صفحه 3 از 25 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 246

موضوع: تحصیل در شیلی

پیش فرض پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل | آرژانتین و ...

خب شیلی که اینقدر سهل میگیره از لحاظ اقتصادی چه جور جاییه؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط ITALY2006 نمایش پست ها
    خب شیلی که اینقدر سهل میگیره از لحاظ اقتصادی چه جور جاییه؟
    تو کوکل سرچ کن ببین رتبه چن اقتصاد رو داره

من به این شرکت تهرانی زنگ زدم کسی جواب نداد.

در ضمن فرض کن ما رفتیم اونجا خب زبون که بلد نیستیم چطور می تونیم خودمون رو جمع و جور کنیم و کار و زندگی راه بیندازیم.. چند تا ایرانی اونجا هستند. این شرکت برای یک نفر چقدر حق وکالت میگیره؟ ایا تضمینی است؟ تو این 5 سال اول ما از چه حقوقی در شیلی محروم خواهیم بود؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه

این‏ ‏هفته‏ ‏که‏ ‏تعطیل‏ ‏بودن‏ ‏جواب‏ ‏میدن‏ ‏۱‏ ‏یا‏ ‏۴ نفر‏ ‏از‏ ‏اعضای‏ ‏۱ خانواده‏ ‏۷۰۰۰ دلار‏ ‏فرقی‏ ‏نداره‏ ‏این‏ ‏۵ سال‏ ‏هم‏ ‏همه‏ ‏حقوق‏ ‏۱ مهاجر‏ ‏رو‏ ‏داری‏ ‏جز‏ ‏حقوق‏ ‏حق‏ ‏رای‏ ‏و‏ ‏پاسپورت‏ ‏زبانم‏ ‏۶ ماه‏ ‏ایران‏ ‏وقت‏ ‏داری‏ ‏بخون

اگه برای یک نفر بخاهی 14 میلیون پول بدیم جالب نیست.

Junior Member

یعنی این شرکته 14 میلیون میگیره تا فقط ساپورت کنه که ما حقوقی بیرون از شیلی داریم؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Blaze_ نمایش پست ها
    یعنی این شرکته 14 میلیون میگیره تا فقط ساپورت کنه که ما حقوقی بیرون از شیلی داریم؟
    برید تو سایتشو بخونید خدماتی که ارایه میده رو شرح داده کار سختی نیست به خدا

سلام دوستان، راستش منم میخوام برم شیلی تحقیقات هم کردم ولی در مورد چند نکته میخاستم نظر دوستان با تجربه ترو بپرسم
    1) تنها برم و بعد از پیدا کردن کار خونوادرو ببرم یا باهم بریم(من مهندس کامپیوترم و برنامه نویس حرفه ای و یه پسر 1 ساله دارم بهمراه همسرم)
    2) با این شرکت معتبری که دوستان میگن زیاد مشاوره کردم آیا همین راه خوبه؟
    3) فکر میکنید چقدر طول میکشه تا برم سرکار؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط camaro1977usa نمایش پست ها
    سلام دوستان، راستش منم میخوام برم شیلی تحقیقات هم کردم ولی در مورد چند نکته میخاستم نظر دوستان با تجربه ترو بپرسم
    1) تنها برم و بعد از پیدا کردن کار خونوادرو ببرم یا باهم بریم(من مهندس کامپیوترم و برنامه نویس حرفه ای و یه پسر 1 ساله دارم بهمراه همسرم)
    2) با این شرکت معتبری که دوستان میگن زیاد مشاوره کردم آیا همین راه خوبه؟
    3) فکر میکنید چقدر طول میکشه تا برم سرکار؟
    همه با هم برید کشور اروم و زیباییه ادمای خون گرمی هم داره ولی رو زبا انگلیسی اصلا حساب نکنید تو تهران چند ماه اسپانیش بخونید بعد برید. شرکته چون با خانواده میرید و خدمات پس از ورود داره استرستونو کم میکنه مناسبه. کلا بجنبید که اینجا دیگه جا موندن نیست زمان هم بستگی به خودتون و زبانتون داره 6 ماه اول رو زیاد روش حساب نکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    همه با هم برید کشور اروم و زیباییه ادمای خون گرمی هم داره ولی رو زبا انگلیسی اصلا حساب نکنید تو تهران چند ماه اسپانیش بخونید بعد برید. شرکته چون با خانواده میرید و خدمات پس از ورود داره استرستونو کم میکنه مناسبه. کلا بجنبید که اینجا دیگه جا موندن نیست زمان هم بستگی به خودتون و زبانتون داره 6 ماه اول رو زیاد روش حساب نکنید
    ممنون دوست عزیز
    شما خودتون شیلی تشریف دارین؟
    میگم یعنی اگه تو اون حوزه اید سئوالامونو جزئی تر کنیم
    چون تصمیم مهمیه دیگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)