صفحه 10 از 25 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 246

موضوع: تحصیل در شیلی

پیش فرض پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل | آرژانتین و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrrr نمایش پست ها
    سلام
    همینطور که میدونید خوبی و بدی هر کاری نسبیه ، یعنی یه کاری ممکنه برای شما خوب باشه برای من بد .چو ن نیازهای ما متفاوته.
    اینا رو گفتم که حکم خوب بودن با بد بودن بهتره به جایی ندیم .
    مطالب خوب و قشنگی که شرکت های مهاجرتی میگن و از این راه دارن پول در میارند رو به اندازه کافی خوندید و راجع بهبش فکر کردین (که شیلی هم مثل همه جای دنیا خوبیهایی داره حتما)
    اما
    فقط اینا نیست ؛ اونجا بدی ها و سختی ها و مشکلات زیادی هم داره بهتره (مثل همه جای دیگه دنیا)
    پس بهتره هر دو جنبه رو متعادلانه بررسی کنیم تا ببینیم چیو داریم میدیم چی داریم میگیریم . یه لینکی واستون میذارم که میتونه کمک کنه که البته *****ه باید از ف ی ل تر شکن استفاده کنین : http://persian.euronews.com/tag/chile/

هر آنچه برای شادی و آرامش میخواهیم در درون ماست.
    البته کسانی که مثل من تصمیم به مهاجرت به هر جای دنیارو میگیرن فقط به حرفهای شرکتهای مهاجرتی استناد نمیکنن و از منابع دیگه مثل دوستانی چون شما بهره میگیرن و برآیند نظرات و اطلاعات قطعا قابل استناد خواهد بود
    من خودم در مورد شیلی با چند نفر که اونجا هستن تبادل نظر کردم و دو کفه ترازو رو در نظر گرفتم و با توجه به جایگاه فعلی و سرعت رشد شیلی این تصمیم رو گرفتم
    کاش وطن جایی برای ماندن بود ....

Junior Member

ممکنه توضیح بدین منظورتون از رشد سریع شیلی چیه ؟
    چون فارغ از داستان زبان، بیکاری که زیاده ، هزینه های زندگی هم که بالاست(یعنی عملا باید از جیب بخوری) اینارو اضافه کن به مالیات 17 تا 40 درصدی!
    یه سفرم که بخوای بیای ایران وبرگردی کلی هزینه داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrrr نمایش پست ها
    ممکنه توضیح بدین منظورتون از رشد سریع شیلی چیه ؟
    چون فارغ از داستان زبان، بیکاری که زیاده ، هزینه های زندگی هم که بالاست(یعنی عملا باید از جیب بخوری) اینارو اضافه کن به مالیات 17 تا 40 درصدی!
    یه سفرم که بخوای بیای ایران وبرگردی کلی هزینه داره.
    تو پستهای قبلیم آمار دادم دوست عزیز
    نرخ بیکاری زیر 6 درصده و کشوری فعلا مهاجر پذیره این فقط حرف من که تو ایرانم نیست بسیاری از دوستان من که در هند و مالزی تحصیل میکنند میگن اونجا هم اسم شیلی داره سر زبونا میفته
    چیزی شبیه 10 سال پیش یا کمتر استرالیا
    نرخ تورم 3% هزینه ها هم کاملا شبیه تهران و کوالالامپور و استانبول هست با این تفاوت که الان شما تو ایران نمیتونی قیمت هیچ چیز رو 3 روز تضمین کنی و اینکه هزینه اجاره خونه از اونجاهایی که گفتم ارزونتر و کیفیتش بالاتره
    دستمزدها هم بسیار بالاتر از تهرانه
    اینا همشون تو صفحات قبل موجود بودا اگه یکم حوصله میکردید
    هزینه رفت و آمد رو قبول دارم ولی وقتی شما خارج از کشور زندگی میکنید و نه فقط تحصیل اونقدری تعطیلات نداری که سالی چند بار بیای و بری پس خیلی به چشم نمیاد
    در کل بیکاری به حرفه ای برمیگرده که بلدید دیگه

