صفحه 75 از 84 نخستنخست ... 256566676869707172737475767778798081828384 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصیل در برزیل

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan3 نمایش پست ها
    سلام..دوستان میتونین راهنمایی کنین راجع به:
    1_به همسر و فرزند سه ساله دانشجویی که پذیرش داره از برزیل با بورسیه سفارت برزیل ویزا میده یا نه؟
    2_همراه از اول میتونه ویزا بگیره یا دانشجو باید بره از برزیل درخواست بده که همراهش ویزا بگیره؟ هر دو حالت امکانش هست؟یعنی هم هرسه باهم برن یا اینکه دانشجو بره یک کم جا افتاد درخواست ویزا برای همسر و فرزندش بده.
    3_به همسر همراه در صورت بارداری زیر چهار ماه ویزا میدن؟ کلا میپرسن راجع به بارداری یا نه.باید گفته بشه این موضوع به سفارت یا نه؟
    ممنونم ازتون.
    اينم يادم رفت بگو همين الان خبر بدي به دستم رسيد بد نيست شما هم بدونيد رو پول بورسيه زياد حساب باز نكن براي ماههاي اول ما رو كه پيچوندي شما رو هم ........
    راجع به سفارت بهتره يه مقدار تو حساب باشه چون اين مقدار كفاف يه نفر ميده نه سه نفر

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

این جدیدترین صحبت های ریوالدوی معروف(در اینستاگرام همراه با عکس دختر کشته شده) که توصیه می کنه به برزیل نیاید:
    Hoje pela amanhã no Rio de Janeiro os bandidos mataram esta menina de 17 anos. A coisa está cada vez mais feia no Brasil. Aconselho a todos que tem intenção de visitar o Brasil ou vir para as Olimpíadas no Rio, é para que fiquem no seu país de origem. Aqui você estará correndo risco de vida. Isto sem falar nos hospitais públicos que estão sem condições e toda esta bagunça na política brasileira. Só Deus para mudar a situação do nosso Brasil.

داره میگه امروز صبح راهزن ها(دزدا)این دختر 17 ساله رو در برزیل کشتن و توصیه می کنه به اونایی که قصد بازدید از برزیل یا اومدن برای بازی های المپیک رو دارن نیان و تو کشور خودشون بمونن.چون اینجا زندگیتون در خطره.و داره میگه بیمارستان های پوبلیک در وضعیت مناسبی برای خدمات نیستن و در ادامه اشاره به وضعیت نابسامان سیاسی برزیل داره.و در آخرین جمله میگه فقط خدا می تونه وضعیت برزیل رو تغییر بده.
    No somos lo que deseamos ser. Somos lo que la sociedad exige"
    Somos lo que nuestros padres eligieron. No queremos decepcionar a
    nadie, sentimos una gran necesidad de ser amados. Por eso reprimimos lo
    "mejor de nosotros mismos

