صفحه 8 از 84 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

پیش فرض پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل | آرژانتین و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadRT نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من رزومه و ریز نمرات با نمره HELTS رو واسه یه استاد تو دانشگاه ریو فرستادم ایشون اینطوری جواب داد.

حالا من دقیقا منظور خط دومی که ایشون نوشته متوجه نشدم کسی میتونه راهنمایی کنه؟

Hi
    I think you could do the exam to ask for a fellowhip here, but if you bring your own fellowship from Iran, then you may be automatically accepted to do a master here. But I have only positions for computational chemistry, see the below homepage.Send an email to spgr@iqsc.usp.br to confirm this information.

Att
    Rodrigo

ممنون.
    فکر کنم دانشکدت برای بورس آزمون داره که سخت می شه؛ شایدم استاده پیچونده ولی برای فوق شما باید مستقیم اپلای کنید. به هر حال دانشگاه های دیگه ی برزیلم چک کن بخصوص کمپیناس. شهرای
    همه رو چک کن هرچی شهر کوچیک تر همون قدر بهتر! Bela Horizente, Curitiba, ........
    ویرایش توسط daniyal_arj : November 2nd, 2013 در ساعت 08:04 PM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Jasmineiii نمایش پست ها
    ممنون برای پاسخ...فقط تنها چیزی که نمیفهمم اینه که اینجا نوشته از طریق سفارت یا نمایندگی اقدام کنن یا حضوری در آرژانتین...سایتو چک کردم چیزی در مورد تاریخ و نحوه اقدام ننوشته بود...برای برزیل مقطع کارشناسی دانشگاه دولتی آزمون ورودی دارن...و دانشگاه خصوصی مورد تایید نیستن هنوز...
    من هم منظورتون رو از نحوه اقدام چه چیزی رو نفهمیدم؟!!! اگر منظور ثبت نام و ان کاراست که باید به دانشگاه مراجعه نمایید. اگر هم ویزا بخواهید که باید پس از پذیرش به سفارت مراجعه نمایید!! مثلاً بسیاری از سفارتها بخش فرهنگی ندارند اما امور تحصیلی و توریستی رو انجام می دهند. بله در خصوص برزیل تنها دانشگاههای فدرال و مقاطع بالای فوق و دکتری منظورم بود که علاوه بر رایگان بودن شامل بورس شدن هم خواهید بود. من متاسفانه از سفارت ارژانتین در ایران اطلاعی ندارم اما واسه برزیل که خیلی برخورد خوب دارند.

دوست عزیزم venoous ،من وقت ندارم رزومه تحصیلیم رو قوی کنم!شرایط بورس در اونجا چیه؟
    لیسانس حسابداری
    معدل 16
    تافل 100
    dele B2 و میتونم فوری C1 رو هم بگیرم.
    فرانسهb2
    ایتالیایی
    پرتغالی برزیل

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط federico2012 نمایش پست ها
    دوست عزیزم venoous ،من وقت ندارم رزومه تحصیلیم رو قوی کنم!شرایط بورس در اونجا چیه؟
    لیسانس حسابداری
    معدل 16
    تافل 100
    dele B2 و میتونم فوری C1 رو هم بگیرم.
    فرانسهb2
    ایتالیایی
    پرتغالی برزیل
    شما با همین رزومه که داری برای برزیل و دانشگاههای فدرالش شانس بورس داری، کافیه استادی در زمینه رشته خودت پیدا کنی و باهاش مکاتبه کنی،

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط yass22 نمایش پست ها
    سلام .دوست عزیز ILETSشما در شیلی هستید؟
    خیر. بنده تنها در برزیل دوستانی دارم اگر سوالی داشتید. که اونجا هستند (تحصیل و کار) اما خیلی اطلاعات از اونجا در ایران پیدا نمیشه.
    ویرایش توسط IELTS : August 4th, 2013 در ساعت 08:53 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    خیر. بنده تنها ر برزیل دوستانی دارم اگر سوالی داشتید. یه مدتی دنبال اونجا بودم اما خیلی اطلاعات از اونجا در ایران پیدا نمیشه
    خب چرا منصرف شدید؟چه مشکلی در برزیل دیدید؟باتشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    خیر. بنده تنها ر برزیل دوستانی دارم اگر سوالی داشتید. یه مدتی دنبال اونجا بودم اما خیلی اطلاعات از اونجا در ایران پیدا نمیشه
    بنظر شمابرزیل برای زندگی خوبه؟من با موسسه ای راجع به برزیل صحبت کردم برای مهاجرت خیلی تعریف میکرد.شما که اونجا زندگی کردید به لحاظ امنیت وکار چطوره؟ممنونم از پاسخ وراهنمایی شما.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط yass22 نمایش پست ها
    بنظر شمابرزیل برای زندگی خوبه؟من با موسسه ای راجع به برزیل صحبت کردم برای مهاجرت خیلی تعریف میکرد.شما که اونجا زندگی کردید به لحاظ امنیت وکار چطوره؟ممنونم از پاسخ وراهنمایی شما.
    نه، من اشتباه تایپی بالا رو ویرایش کردم. ببخشید سوء تفاهم ایجاد شد!! منظور دوستانی که اونجا دارم رو عرض کردم. والا من که با 2 تای اونها ارتباط دارم در کل به این نکان ارائه شده اشاره کردن:

