صفحه 70 از 84 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

پیش فرض پاسخ : تحصیل در برزیل

هشدار!

جدیدا به خاطر بحران اقتصادی به این سادگی برزیل بورس نمیده! باید بیایین این جا درس پاس کنید با نمره ی بالا تازه بعدش شاید بورس بهتون بدن! اساتید دانشگاه های برزیل ظاهران همینطوری میگن بیاین چیزی نیست و الان دانشجوهایی ایرانیی رو باهاشون برخورد کردم که تازه رسیدن بدون بورس و همه چی روی هوا! حتی دانشجوی بدون بورسم نیستن این ها! این ها فقط اجازه دارن سر کلاس بشینن امتحان بدن بدون این که در واقع دانشجو باشن یعنی نه حساب بانکی می تونن باز کنن نه هیچی و استاد بدروغ یه نامه پذیرش گرفته برای ویزاشون که سر سفارت رو کلاه بذارن! خلاصه حواستون باشه تا بورس نگرفتید نیایید ! درس امتحان دادن این جا اسون نیست. اساتید این جا دیجیتالی صحییح می کنن یعنی را ه حل باید همونی باشه که استاد در کلاس به زبونه پرتغالی یاد داده و اگر راهی که خودتون تو ایران یاد گرفتید رو استفاده کنید و راه حل استاد رو ندید بارم سوالتون صفره حتی اگه به جواب برسید و اگر از اون ور 70 80 درصد مسالرو حل کنید بازم بارم سوالتون صفره در نتیجه حواستو باشه بدون بورس نیایین چون وقتی بورس دارین به این راحتی دیگه کسی تمی تونه اخراجتون کنه چون دولت بابتتون پول خرج کرده.

Junior Member

سلام دوستان گرامی
    من فوق لیسانس مهندسی نفت خوندم از دانشگاه علوم تحقیقات تهران با معدل 17.41 و دارای یک مقاله ISI و دو مقاله بین المللی که یکیش الزویر هست. حدود یک ماهی هست که با یک استاد از دانشگاه کمپیناس در حال گفتگو هستم و طی آخرین آیمیلی که به من زد قرار شد آخر فروردین بعد از آنالیز مدارکم به من خبر بده که به من پذیرش میده یا نه. در ضمن واسه دکترا دارم اقدام میکنم. به نظرتون شانسم چقدر هست که به من بورس بدن؟ با تشکر.

Junior Member

با سلام
    آیا برای تایید مدارک اولیه از سوی دانشگاه مهر وزارت خارجه و دادگستری ضروری هست یا همان ترجمه رسمی برای دانشگاه کافیست؟

سلام و خسته نباشید و تبریک سال نو و تشکر از عزیزانی که اینجا بی دریغ وقتشون رو برای کمک به بقیه میذارن و با حوصله جواب میدن، امیدوارم سالی پر از موفقیت داشته باشید و شاد

ببخشید سوالی داشتم، اینکه من با این رزومه برای کدوم دانشگاه شانس بیشتری دارم که پذیرش با فاند بگیرم؟؟؟ لطفا بدون تعارف جواب بدین و اگر قرار به اصلاحاتی هست هرچه سریع تر اقدام کنم

1. کارشناسی: دانشگاه شیراز – مهندسی عمران – 15.30
    2. کارشناسی ارشد: دانشگاه تربیت مدرس تهران – گرایش ژئوتکنیک – معدل 17.20
    3. تافل :102
    4. ندادم (GRE)
    5. 10 تا مقاله کنفرانسی دارم که 6تاش بین المللی و 4 تا داخلی ( از این 10 تا 5 تاش انگلیسی هست)
    6. سابقه کار با بیمه که ندارم ولی بدون بیمه چند ماهی کار مرتبط با رشته ام داشتم
    7. هرجا باشه فرقی نداره فقط فاند داشته باشه
    8. همین گرایش حال حاضرم
    9. دوره لیسانس و کارشناسی ارشد هم حل تمرین و هم TA بودم.

