صفحه 18 از 25 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 246

موضوع: تحصیل در شیلی

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در شیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط MeMoLk نمایش پست ها
    آیلتس جان من قیمتها را که دیدم برای موسسات بیرون حدود 1000 دلار می شه کورس 4 هفته ایش...هنوز دانشگاه ها را سرچ نکردم...بله شما درست می گی اصلا از لحاظ اعتبار هم شاید بهتر باشه...ولی خوب یک خوبی که داشت این بود که خودشون اتاق در اختیارت می ذاشتن...می دونی خوبیش اینه که تا 1 ماه خودت را تقریبا می تونی پیدا کنی و تقریبا از گیجی در میای...راستش برای دوره ارشد یا دکتری نمی خوایم...کلا اول یاد گرفتن زبان و وارد شدن به محیطه تا بعد تصمیم بگیریم که می خوایم ادامه تحصیل بدیم یا نه
    این خب به نظر هر فرد متفاوته! یکی محیط دانشگاه واسش مهمه یکی هم خارجش. من منظورم این نبود که بری و واسه ارشد و دکتری اقدام کنی. منظورم این بود اگر خدایی ناکرده کار رو در بازه زمانی تعیین شده پیدا نکنی به هرحال بهتره ادم یه مقطع رو از نو یا بالاتر شروع به تحصیل کنه که حداقل فرایند اقامتش تکمیل کنه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط artimina نمایش پست ها
    به نظره من می ارزه من اینجا برای ایلتس کلی پول کلاس دادم به خاطر همین دیگه ترجیح دادم اگر بشه اسپانیایی را انجا یاد بگیرم مهم اینکه بشه ویزا گرفت من تو سایت سفارت شیلی در انکار را رفتم من بیشتر درباره تجاری و توریستی دیدم البته شاید من درست نگاه نکردم و تحصیلی رو ندیدم
    ببین دوست عزیز. من خودم با توجه به اینکه ایران نیستم با این حال از لینک سفارت اینجام نتونستم امار ویزای دانشجویی رو گیر بیارم همینطور برای امارات هم همینطور. اما مطمئناً این دلیل نمیشه که انجام ندن مطمئناً وقتی ایرانی ها رو به ترکیه ارجاع میدن مسلماً در بیشتر موارد باید اطلاع داشته باشن.

Junior Member MeMoLk آواتار ها

آیلتس عزیز شما هم برای شیلی دارین اقدام میکنین؟

ApplyAbroad Superstar

می دونین بدیش اینه که هیچ سورس فارسی وجود نداره...و اطلاعات جمع کردن زمان بره...چون من الان داشتم نگاه می کردم وقتی یک دانشگاه یا موسسه ای را اپلای می کنی بعد باید مدارکت را احتمالا ببری سفارت و منتظر جواب باشی...حالا باید ببینی به اون دوره می رسی یا نه و این خودش بر استرس موضوع می افزاید.
    بله در کل این روند برای اکثر کشورها وجو داره اما از نوع تحصیلی اش خوب مناسبتره چون بخش زیادی رو دانشگاه در اونجا مجری اش هست و انجام میده. اما در خصوص ویزای کاری و یا توریستی واقعاً اطلاعات کمه و وکیل هم هزینه زیادی مگیره (البته اگر کار واسه اونجا بگیره و اشنا با سیستمشون باشه) به هر حال وقتی ادم برای جایی علاقه اش زیاد میشه بالاخره مسیرش رو جدی در پیش میگیره و موفق خواهد شد.

ApplyAbroad Superstar

آیلتس عزیز شما هم برای شیلی دارین اقدام میکنین؟
    من برای تحصیل اگر بشه و خدا بخواهد اول آرژانتین و سپس شیلی اقدام میکنم. از بهترین های اونجان و اقامتش هم خیلی ساده تر از سایر جاهاست. پس به طبع گزینه خوبی خواهد بود. من حدوداً یک سالی است که اونجا رو تحت نظر گرفته ام. شما چطور؟

Junior Member MeMoLk آواتار ها

بله ما هم حدود1 سالی می شه اقدام کردیم...حتی تا پای قرداد با شرکتی که مهاجرت شیلی را انجام می ده رفتیم که من باردار شدم و موضوع لغو شد تا اینکه الان پسر کوچولوی ما به 1 سالگی نزدیک شده و ما دوباره به اون شرکت زنگ زدیم برای ادامه کارها که گفتن الان دیگه نمی شه شاید تا 2 ماه دیگه...که یک خورده شک بر انگیزه...البته ما اول شیلی بعد آرژانتین...نمی دونم چرا به اونور حس بهتری دارم...ولی حالا تا ببینیم چی پیش میاد

ایلتس عزیز شما هم قصدتون اینه که اونجا زبان اسپانیایی بخونید؟یابا زبان اسپانیایی اشنایی دارین/؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط artimina نمایش پست ها
    ایلتس عزیز شما هم قصدتون اینه که اونجا زبان اسپانیایی بخونید؟یابا زبان اسپانیایی اشنایی دارین/؟
    خیر، بنده مدرک دوره A1 رو دارم. اما فکر نکنم خیلی بالا باشه چون مدرک باید توسط موسسه سروانتس تایید شه. ضمناً من یکسالی تو ایران خوندم اما از وقتی که برای تحصیل رفتم نتونستم ادامه بدهم. اما زبان خیلی سختی نیست. ضمن اینکه من برای دکتری اماده میشم. شما چطور؟

من برای مستر می خوام ادامه بدم چون لیسانسم 3ماه تموم شده دیگه غیر از انگلیسی زبان دیگری وقت نکردم بخونم خیلی امید دارم که ارزانتین برم و انجا برای زبان بخونم و بد دانشگاه برم با وجود اینکه هنوز راهی را پیدا نکردم اما مطمئنم بلاخره می شه کاری کرد کافی ادم بخواد شما االان ارشد کدوم کشورید؟

IELTS دوست عزیزم، میتونید کمی بیشتر توضیح بدین که چرا آرژانتین انتخاب اول شما هست؟لطفآ اگر اطلاعاتی درباره ی هزینه ی زندگی در آرژانتین و شیلی دارید بگید.ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)