صفحه 6 از 25 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 246

موضوع: تحصیل در شیلی

پیش فرض پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل | آرژانتین و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    بله متاسفانه همین وضعیت بد سبب شده کاری نشه انجام داد، من تا اونجا که از یک ایرانی مقیم بولیوی اطلاع دارم شما باید ماهیانه برای یک فرد در شیلی بین 400 تا 500 دلار هزینه کنید بنابراین شما فکر کن یک خانواده مسلماً به هزینه بیشتری نیاز داره. اما امیدوارم هر فردی که امریکای جنوبی بره از فرصتی که براش وجود داره استفاده کنه. چون حتی ظاهراً برای دوره زبان اسپانیایی هم ویزا میدهند.
    یعنی مثلا 10000$ برای 6 ماه کافیه؟ البته چقدر امکان این وجود داره که بشه تو این 6 ماه کار پیدا کرد؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط camaro1977usa نمایش پست ها
    یعنی مثلا 10000$ برای 6 ماه کافیه؟ البته چقدر امکان این وجود داره که بشه تو این 6 ماه کار پیدا کرد؟؟
    والا در خصوص این مبلغ برای چه مدتی را خیلی نمیتونم دقیق پاسخ بدهم اما برای پیدا کردن کار این مدت کافیه البته بهتره که مهارت در چیزی رو داشته باشید که بتونید باهاش در اونجا کار پیدا کنید والا اگر بخواهید از صفر وقت بزارید به زمان بیشتری نیاز است همچنین که شاهد بیکاری در اقص نقاط دنیا هستیم. در خصوص کار و یافتن شغل 2 سایت مهم وجو داره که بهتره یه سری به اونجا بزنید.
    http://www.needish.com/
    http://www.zonajobs.cl/postulante/welcome.do

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

یه خوبی که شیلی داره میشه متل ایران یه ماشین گرفت باهاش کار کرد تا زمان شغل دلخواه: پایه 1 رو ایران بگیرید ترجمه کنید 1 سال اونجا اعتبار داره اسپانیش فراموش نشه : البته شهر سانتیاگو بزرگه سعی کنید زود نقشه اش رو یاد بگیرید پسر عمو من که 6 ماه اونجا از طرف دانشگاه اش در اسپانیا اونجا بود میگفت اسپانیاییها برای کار خیلی میرن شیگی و ارزانتین میگه شهر شادیه هم به ساحل و هم به کوه برای اسکی نزدیکه هواش سردترین حالت 10 و گرمترین 32 درجه کریسمس اونجا تابستونه و همه لب ساحل . . . عکساشو دیدم ، خدا لعنت کنه این کانادا رو که اینقدر ما رو علاف کرد که اموالمون 1/3 شد وگرنه برای ما شیلی ارزون در میومد ولی بجنبید 3 ماهه ویزا میگیرید از استرس ایران خلاص‏ ‏میشیم

دوستان کدوم آموزشگاهها معتبرترن و اساتید بهتری دارن و آدم زودتر جواب میگیره
    چون میخام یه مدت کوتاه خصوصی برم که راه بیفتم و بعد خودم بخونم
    دوستانی که اسپانیایی بلدن چند جلسه واسه راه افتادن کافیه و کدوم آموزشگاه رو پیشنهاد میدن؟
    چون من که با چند تا صحبت کردم قیمتها متفاوت بود

دوستان به نظرتون چه ماهی واسه رفتن به شیلی بهتره؟
    البته احتمالا بعد از کریسمس میشه تا ویزا بیاد دیگه

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

کامارو جان از چه لحاظ منظورته؟ آب و هوا؟
    واقعا فکراتو کردی؟ خوب تحقیقاتتو کردی؟
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    به نظرم اگر پول اولیه رو داشته باشید و اسپانیایی هم بدونید مشکلی نیست در ضمن کجای دنیا بعد از 3-4 ماه مراحل صدور اقامت و permit residence رو راه می اندازه؟؟ معلومه احسان جان باید قدر فرصت رو دونست. به هرحال تنها نکته منفیش نبود اطلاعات کافی از سوی یک فرد ایرانی است.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    واستون پیام خصوصی فرستادم

دوستان من شماره وکیل این شرکت تو شیلی رو دارم
    شماره کنسول ایران در سانتیگو هم دارم
    اگه لازم دارید بفرمایید در اختیارتون میزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    به نظرم اگر پول اولیه رو داشته باشید و اسپانیایی هم بدونید مشکلی نیست در ضمن کجای دنیا بعد از 3-4 ماه مراحل صدور اقامت و permit residence رو راه می اندازه؟؟ معلومه احسان جان باید قدر فرصت رو دونست. به هرحال تنها نکته منفیش نبود اطلاعات کافی از سوی یک فرد ایرانی است.
    واستون پیام خصوصی فرستادم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)