صفحه 16 از 25 نخستنخست ... 678910111213141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 246

موضوع: تحصیل در شیلی

Junior Member MeMoLk آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل | آرژانتین و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    سفارت ایران نداره از ترکیه باید اقدام کنید یا از طریق شرکت ایران شیلی فقط اسپانیش رو ایران بخونید انگلیسی هیچی بلد نیستن
    کسی هست که راهنمایی کنه؟من شرکتی که برای شیلی کار می کنه تماس گرفتم گفتن ظرفیت تکمیله و دیگه انجام نمیدن و منتظر جواب سفارتن...کسی می دونه چکار باید کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    بله شیلی یکی از کشورهای رو به رشد و قدرتمند در امریکای جنوبی است، تا 1-2 سال پیش موارد خوبی بود حتی دانشگاههاش بهم جواب خوبی می دادند، اما اخیراً خیلی جواب مناسب نمیدن، ضمناً شرکتهای سابق هیچ فعالیت جدیدی ندان.
    کسی هست که راهنمایی کنه؟من شرکتی که برای شیلی کار می کنه تماس گرفتم گفتن ظرفیت تکمیله و دیگه انجام نمیدن و منتظر جواب سفارتن...کسی می دونه چکار باید کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط camaro1977usa نمایش پست ها
    یعنی با دونستن اسپانیش میشه در شیلی شغلی پیدا کرد که بشه راحت زندگی کرد؟
    کامارو شما چکار کردی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط MeMoLk نمایش پست ها
    کامارو شما چکار کردی
    دوست عزیز، من و اقای کامارو زیاد با اون قسمت از دنیا کار کردیم، از این جهت که اطلاعاتی رو دراوردیم اما خب متاسفانه نه دانشگاه همکاری میکنه و نه سفارت ایران در سانتیاگو! خلاصه من حتی در شبکه های مختلف شیلی سوال پرسیدم اما کسی راهنمایی نمیکنه. ظاهراً برای اسیای جنوب غربی خیلی معضل بزرگی شده. من تا اونجا که میدونم کامارو عزیز هم دیگر اونجا نیستن و رفتن افریقای جنوبی!
    خلاصه من خودم هنوز تسلیم نشدم. شیلی همچنین در HDI 2013 امسال 5 پله نسبت به پارسال قویتر ظاهر شد و در رده 40 ام از 200 کشور دنیا ایستاد که تنها کشور باثبات امریکای جنوبی شد.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط MeMoLk نمایش پست ها
    خودتون مستقیما به وزارت خارجه و امور مهاجرت شیلی ایمیل بزنید. مطمئنا راهنماییتون میکنن یا میگن به ایرانیا ویزا میدیم یا نه...
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در شیلی

من دیروز با سفارت خانه های شیلی در ابوظبی و انکارا ایمیل زدم و سوالات در خصوص ویزای دانشجویی و توریستی رو پرسیدم امیدوارم پاسخ بدن اگر جواب دادن اینجا میزارم. ضمناً دوستانی که میخوان با امور مهاجرت و ویزای وزارت خارجه شیلی تماس بگیرن اینجا لینک سایت رو گذاشتم.
    http://www.extranjeria.gob.cl/

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    من دیروز با سفارت خانه های شیلی در ابوظبی و انکارا ایمیل زدم و سوالات در خصوص ویزای دانشجویی و توریستی رو پرسیدم امیدوارم پاسخ بدن اگر جواب دادن اینجا میزارم. ضمناً دوستانی که میخوان با امور مهاجرت و ویزای وزارت خارجه شیلی تماس بگیرن اینجا لینک سایت رو گذاشتم.
    http://www.extranjeria.gob.cl/
    ممنون دوست عزیز....به نظر شما به خود سفارت سر بزنیم ارزشش را داره...؟

ApplyAbroad Superstar

دوستان همانطور که قبلاً عرض کردم طبق مکاتباتی که با سفارت خانه های شیلی در اطراف ایران انجام دادم امروز از بخش سفارت خانه ابوظبی در امارات ایمیلی بهم زدن و خیلی خوب برخورد کردن و گفتن که ایرانی ها مشکلی برای تحصیل در شیلی ندارن و با داشتن مدارک دانشجویی و نامه پذیرش دانشگاه تنها باید از طریق سفارت شیلی در انکارا ترکیه (مخصوص برای ایرانی ها) اقدام کنند.

Dear Sir Pooya,

According to your previous email, please note that if your interest is to study in a Chilean University, the first to be presented when applying, would be the acceptance letter from the University you will be willing to study.

On the other hand, kindly note that Citizens of Iran, must address their inquiries to the Consular Section in Turkey:
    telephone:

* +90 – 312 447 3418
    * +90 – 312 447 3582
    * +90 – 312 447 3664

Fax: +90 – 312 447 4725

email: embassy@chile.org.tr

این که خیلی خوبه پس نامه پذیرش می خوان بقیه مدارک را هم تو سایتشون احتمالا زدن

ایرانیها برای ورود به شیلی ویزا نیاز دارند. نزدیکترین سفارت شیلی برای ایرانیها در آنکارا، ترکیه، است. برای دریافت ویزا ابتدا باید با تلفن یا ایمیل با سفارت ارتباط برقرار و مدارک لازم برای انها فرستاده شود. درنهایت با اطلاع سفارت بصورت یک روزه ویزا حضوری دریافت می شود.برای سفر به شیلی می توان از خطوط هوایی امارات و قطر استفاده کرد که از ایران به کشور مربوطه و سپس به سائوپائولو برزیل و نهایتا به سانتیاگو پرواز انجام می شود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)