برزیل با در اختیار داشتن بخش‌های گسترده و توسعه‌یافته کشاورزی، معدن، تولید، خدمات و نیز نیروی کار، دارای تولید ناخالص داخلی (برابری قدرت خرید) بیش از سایر کشورهای آمریکای لاتین است و این امر برزیل را تبدیل به قدرت اقتصادی منطقه کرده‌است. برزیل در حال گسترش حضور خود در بازارهای جهانی است. مهم‌ترین صادرات برزیل را هواپیمای دارای بال ثابت، قهوه، وسایط نقلیه، سویا، سنگ معدن آهن، آب پرتقال، فولاد، منسوجات، کفش، گوشت و تجهیزات برقی تشکیل داده‌است.
    بر اساس گزارش صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی، برزیل نهمین اقتصاد بزرگ جهان از نظر برابری قدرت خرید و یازدهمین قدرت اقتصادی جهان از نظر نرخ دادوستد بازار است. برزیل دارای اقتصاد متنوع درآمد متوسط است و نیز دارای تنوع از نظر سطح توسعه‌است. بیشتر بخش صنعتی این کشور در بخش‌های جنوب و جنوب شرقی این کشور تجمع یافته‌است. منطقه شمال شرقی فقیرترین منطقه برزیل است، اما این منطقه نیز در حال جذب سرمایه‌گذاری‌های جدید است.
    برزیل دارای پیشرفته‌ترین بخش صنعتی در آمریکای لاتین است. صنایع برزیل که یک سوم تولید ناخالص داخلی این کشور را به خود اختصاص داده‌است، از صنایع خودروسازی تا صنایع فولاد، پتروشیمی، رایانه، هواپیما، و نیز کالاهای مصرفی بادوام را شامل می‌شود. با توجه به افزایش ثبات اقتصادی که ماحصل اجرای طرح رئال است، بخش‌های تجاری برزیل و نیز واحدهای تجاری چندملیتی سرمایه‌گذاری گسترده‌ای در تجهیزات و فناوری جدید کرده‌اند، که بخش عمده آن از شرکت‌های آمریکای شمالی خریداری شده‌است.

البته در خصوص امنیت هنوز هم در ساعات پایانی شب در شهرهای بزرگ ممکنه کیف قاپی، دزدی و ..... وجود داشته باشد اما این جلوی مهاجرت و تحصیل در این کشور رو نگرفته ضمن اینکه البته باید اذعان داشت که از نظر ساختار اجتماعی و کنترل فقر هنوز برزیل با اروپا فاصله دارد و علت آن همجمعیت بسیار زیاد و وسعت این کشور می‌باشد که خدمات‌رسانی را بسیار دشوار نموده است. با این حال دولتبرزیل با اجرای برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدت خدمات اجتماعی، به سرعت در حال پر کردن شکاف طبقاتفقیر و غنی می‌باشد.

در خصوص کار باید عرض کنم که برای دانشجویان بین المللی کار در شرکتهای بزرگ برزیلی امکانپذیر است اما نه در شرکتهای دولتی. اما پس از فارغ التحصیلی امکان کار با یاد گیری زبان پرتغالی وجود داره. در این لینک برخی از موارد در خصوص کار رو در برزیل نسبت به سایر کشورها قرار دام.

yass22 عزیز جوری میگی باید بسنده کنن که انگار داری درباره ی بدترین جای دنیا حرف میزنی!به نظر من که برزیل و شیلی و...همین الان خیلی بهتر از کشوری مثل ایتالیا و اسپانیا هستند.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط federico2012 نمایش پست ها
    yass22 عزیز جوری میگی باید بسنده کنن که انگار داری درباره ی بدترین جای دنیا حرف میزنی!به نظر من که برزیل و شیلی و...همین الان خیلی بهتر از کشوری مثل ایتالیا و اسپانیا هستند.
    من هم در نقل قول صحبت federico2012 باید صحت حرفشون ر و تایید کنم. چون متاسفانه اطلاعات زیادی از اون بخش از دنیا در ایران درز پیدا نمیکنه یا لااقل کمه. نمیشه بهش دقیق نگاه کرد. اما خودتان ملاحظه کنید برزیل و ارژانتین و شیلی همیشه جزو بهترین های منطقه بودند، یادمه چند سال پیش با دوست ایرانی ساکن پاراگوئه صحبت میکردم وقتی از ایشون راجع به اینکه چرا برزیل و شیلی رو برای زندگی انتخاب نکرده و اومده به پاراگوئه! ایشون فقط گفتن اونجا خیلی جلوتر و گرانتر و پیشرفته است که با هزینه من جور دراید. کاری به نظرش ندارم!!! اما سوای اون موارد همین الان من برخی از دوستانم در شرق اسیا بخش نژاد ژاپنی بسیاری به برزیل برای تحصیل و زندگی میرن! به نظرم جا واسعه توسعه و ...... داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)