صفحه 74 از 84 نخستنخست ... 246465666768697071727374757677787980818283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در برزیل

آقا حامد این جمله یعنی چی؟ منظورش چی هست؟
    Diploma / Certificado de Conclusão / Declaração de Provável Concluinte (Documentos relativos à Graduação

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kouroshie نمایش پست ها
    آقا حامد این جمله یعنی چی؟ منظورش چی هست؟
    Diploma / Certificado de Conclusão / Declaração de Provável Concluinte (Documentos relativos à Graduação
    ای کاش کلی یه توضیحی میدادی ببینم این برای کجاست که بتونیم بهتر توضیح بدیم ...

داداش مدرک لیسانستو میخواد .... حالا میتونه دیپلم کارشناسی باشه یا گواهی پایان دوره (برای کسانی که لیسانس رو تمام کردن اما هنوز دیپلمشون اماده نشده ) و یا یک نامه ای که دوره لیسانس رو تمام میکنید (برای کسانی که به زودی لیسانس رو تمام میکنن)

مثل وضعیت من که هنوز ارشد رو تمام نکردم اما دنبال دکتری میگردم خوب نه دیپلم ارشد دارم و نه گواهی پایان دوره اما میدونم تا 3 ماه دیگه دفاع میکنم ..

البته باز هم امیدوارم دیگران هم جواب بدن که اگر من در اشتباهم بتوننن درستش رو بگن ..

Junior Member

سلام..دوستان میتونین راهنمایی کنین راجع به:
    1_به همسر و فرزند سه ساله دانشجویی که پذیرش داره از برزیل با بورسیه سفارت برزیل ویزا میده یا نه؟
    2_همراه از اول میتونه ویزا بگیره یا دانشجو باید بره از برزیل درخواست بده که همراهش ویزا بگیره؟ هر دو حالت امکانش هست؟یعنی هم هرسه باهم برن یا اینکه دانشجو بره یک کم جا افتاد درخواست ویزا برای همسر و فرزندش بده.
    3_به همسر همراه در صورت بارداری زیر چهار ماه ویزا میدن؟ کلا میپرسن راجع به بارداری یا نه.باید گفته بشه این موضوع به سفارت یا نه؟
    ممنونم ازتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan3 نمایش پست ها
    1_به همسر و فرزند سه ساله دانشجویی که پذیرش داره از برزیل با بورسیه سفارت برزیل ویزا میده یا نه؟
    2_همراه از اول میتونه ویزا بگیره یا دانشجو باید بره از برزیل درخواست بده که همراهش ویزا بگیره؟ هر دو حالت امکانش هست؟یعنی هم هرسه باهم برن یا اینکه دانشجو بره یک کم جا افتاد درخواست ویزا برای همسر و فرزندش بده.
    3_به همسر همراه در صورت بارداری زیر چهار ماه ویزا میدن؟ کلا میپرسن راجع به بارداری یا نه.باید گفته بشه این موضوع به سفارت یا نه؟
    ممنونم ازتون.
    سلام،بله ویزا به همشون میدن از همون اولش
    الان تو برزیل ویروس زیکا شایع است که به شدت برای خانمهای باردار خطرناک هستش پس اصلا به ریسکش نمی ارزه
    با این اوضاع اقتصادی اگه شما بورس هم داشته باشین با این پول اداره زنگیتون واقعا سخت خواهد بود

Junior Member

دوستان كه ويزاي تحصيلي برزيل دريافت كردن، بعد از صدور ويزا توسط سفارت اعتبار ويزا چقدر هست تا ورود به برزيل؟

Junior Member

با سلام مجدد خدمت همه دوستان عزیز
    میخواستم بدونم در دانشگاه های برزیل برای پذیرش دانشجوی دکترا استاد حرف اولو میزنه یا دانشگاه؟ (مثلا دانشگاه کامپیناس)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Shoreline نمایش پست ها
    دوستان كه ويزاي تحصيلي برزيل دريافت كردن، بعد از صدور ويزا توسط سفارت اعتبار ويزا چقدر هست تا ورود به برزيل؟
    ویزاتون یک ساله است روش نوشته ۱۲ ماه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush78 نمایش پست ها
    الان تو برزیل ویروس زیکا شایع است که به شدت برای خانمهای باردار خطرناک هستش پس اصلا به ریسکش نمی ارزه
    با این اوضاع اقتصادی اگه شما بورس هم داشته باشین با این پول اداره زنگیتون واقعا سخت خواهد بود
    دوست من البته رشته من پزشکی نیست ولی در کل این پشه ها بیشتر برای مردانی که میخوان بچه دار بشن خطرناکه نه خانوما یعنی اگر مردی بیاد اینجا پشه بزنه و بخواد بچه دار احتمال داره خدایی نکرده بچه با سر غیر طبیعی به دنیا بیاد و چون من خودم خانوم باردار کم ندیدم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush78 نمایش پست ها
    دوست من البته رشته من پزشکی نیست ولی در کل این پشه ها بیشتر برای مردانی که میخوان بچه دار بشن خطرناکه نه خانوما یعنی اگر مردی بیاد اینجا پشه بزنه و بخواد بچه دار احتمال داره خدایی نکرده بچه با سر غیر طبیعی به دنیا بیاد و چون من خودم خانوم باردار کم ندیدم
    و البته حرف شما متین منم باشم این ریسک نمی کنم که خانوم باردار بیارم یک کشور غریب خیلی سخته شما ایشون مدام به پزشک احتیاج داره اصلا صلاح نیست!
    ویرایش توسط Hitman908 : May 6th, 2016 در ساعت 04:46 AM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan3 نمایش پست ها
    ممنونم ازتون.
    بهترین تصمیم اینه شما به همراه تمام اعضای خونواده ویزا بگیرید همه چی اوکی شد ویزاتون اومد بهتره داداش گلم خودت تنها بیای راه و چاه یاد بگیری اینجا خیلی قلق داره خونه پیدا کردن خرید کردن راه پیدا کردن کلا داستانی برای خودش البتا همه جا همینه شما بخوای بری یه شهر دیگه کلی داستان برای خودش حالا یک کشور دیگه که بماند کلی پرتی داره متاسفانه بجز این آقا حامد گل که خیلی به بچه ها کمک میکنه از بقیه هموطنات هیچ انتظاری نداشته باشه چون جز منت گذاشتن عملا گپکمکی نمی کنن برزیل خوب شرف داره به ۱۰۰۰ ایزانی در کل شما خودت هرکجا که رفتی اول باید تنها بری بعد ایال و مابقی اصلا ریسک نکن بیا اینجا ببین اصلا حال میکنی با شرایط ! برای مجردها که خوبه اما منم مثل شما متاهلم میدونم داستان فرق میکنه همچی حتی خرید بلیط هواپیما !!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)