صفحه 21 از 25 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 246

موضوع: تحصیل در شیلی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در شیلی

سلام
    من کل تاپیک رو خوندم اما جواب سوال اصلیم رو نتونستم پیدا کنم. من برای دکترا در دانشگاه university de andes در سانتیاگو اقدام کردم. میخواستم بدونم مثل سایر کشورها به دانشجوی دکترا حقوق میدن یا اینکه باید با پول خودم هزینه های زندگی و دانشگاه رو بدم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام
    من کل تاپیک رو خوندم اما جواب سوال اصلیم رو نتونستم پیدا کنم. من برای دکترا در دانشگاه university de andes در سانتیاگو اقدام کردم. میخواستم بدونم مثل سایر کشورها به دانشجوی دکترا حقوق میدن یا اینکه باید با پول خودم هزینه های زندگی و دانشگاه رو بدم.
    من موردی در خصوص فاند یا اسکولارشیپ در این دانشگاه ندیدم. اما با دید که از قبل دارم و تماسی که پیشتر با اونها داشتم بهم گفتن بورس وجود داره. حالا شما با بخش اینترنشنال دانشگاه تماس بگیر.
    لینک تماس

Junior Member

خانم memolkمن با یه موسسه معتبر زبان اسپانیایی در شیلی تماس گرفتم وشرایط رو براشون توضیح دادم .اونها گفتند با پذیرش دانشگاه شانس بیشتری برای قبولی ویزا وجود داره.اما دقیقا نمیدونم مبلغ گردش مالی چقدره.لطفا اگه شما اطلاعاتی بدست آوردید با ما به اشتراک بزارید .ممنون.

Junior Member

دوستان عزیز برای رشته های هنری (پژوهش هنر.موزه داری.نقاشی.......)دانشگاه خوبی رو در شیلی میشناسید؟مقطع ارشد.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط yass22 نمایش پست ها
    خانم memolkمن با یه موسسه معتبر زبان اسپانیایی در شیلی تماس گرفتم وشرایط رو براشون توضیح دادم .اونها گفتند با پذیرش دانشگاه شانس بیشتری برای قبولی ویزا وجود داره.اما دقیقا نمیدونم مبلغ گردش مالی چقدره.لطفا اگه شما اطلاعاتی بدست آوردید با ما به اشتراک بزارید .ممنون.
    مبلغ مدارک مالی باید مقداری باشه که هزینه مدت زمانی که تحصیل میکنید رو پوشش بده. باید به سفارت شیلی در انکارا ایمیل بزنید.

ApplyAbroad Superstar

دوستان عزیز برای رشته های هنری (پژوهش هنر.موزه داری.نقاشی.......)دانشگاه خوبی رو در شیلی میشناسید؟مقطع ارشد.
    دانشگاه ملی شیلی و دانشگاه کانسپسیون تنوع زیادی از رشته های هنری رو ارائه میدن. اما یکی از بهترین کشورهای لاتین برای رشته های هنری کشور ارژانتین می باشد.

Junior Member

آقای IELTSخیلی ممنون از راهنمایی تون.اما شنیدم سفارت آرژانتین با ایرانیها خیلی برخورد خوبی نداره وشانس گرفتن ویزا پایینه.این درسته؟به همین دلیل بیشتر تمرکزم برای شیلیه. و دیگه اینکه شما میدونید معدل در مدرک کارشناسی (بالای 19)شانس پذیرش گرفتن از دانشگاه وهمچنین ویزا رو چقدر بالا میبره ؟

ApplyAbroad Superstar

آقای IELTSخیلی ممنون از راهنمایی تون.اما شنیدم سفارت آرژانتین با ایرانیها خیلی برخورد خوبی نداره وشانس گرفتن ویزا پایینه.این درسته؟به همین دلیل بیشتر تمرکزم برای شیلیه. و دیگه اینکه شما میدونید معدل در مدرک کارشناسی (بالای 19)شانس پذیرش گرفتن از دانشگاه وهمچنین ویزا رو چقدر بالا میبره ؟
    خواهش میکنم.
    ظاهراً همینطوره که می فرمایید. اما بودن افرادی که رفتن اونجا. بستگی به مدارک و روند برخوردشون داره. معدل بالا صرفاً در جهت گرفتن و تضمینی برای پذیرش شماست و اصولاً ربطی به روند گرفتن ویزا از طریق سفارت ندارد. در سفارت مدارک درخواستی و گواهی مالی بسیار مهم است.

Junior Member

مطمئن نیستم سوالم رو جای درستی می پرسم ولی چون به شیلی مربوط هست فکر نکنم مشکلی داشته باشه .جدا از بحث تحصیل برای زندگی کردن و بحث کار اونطور که از تاپیک ها نتیجه گرفتم شیلی و برزیل از بقیه بهتر هستند . نتیجه درستی هستش ؟ و بین شیلی و برزیل کدوم بهتره ؟
    ممنون

Unhappy پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل | آرژانتین و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط camaro1977usa نمایش پست ها
    دوستان کسانیکه میخان برن شیلی یه مقدار شرایط شرکت ایران شیلی تغییر کرده یعنی شرایط ویزای اولیه تغییر کرده
    همون تاریخی که بلیط رزرو بکنید ویزا واسه همون تاریخ میاد و باید همون تارخ رو اوکی کنید

با سلام و تشکر

من به شرکت ایران شیلی زنگ زدم می گن دیگه برای اقامت شیلی کار نمی کنن!!! حالا من باید چی کار کنم؟ خواهش می کنم راهنمایی ام کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)