صفحه 5 از 35 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 348

موضوع: اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

آنچه که من شنیدم کار غیر مرتبط هم در مناطق کم جمعیت به راحنی گیر نمیاد. حتی یک مشاور که در زمینه استرالیا فعالیت میکنه به من گفت در مناطق کم جمعیت شما خونه کوچک یا یک اتاق برای اجاره پیدا نمیکنی. خونه ها بزرگن و در نتیجه اجاره بالا باید بدی. مثلا اگه تو سیدنی یه اتاق ماهی 800 تا باشه تو قسمتهای اطراف سیدنی باید یه خونه 120 متری بگیری مثلا ماهی 1000 تا. بنابراین نمیشه گفت چون دور از مرکز هستیم پس اجاره بها کم میشه و صرفه جویی میشه. نکته دیگر ی که به من گفت این بود که ویزای 489 چون مشروطه کارفرما ها زیاد علاقه ای به کسانی که این ویزا را دارن نیستن .چون گویی ویزا دوسالست و کسانی که زمان ویزاشون کمتره از دید کارفرما در درجات بعدی قرار دارند. اینها را مشاور به بنده گفت. نمیگم درسته. ولی همون موقع میتونست بگه من برات 489 اقدام میکنم و اینا روهم نگه ولی گفت برو 5 تا امتیازتو ببر بالا بیا واسه 190 اقدام کنیم. همین پستی هم که بالا گذاشتم برای عدم وجود اسپانسر شیپ چنانکه نوشتم اسپانسر 190 میخوام وگرنه 489 سیدنی بازه و و می تونستم از دو ماه پیش اقدام کنم. البته من واسه کشورهای دیگه هم شانس دارم به همین دلیل کمی با احتیاط عمل کردم شاید اگر تنها گزینم استرالیا بود به شکل دیگه ای عمل میکردم.
    یه نکته هم بگم اگه وضع مالیتون جوری هست که بتونید با 489 برید و 6 ماه تا یکسال ازجیبتون خرج کنید و مشکل مالی نداشته باشین و استرس کار پیدا کردن نداشته باشین به نظرم میشه تو این مدت هر چه هم که سخت باشه کار پیدا کرد. به شرط اینکه اون پشتوانه مالی رو داشته باشین.

[QUOTE=alavi85;1593371]
    با سلام و درود

من آیتس 6 در همه اسکیل ها و 6.5 بصورت اورال را دارم
    مدرک مهندسی من هم در انجمن مهندسین استرالیا اسس شده و کد ANZSCO 233914
    دارم

می خواستم ببینم کسی هست اطلاع داشته باشه سریع ترین راه برای مهاجرت به استرالیا چیه؟
    ممنون میشم پاسخ بدید

سلام . من هم مثل شما هستم. در تاریخ 22 اکتبر ایالت NSW , ویزای 190 می گیره. مدارک از سایتش بخونید آماده کنید بفرستید.

Junior Member

یه سری توضیحات کلی در مورد اسپانسرشیپ نیوسات‌ولز:
    هزینه: ۳۰۰ دلار
    سابقه‌ی کار نمی‌خواد.
    نامه‌ی کارفرما نمی‌خواد.
    در راندهای مختلف اپلیکیشن قبول می‌کنن. در راند فعلی ۱۰۰۰ تا و تا چند روز دیگه هم تموم می‌شه. در راند بعدی ژانویه شروع می‌شه و ۲۰۰۰ تا می‌گیرن.
    سه ماه طول می‌کشه تا جوابش بیاد.
    لیست رشته‌ها: http://www.business.nsw.gov.au/__dat...ation-List.pdf
    A l e x a r

Junior Member

قابل توجه دوستان آی‌تی.
    در زمان نوشتن این پست:
    کلیه‌ی رشته‌های مرتبط با آی‌تی از لیست اسپانسری ویکتوریا و نیوسات‌ولز و کانبرا حذف شده‌ان.
    پرت و بریزبین که اصلا نداره. آدلاید هم از دیروز یه سری محدودیت گذاشته (خبرش رو پیدا نکردم که ببینم دقیقا چه محدودیتیه).
    برای داروین هم گفته که رشته‌های آی‌تی باید دعوت‌نامه‌ی خیلی قوی از کارفرما داشته باشن.
    فقط تاسمانی هست که هنوز قبول می‌کنه: http://www.migration.tas.gov.au/__da..._June_2014.pdf
    ویرایش توسط alexar : October 17th, 2014 در ساعت 11:55 PM دلیل: حذف اسمایلی!
    A l e x a r

نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam84 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من و همسرم برای اسپانسر ایالتی (WA) زیرشاخه 190 افدام کردیم. پارسال دسامبر ویزامونو لاج کردیم و امسال فوریه افیسر برای پروندمون تعیین شد. تا الان (سپتامبر) نتیجه ای به ما اعلام نکردن و فقط میگن در حال اینتر چک کزدن هستن. کسی از دوستان میدونن این مرحله حدودا چقدر طول میکشه؟
    ممنون
    دوست عزیز من و همسرم شرایط مشابه شما را داشتیم منتها برای ایالت SA و ویزای 190 رو بعد از 21 ماه اخذ کردیم. صبور باشید به امید خدا نتیجه مثبت خواهد بود.

با سلام خدمت شما

من اتفاقا سوالم همین بود اما به یک نکته برخوردم. لطفا فایل زیر را ببینید:
    http://www.business.nsw.gov.au/__dat...nformation.pdf
    توی صفحه 6 نوشته که اسکن ترجمه رسمی همه مدارک رو میخواد که بصورت PDF آپلود بشه. من سوالم اینه که چند روزه این 1000 تا پر میشه؟ من تا 2 روز دیگه مدارکم آماده میشه.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط alexar نمایش پست ها
    یه سری توضیحات کلی در مورد اسپانسرشیپ نیوسات‌ولز:
    هزینه: ۳۰۰ دلار
    سابقه‌ی کار نمی‌خواد.
    نامه‌ی کارفرما نمی‌خواد.
    در راندهای مختلف اپلیکیشن قبول می‌کنن. در راند فعلی ۱۰۰۰ تا و تا چند روز دیگه هم تموم می‌شه. در راند بعدی ژانویه شروع می‌شه و ۲۰۰۰ تا می‌گیرن.
    سه ماه طول می‌کشه تا جوابش بیاد.
    لیست رشته‌ها: http://www.business.nsw.gov.au/__dat...ation-List.pdf

Junior Member

سلام دوستان یه سوال به طور تقریبی چقدر زمان میبره که طرفیت اسپانسر پر بشه؟ مثلا همین 1000 تا nsw همون ساعتهای اول پر میشه؟ اخه وکیل به من گفته که احتمالش خیلی کمه بشه گرفت؟ چون من الان 55 امتیاز دارم و واقعا به اون 5 امتیاز احتیاج دارم و فقط همیا ایالت رشته منو اسپانسر می کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Paharmacy/TBZMED

Question پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

سلام دوستان
    من برای 190 ایالت شمالیNotrthern territory میخوام اقدام کنم اسسمنتم دوهفته پیش اومد و پی اچ دی و سابقه 5سال کارم رو تایید کرده.در مورد اسپانسری دوتا سوال دارم
    1- گواهی 35هزار دلاری که من الان ندارم و وکیلم گفت ما یه فرم صوری تهیه می کنیم اونو امضا می کنی و همونو میفرستیم (من نمیدونم چقدر معتبره و چقدر گیر ممکنه بدن بهش)و. به نظرتون دنبال جور کردنش باشم؟
    2- یه research در مورد ایالت شمالی و رشته کاری خودم که university lecturer هست باید انجام بدم و بفرستم. کسی تجربه مشابه داشته؟ هیچ sample ی توی اینترنت پیدا نکردم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Paharmacy/TBZMED

سلام دوست عزیز، من از چند جا شنیدم که تو همون نیم ساعت اول پرشده ظرفیت نوبت اکتبر و با سرعت اینترنت پایین ایران بعید میدونم کسی بتونه با موفقیت جا بگیره!. مگه رشته شما چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pako نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال به طور تقریبی چقدر زمان میبره که طرفیت اسپانسر پر بشه؟ مثلا همین 1000 تا nsw همون ساعتهای اول پر میشه؟ اخه وکیل به من گفته که احتمالش خیلی کمه بشه گرفت؟ چون من الان 55 امتیاز دارم و واقعا به اون 5 امتیاز احتیاج دارم و فقط همیا ایالت رشته منو اسپانسر می کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mah1980 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، من از چند جا شنیدم که تو همون نیم ساعت اول پرشده ظرفیت نوبت اکتبر و با سرعت اینترنت پایین ایران بعید میدونم کسی بتونه با موفقیت جا بگیره!. مگه رشته شما چیه؟
    من رشته ام شهرسازی هست urban and regional planning, هر رشته ظرفیت خاص خودش رو داره یا اون 1000 تایی که اعلام می کنن برای همه ی رشته ها هستش؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)