با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2016 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید و تبریک سال نو و تشکر از عزیزانی که اینجا بی دریغ وقتشون رو برای کمک به بقیه میذارن و با حوصله جواب میدن، امیدوارم سالی پر از موفقیت داشته باشید و شاد

ببخشید سوالی داشتم، اینکه من با این رزومه برای کدوم دانشگاه شانس بیشتری دارم که پذیرش با فاند بگیرم؟؟؟ لطفا بدون تعارف جواب بدین و اگر قرار به اصلاحاتی هست هرچه سریع تر اقدام کنم

4. ندادم (GRE)
    5. 10 تا مقاله کنفرانسی دارم که 6تاش بین المللی و 4 تا داخلی ( از این 10 تا 5 تاش انگلیسی هست)
    8. همین گرایش حال حاضرم

با تشکر
    با سلام و تبریک سال نو
    دوست عزیز شما رزومه اتون خوبه و میتونید پذیرش بگیرید از دانشگاههای مطرح برزیل که تو لیست وزارت لوم هم تو گروه ممتاز هستند
    در زمینه گرفتن فاند شما این شانس ارید در صورتیکه استاد پیدا کنید که از رزومه و سابقه تحصیلی تون خوشش بیاد ازتون حمایت کنه تا بتونید فاند بگیرید
    گرفتن در اکثر کشورهای دنیا الان بسیار رقابتی ولی مسلما شما باید شانسخدتون امتحان کنید و پیگیر باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2016 نمایش پست ها

4. ندادم (GRE)
    8. همین گرایش حال حاضرم

با تشکر
    نمره ی زبان که زیاد به کار دانشگاههای برزیلی نمیاد اما رزومتون در مجموع بد نیست. احتمالا ترجمه ی پایان نامه ی ارشدتون رو به زبان انگلیسی هم بخوان برای تایید که بهتره اینم در نظر داشته باشین. شانستون در مجموع خوبه اما قطعی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    دانشگاه unicamp هست
    دیگه چاره ای ندارم دانشگاه به این خوبی دیگه گیرم نمیاد
    هزینه ها چجورین؟
    مسکن چقدر میشه؟
    بیمه مجانیه؟ حرفی از بیمه نزدن که
    دوست عزیز چرا برای ترکیه اقدام نمیکنی؟

Junior Member

با عرض سلام و خسته نباشید.یکی از استادهای دانشگاه کامپیناس به من گفته پایان نامه ارشدتو برای من ایمیل کن، آیا باید ترجمه رسمی بشه یا اینکه خودمم میتونم اینکارو کنم؟با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط kouroshie نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید.یکی از استادهای دانشگاه کامپیناس به من گفته پایان نامه ارشدتو برای من ایمیل کن، آیا باید ترجمه رسمی بشه یا اینکه خودمم میتونم اینکارو کنم؟با تشکر
    بله مسلما متن فارسی بدردشون نمی خوره کار کلا وقت گیر و سختیه معمولا دانشگاههای سائو بعنوان مدراک لازم حتی در مرحله پذیرش دکتری و نه صرفا فاند از شما می خوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kouroshie نمایش پست ها
    عزیز بهترین راه سوال کردن مجدد از استاد است . باید دید هدف چی هست . به ایده خودم اون در نگاه اول میخواد پایان نامتو بخونه و ببینی در چه وضعی هستی و چه زمینه هایی کار کردی و غیره .. خوب تو این مورد نیاز به ترجمه رسمی نیست ... حتی به ایده خودم نیاز به ترجمه کل پایان نامه نیست ..میتونی خلاصه براش بفرستی و یا اگر مقاله ای از توش در اوردی خوب باهاش صحبت کن و ببین اگر حل میکنه مواردی که میخواد خوب مقاله رو بفرست ...

اما اگر خلاصه مد نطرش نیست ، پس همه رو ترجمه کن اما تایید کردن من در این لحظه بعید میدونم ... نمیارزه پول خرج کنی بعد استاد بگه نمیخوامت ... فکر کنم بهتره بفرستی پایان نامه ترجمه شده رو و بعد حالا با صحبت هایی که بینتون رد و دل میشه به این نتیجه برسه استاد که به شما نیاز داره و بهت بگه ثبت نام کن و در موقع ثبت نام کردن ببینی نیازی به ترجمه رسمی یعنی با مهر این ها هست یا نه ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)