Junior Member

سلام
    من کارشناسی ارشد صنایع غذایی هستم با معدل 18.59 و 15سال سابقه کار.
    در بهمن ماه از طریق یکی از شرکتها برای بورسیه دکترا در برزیل اقدام کردم و یک هفته بعد به من اعلام کردن که استاد قبول کرده و بعد از عید مدارک رو می فرستیم اما بعد از عید به خاطر مشکلات سیاسی موجود در برزیل گفتند بودجه فعلا لحاظ نشده ولی استاد قول داده 60 تا 70 درصد درست می شه.اما تاکنون هم خبری نیست .اگر بخواهم به امید گفته استاد پذیرش بگیرم و بعد خودم بیام اونجا چند درصد فکر می کنید درست بشه.ضمنا متاهل نیز هستم .آیا هنوز زمان برای ترم آینده رو دارم یا نه؟ممنون می شم راهنمایی ام کنید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط so95 نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی ارشد صنایع غذایی هستم با معدل 18.59 و 15سال سابقه کار.
    در بهمن ماه از طریق یکی از شرکتها برای بورسیه دکترا در برزیل اقدام کردم و یک هفته بعد به من اعلام کردن که استاد قبول کرده و بعد از عید مدارک رو می فرستیم اما بعد از عید به خاطر مشکلات سیاسی موجود در برزیل گفتند بودجه فعلا لحاظ نشده ولی استاد قول داده 60 تا 70 درصد درست می شه.اما تاکنون هم خبری نیست .اگر بخواهم به امید گفته استاد پذیرش بگیرم و بعد خودم بیام اونجا چند درصد فکر می کنید درست بشه.ضمنا متاهل نیز هستم .آیا هنوز زمان برای ترم آینده رو دارم یا نه؟ممنون می شم راهنمایی ام کنید
    سلام دوست عزیز چون شما متاهل هم هستید سعی کنید وقتی بورستون ۱۰۰% شد ببنید یه بلیط هواپیما چیزی حول و حوش ۴.۵ الی ۵ تومنه فقط رفت البته ! شما به غیر بورس ( ماهی حول و حوش ۲.۲۰۰۰ تومن ) یه پولی معادل همین هم برای همسرتون نیاز دارید یعنی حدود ۴-۴.۵ میخواهید البته این رقم در شهرهای بزرگه و بسته به سطح زندگی بالا پایین داره ولی یه حساب سرانگشتی این بود که خدمتتون عرض کردم
    برزیل در جدیدترین رنکینگ جهانی۲۲ امین کشور از لحاظ امکانات دانشگاهی و پارامترهای دیگه در اون رنکیگ کشور عزیزمان اصلا وجود نداره یا از آخر اوله
    در کل نه اینجا بهشته ( مسلما هیچ دیگه هم نیست همه جا سختی داره) و نه جهنم!!!
    اینم لینک خبر
    http://www.khabaronline.ir/(X(2)S(gk...iety/education

سلام دوستان من قصد دارم فوق لیسانسمو برای برزیل اقدام کنم مشکلم اینه ضعف معدل دارم لیسانس دانشگاه آزاد رشته میکروبیولوژی
    یه مقاله دارم
    آیلتس 6.5
    مدرک فرانسه tcfb2
    آیا با گرفتن GREشانسی برا بورس دارم؟
    یه نفر منو از صفر راهنمایی کنه از کجا شروع کنم

برزیل اصلا مدرک زبان نمی خواهد خیلیم رو معدلتون حساس نیستن همه چی به نظر استاد بستگی داره و البته نا گفته نماند که بورس ها کم شدن و احتمال پذیرش پایین

Junior Member

با عرض سلام خدمت همه دوستان گلم.
    من بلخره تونستم امروز از دانشگاه کمپیناس پذیرش بگیرم در رشته مهندسی نفت در مقطع دکترا. البته اینو بگم که هنوز در مورد بورس صحبتی نکردم و منتظر میمونم تا خود استاد باب صحبتو باز کنه و اگه خبری نشد شاید هفته دیگه صحبت کنم. میخواستم بدونم که چقدر شانس هست برای ترم اول بورس بدن و چقدر میدن؟ در ضمن اگه کسی در مورد پروسه پذیرش سوالی داره من در خدمتم.

Junior Member

بعضی از دانشگاه ها مدرک زبان میخواد ولی خیلی بالا نیست. در حد آیلتس 5 یا 5.5

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط kouroshie نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت همه دوستان گلم.
    من بلخره تونستم امروز از دانشگاه کمپیناس پذیرش بگیرم در رشته مهندسی نفت در مقطع دکترا. البته اینو بگم که هنوز در مورد بورس صحبتی نکردم و منتظر میمونم تا خود استاد باب صحبتو باز کنه و اگه خبری نشد شاید هفته دیگه صحبت کنم. میخواستم بدونم که چقدر شانس هست برای ترم اول بورس بدن و چقدر میدن؟ در ضمن اگه کسی در مورد پروسه پذیرش سوالی داره من در خدمتم.
    سلام رفیق ببین از من میشنوی برو تو کار بورس معطل نکن! اینا همین جوریش حتی قول بورس بدن تا دو ماه اول خبری از بورس نیست چه برسه که ندن و ...
    دانشگاهت خوبه از اون بابت خیالت راحت

Junior Member

آره حتما تا فردا میرم تو کارش. مرسی از راهنماییت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)