 مارس به سائوپاولو 3.26 میلیون.
    البته فک کنم شما باید کلاس اکونومی بگیرید که پولت رو بهت پس بدن

Junior Member

سلام من برای ترم بهمن امسال اگه خدا بخواد میرم برزیل برا تحصیل دکتری البته نمیدونم چقدر اطلاعاتی دارم درسته چون مشاوره ای که داره این کار انجام میده گفت مدرک زبان نمیخواد فقط در یک سطحی باید بلد باشید که بتونید مشکلات روزمره خود با استاد رو و روزمره خودم رو بتونم انجا بدم .بعدم به محض ورود به برزیل به کلاس پرتغالی میریم .در مورد فاند هم گفت ماهیانه 1200 تا 1400 دلار هست و گفت بدون فاندم اگه بری تحصیل رایگان هست و برا دکتری بعد از یک ترم 100% میتونی خودت فاند بگیری. در مورد هزینه زندگی گفت اگه خوابگاه باشی و از سرویسای دانشگاه استفاده کنی حدود 400 دلار است به طوری که گفت با 10 میلیون میتونی 8 ماه در ریو و ده ماه در شهرهای کوچیک زندگی کنی. به نظر شما چقد درسته این حرفا چون من قراره بدون فاند برم وبعد خودم برای ترم بعد فاند بگیرم البته یکی از بچه ها که توی برزیل دراه ارشد میخونه با فاند تمام این حرفارو تایید کرد اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

تو برزیل به پست داک هم اینقد نمیدن،این مقداری شما گفتین درسته اما به رئال نه دلار،که تقریبا الان سیصد چهارصد دلار میشه که تو شهرای بزرگ اصلا کافی نیست،ده میلیون هزینه سه ماهتم نمیشه
    هیچوقت بدون فاند برزیل نرو هزینه زیاده،زبانشون سخته
    اگه میخوای با هزینه شخصی بری برو یه کشور انگلیسی زبان
    موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)