صفحه 9 از 84 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 839

موضوع: تحصیل در برزیل

پیش فرض پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل | آرژانتین و ...

من یه دوست اسپانیایی در برزیل دارم که اونجا زندگی می کنه خیلی از کشور های امریکای لاتین مثل آرژانتین . بولیوی . شیلی و... دیده و به نظرش برزیل از همشون بهتره (حتی اسپانیا که کشورش هست در تایید حرف دوستمون که گفت از ایتالیا و اسپانیا بهترن)
    در مورد امنیت بگم که اینطور که شنیدم تو ریو امنیت پایینتره . در مورد شیلی ام میگفت خیلی گرون هست .
    من دانشجو کاردانی به کارشناسی رشته ی عمران هستم معدلم حدودا 16.5 هست و فعلا که مشغولم اما هدفم برزیل هست . کمک هزینه های خوبی میدن. دانشگاهای دولتیش که مجانیه ! حداقلش اینه که با این وضع ایران فکرت ایران نمی مونه که دلار قیمتش چقده ! مشکل اصلی برزیل زبانش هست که تو ایران کمتر جایی رو دیدم که دوره زبان پرتغالی داشته باشه.
    که باید دوره ی زبان رو اونجا بگذرونید برای راه انداختن هم برنامه ی روستا استون خوبه . بازار کارم همین قد بگم که خیلی ها از کشور های اروپایی میرن برزیل برای کار هر چند همه جا به رزومه و زبان بستگی داره .

زبان پرتغالی مخصوصآ پرتغالی برزیلی از فرانسوی آسونتر و از اسپانیایی سخت تره.گرامرش بالای 85 درصد شبیه اسپانیایی هست.کلآ برای کسی که اسپانیایی بلد باشه آب خوردنه!
    گرامرش رو از اینترنت بخونید و شروع به خواندن کتاب کنید.هیچ چیز مثل مطالعه کتاب کمک نمیکنه.نرم افزارهایی مثل روزتا استون به درد کسی میخورن که میخواد بره سر کوچه ماست بخره و بتونه قیمت رو بپرسه!این کشور فرهنگ و زبانش آدمو جذب میکنه.راستی سایت livemocha.com هم عالیه،برزیلی ها مردم بسیار مهربونی هستند و خیلی کمکتون میکنن در یادگیری زبان(برعکس آرژانتینی های مغرور!).این سایت هم خیلی بهتون کمک میکنه(سایت با استفاده از ه-ی-ل-ت-ر-ش-ک-ن باز میشود.) brazilianpodclass.com
    خیلی از مردم برزیل از کشورشون راضی هستند.برزیل گنج پنهانه!ولی نمیدونم چرا نمیتونم تصمیم بگیرم!
    راستی دوستان یه راه حل دارم برای کسایی که نتونستن منبع خوبی برای گرامر پرتغالی پیدا کنن.خود من چون اسپانیایی رو قبلش بسیار قوی کرده بودم برای یادگیری تفاوت های برزیلی 3 روز هم وقت نگرفت!امثلآ به جای la در پرتغالی a بکار میره:
    اسپانیایی:la gente(لا هنته)
    پرتغالی:a gente(آ ژنچی)
    از این رو گرامر اسپانیایی رو میتونید در کمتر از سه ماه تمام کنید و تو سه روز گرامر پرتغالی رو یاد بگیرید.اون قسمت هایی از گرامر زبان پرتغالی که شبیه اسپانیایی نیست شبیه فرانسه و ایتالیایی هست.
    boa sorte
    ویرایش توسط federico2012 : August 5th, 2013 در ساعت 05:20 PM

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در برزیل

دوستان علاقه مند به برزيل
    به سايت دانشگاه rio grande do sul universidade در شهر پورتو آلگره يه سري بزنيد.
    من در اين دانشگاه شانس تحصيل در مستر با گرنت 600 دلاري داشتم اما بدلايلي نرفتم. البته تحصيل به زبان پرتغاليست.
    http://www.ufrgs.br/english/home
    کربلایم آرزوست...

می شه لطفا بگین شرایطتون چی بود که گرنت 600 دلاری بهتون دادن؟می شه راحت گرفت؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط artimina نمایش پست ها
    می شه لطفا بگین شرایطتون چی بود که گرنت 600 دلاری بهتون دادن؟می شه راحت گرفت؟
    معدل 14 دولتي
    آيلتس 6 و زبان دوم فرانسه
    1 مقاله
    توصيه نامه خوب
    يه رزومه در حد ليسانس!!!
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط artimina نمایش پست ها
    کلی سوال ازشون پرسیدم جوابی نداد فقط این سایت رو معرفی کرد
    واسه دانشگاه گرانده دو سول اقدام کردی؟؟ دانشگاه خوبیه. ضمناً خوب بورس میده تو لینکش بورو با یه استاد تماس بگیر یا با این قسمت http://www.ufrgs.br/propar/index_en.html
    در خصوص چرا پرتغالی خب معلومه دوره دانشگاه به پرتغالیه و نه به انگلیسی. ضمناً من که با دوستم در برزیل صحبت میکنم گفته اینجا فقط پرتغالی نه اسپانیایی نه انگلیسی.
    خب به طبع شاید استادها بتون انگلیسی صحبت کنند.

دوست عزیزم IELTS،گفتین دوستی در برزیل دارین،ایشون از زندگی در آنجا راضی هستن؟چه تعریفی از برزیل دارن؟
    دوستان من شرایط پیچیده ای دارم،من برای تحصیل و زندگی هم میتونم اروپا و کانادا برم و هم به آمریکای جنوبی!از طرفی اسم اونجا اروپا و کاناداست و از طرفی رویای همیشگی من آمریکای جنوبی بوده!واقعآ باید چیکار کنم!؟ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط federico2012 نمایش پست ها
    دوست عزیزم IELTS،گفتین دوستی در برزیل دارین،ایشون از زندگی در آنجا راضی هستن؟چه تعریفی از برزیل دارن؟
    دوستان من شرایط پیچیده ای دارم،من برای تحصیل و زندگی هم میتونم اروپا و کانادا برم و هم به آمریکای جنوبی!از طرفی اسم اونجا اروپا و کاناداست و از طرفی رویای همیشگی من آمریکای جنوبی بوده!واقعآ باید چیکار کنم!؟ممنون
    سطح زندگی تو امریکای جنوبی از اروپا و کانادا پایین تره ولی بازم اسایش زیاده به نظر من تصمیم خوبی گرفتید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط federico2012 نمایش پست ها
    برزیل رو انتخاب کن...چون قراره با مردم زندگی کنی...و مردمان امریکای جنوبی بسیار نازنین مردم هستن!!!
    شهر سائوپائولو من هم یک دوست کره ای دارم....یک شهر مولتی کالچر هستش....کار هم اواش خوبه..پرتغالی باید خوب حرف بزنید...
    کربلایم آرزوست...

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    برزیل رو انتخاب کن...چون قراره با مردم زندگی کنی...و مردمان امریکای جنوبی بسیار نازنین مردم هستن!!!
    شهر سائوپائولو من هم یک دوست کره ای دارم....یک شهر مولتی کالچر هستش....کار هم اواش خوبه..پرتغالی باید خوب حرف بزنید...
    دقیقآ روی انتخاب من دست گذاشتین!هدف اصلی من برزیل هست.من سالها پرتغالی خوندم و از نظر زبان مشکلی ندارم.
    اگر خدا بخواد بزودی برای ارشد در برزیل اقدام میکنم.اطلاع دارین که چه کاری در دوران دانشجویی میتونیم اونجا انجام بدیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)