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط camaro1977usa نمایش پست ها
    تو پستهای قبلیم آمار دادم دوست عزیز
    نرخ بیکاری زیر 6 درصده و کشوری فعلا مهاجر پذیره این فقط حرف من که تو ایرانم نیست بسیاری از دوستان من که در هند و مالزی تحصیل میکنند میگن اونجا هم اسم شیلی داره سر زبونا میفته
    چیزی شبیه 10 سال پیش یا کمتر استرالیا
    نرخ تورم 3% هزینه ها هم کاملا شبیه تهران و کوالالامپور و استانبول هست با این تفاوت که الان شما تو ایران نمیتونی قیمت هیچ چیز رو 3 روز تضمین کنی و اینکه هزینه اجاره خونه از اونجاهایی که گفتم ارزونتر و کیفیتش بالاتره
    دستمزدها هم بسیار بالاتر از تهرانه
    اینا همشون تو صفحات قبل موجود بودا اگه یکم حوصله میکردید
    هزینه رفت و آمد رو قبول دارم ولی وقتی شما خارج از کشور زندگی میکنید و نه فقط تحصیل اونقدری تعطیلات نداری که سالی چند بار بیای و بری پس خیلی به چشم نمیاد
    در کل بیکاری به حرفه ای برمیگرده که بلدید دیگه
    البته مقايسه با شيلي.....فكر نكنم خيلي درست باشه....
    اما اينجا رو هم نگاه كنيد:
    http://www.ipsnews.net/2012/04/immig...ss-expulsions/
    خبري است مبني بر زياد شدن پرونده هاي مهاجرت شيلي و عدم موفقيت همه آنها...
    در نهايت به نظرم شيلي سياست هاي مهاجرتي خوب و آينده داري داره.
    کربلایم آرزوست...

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    البته مقايسه با شيلي.....فكر نكنم خيلي درست باشه....
    اما اينجا رو هم نگاه كنيد:
    http://www.ipsnews.net/2012/04/immig...ss-expulsions/
    خبري است مبني بر زياد شدن پرونده هاي مهاجرت شيلي و عدم موفقيت همه آنها...
    در نهايت به نظرم شيلي سياست هاي مهاجرتي خوب و آينده داري داره.
    متوجه نشدم، چی فکر نمیکنید خیلی درست باشه؟؟

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

منظورم مقايسه شيلي با استراليا بود....اين دو كشور فكر نميكنم باهم قابل قياس باشند.
    کربلایم آرزوست...

20 سال پیش هم کسی به فکر مهاجرت به استرالیا نبود
    آمریکا و سوئد و خیلی کشورهای اروپایی مقصد بودن و هیچکس فکر نمیکرد که یه روزی بیاد که با کلی مشقت بتونی مالزی بمونی اونم بلاتکلیف و یا اینکه گرجستان بشه کشوری با آینده و یا اگه تو قبرس خونه بخری بهت شینگن میدن و یا اینکه استرالیا الان ازت آیلتس 7 بخاد اونم با شرایط سختی که در واقع منظورش اینه که مهاجر نمیخام
    در کل صحبت من در مورد تحصیل نیس قصد من مهاجرته و الا واسه تحصیل و پول خرج کردن درها بازه

524058_3691049269704_24538292_n.jpg
    این عکس نرخ مهاجرت رو نشون میده
    آبی مثبته
    نارنجی منفی
    سبز صفره
    واسه خودمم جالب بود

Member persiiian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

سلام
    سوالی داشتم در مورد کار و مهاجرت به شیلی.
    خواستم بدونم با مدرک دندان پزشکی میشه کار کرد؟
    برای دندان پزشکان امتحان لایسنز کار هست؟
    شرایط چجوریه؟
    ممنون
    هر وقت دیدی موندن و رفــتنت فرقی نمیکنه
    .
    .
    بــــرو.....

یه سرچی بکنید متوجه میشید ولی اینو میدونم که از نظر امکانات بهداشتی و پزشکی شرایط بسیار خوبی داره

http://www.computrabajo.cl/bt-ofertas.htm

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)