صفحه 12 از 25 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 246

موضوع: تحصیل در شیلی

پیش فرض پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل | آرژانتین و ...

من برای 25Apr رزرو کردم با امارات(تهران-دبی-سائوپائولو-سانتیاگو)
    رفت و برگشت 5450000
    هر طرف 1037$ با یه تیکت
    تو هر فرودگاه هم حدودا 2-3 ساعت ترانزیت
    من راههای دیگه هم تست کردم ولی بهترین همینه
    کاش وطن جایی برای ماندن بود ....

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط camaro1977usa نمایش پست ها
    من برای 25Apr رزرو کردم با امارات(تهران-دبی-سائوپائولو-سانتیاگو)
    رفت و برگشت 5450000
    هر طرف 1037$ با یه تیکت
    تو هر فرودگاه هم حدودا 2-3 ساعت ترانزیت
    من راههای دیگه هم تست کردم ولی بهترین همینه
    ايول بهترين مسير همينه به نظرم...اگه با قطر ايرويز هم باشه عاليه...كاش ميشد يه دوري هم تو برزيل(سائوپولو) ميزدي...من يه دوست كره اي تو سائوپولو دارم بهم گفته بازار كار خوبي داره اما بايد پرتغالي بلد باشيد!
    کربلایم آرزوست...

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    ايول بهترين مسير همينه به نظرم...اگه با قطر ايرويز هم باشه عاليه...كاش ميشد يه دوري هم تو برزيل(سائوپولو) ميزدي...من يه دوست كره اي تو سائوپولو دارم بهم گفته بازار كار خوبي داره اما بايد پرتغالي بلد باشيد!
    اینجوری خوبیش اینه که ویزای ترانزیت نمیخاد
    بارمونو تهران تحویل میدیم سانتیگو میگیریم

بچه ها، وقتی میخواین بلیطتون رو تهیه کنید، حواستون به ویزاهای ترانزیت باشه. این وظیفه آزانس هواپیمایی هست که اینا رو چک کنه، ولی خب، خدا رو شکر این کار رو نمیکنن و خیلی ها توی فرودگاه دست از پا درازتر برمیگردن خونه.
    حواستون باشه.

http://chamedanak.blogspot.nl/search...8C%D9%84%DB%8C
    این مطالب در مورد شیلی از دید یه ایرانی خیلی جالب بود
    واسه رسیدن به سانتیاگو لحظه شماری میکنم
    عاشق فلامینگو هستم

متن جالبی بود.. ممنون بابت گذاشتنش.. اما دوستان نیاز دارم که جایی با معدلم پذیرش بشم.. لطفاً کمکم.. به شدت درگیر اینم که کجا اپلای کنم.. بعضی جاها به شرایطم میخوره اما نمیدونم که شرایطم به اون دانشگاه میخوره یا نه.. لطفاً کمکم کنین
    Don't Give up

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmoud_y نمایش پست ها
    متن جالبی بود.. ممنون بابت گذاشتنش.. اما دوستان نیاز دارم که جایی با معدلم پذیرش بشم.. لطفاً کمکم.. به شدت درگیر اینم که کجا اپلای کنم.. بعضی جاها به شرایطم میخوره اما نمیدونم که شرایطم به اون دانشگاه میخوره یا نه.. لطفاً کمکم کنین
    دوست عزیز.
    اگر پستهای گذشته رو بخونید ممکنه چیزی دستگیرت بشه. ضمن اینکه من کورس انگلیسی در شیلی ندیدم. و همه به زبان اسپانیایی هستند به نظرم اول سطح زبان رو مناسب کنید سپس بهشون ایمیل بزنید.
    من خودم چند بار مکاتبه کردم خوب جواب میدهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دوست عزیز.
    اگر پستهای گذشته رو بخونید ممکنه چیزی دستگیرت بشه. ضمن اینکه من کورس انگلیسی در شیلی ندیدم. و همه به زبان اسپانیایی هستند به نظرم اول سطح زبان رو مناسب کنید سپس بهشون ایمیل بزنید.
    من خودم چند بار مکاتبه کردم خوب جواب میدهند.
    IELTS عزیز.. کل این مطالب و خوندم.. جواب بعضی چیزا و گرفتم.. اما هنوز برام جای سواله که کجا میتونم اپلای کنم.. و اینکه من حداقل 7 سال سابقه کار دارم که مربوط به رشته خودم هستش.. ایا این برای اپلای در دانشگاه و یا کار در شیلی مؤثره؟ لطفاً در خصوص دانشگاه ها کمک کنین.. ممنون
    Don't Give up

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmoud_y نمایش پست ها
    IELTS عزیز.. کل این مطالب و خوندم.. جواب بعضی چیزا و گرفتم.. اما هنوز برام جای سواله که کجا میتونم اپلای کنم.. و اینکه من حداقل 7 سال سابقه کار دارم که مربوط به رشته خودم هستش.. ایا این برای اپلای در دانشگاه و یا کار در شیلی مؤثره؟ لطفاً در خصوص دانشگاه ها کمک کنین.. ممنون
    فرهیخته عزیز.
    تحصیل و کار کردن 2 موضوع جداست!!!! شما برای اکثر دانشگاهها میتونید اقدام کنید اما پیشتر عرض کردم بیشتر رشته ها به اسپانیایی است و اینکه باید ببینید رشته و دانشگاه رو پیدا کنید. در خصوص کار هم دوست عزیزم (camarou1997usa) برای کار اقدام کردند که اطلاعات بیشتر دارند. مسلماً سابقه کار اگر همراه با گواهینامه و مدارک قوی باشه و اختیارات و شرایط وظیفه شما حین کار رو نشون بده مطمئن باشید برای کار موثر خواهد بود. در زیر لیست دانشگاهها رو اوردم.

دانشگاههاي سنتي به دو دسته تقسيم مي شوند:
    1-دانشگاههاي اصلي سنتي که در سال 1981 وجود داشتند و عبارتند از:
    Universidad de Chile
    Pontificia Universidad Católica de Chile
    Pontificia Universidad Católica de Valparaíso
    Universidad Austral de Chile
    Universidad Católica del Norte
    Universidad de Concepción
    Universidad de Santiago de Chile (formerly Universidad Técnica del Estado)
    Universidad Técnica Federico Santa María
    2-دانشگاههاي مشتق شده:
    اين دانشگاهها در ابتدا بصورت دانشکده اي ار دانشگاههاي سنتي اصلي بودند که بعدا جدا شده اند.
    کليه اين دانشگاههای سنتي به سه دسته تقسيم مي شوند:
    1-دانشگاههاي دولتي (universidades estatales): شامل دانشگاه شيلي (Universidad de Chile) و دانشگاه سانتياگو شيلي (Universidad de Santiago de Chile) و دانشگاههاي مشتق شده از اين دو.2-دانشگاههاي کليسا کاتوليک

http://chile.xpatjobs.com/jobs.aspx?...ch+by+job+type
    اینم یه لینک دیگه واسه دوستان جویای کار

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)