صفحه 4 از 35 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 348

موضوع: اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

ببخشید من هم یک سوال دارم...
    من سال 2012 اسسمنت ام را گرفتم و برای رشته Engineering Technologist اسس شدم ولی چوت اون موقع ایالتی رشته منو نمی گرفت همینور معلق مان.الان می خوام برای ایالت nsw اقدام کنم ولی 14 اکتبر باز میشه ..می خوام بدونم من از الان برایEOI ثبت نام کنم و هروقت ایالت باز شد اونجا اپلای کنم ...و اینکه من سالا 2012 5 سال سابقه کار داشتم و در برگه اسسمنت ام قید شده و الان 8 سال دارم .می خوام بدونم آیا باید ری اسس بشم یا می توانم هر موقع مدارک خواستند سابقه کار بفرستم (سابقه کار شرکت دولتی نفت هستم)
    ممنون میشم کمکم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nisma نمایش پست ها
    من الان لیست مورد نیاز ایالت های مختلفو دیدم برای رشته حسابداری فقط استرالیای غربی و نیو سات والز میخواست
    خب حالا تکلیف ما چی میشه؟
    ینی هیچ راهی نیست؟
    نه ایالتهای دیگه هم میخوان. لطفا با این لینک چک کنید: http://deltaimmigration.com.au/Accou...ral/221111.htm فکر کنم NT , کوینزلند هم اسپانسری میدهذ

دوسان عزیز سلام
    لطفا یکی منو راهنمایی کنه. من اسس مدرک تحصیلیم اواسط جولای 2014 اومده . Structural Engineer . لیسانسم عمران و ارشدم سازه هست. و ایلتس 6.5. ولی هیچ ایالتی اسپانسر نداره. (ویزای 190) . چه کنم. آیلیسم ماه 5 سال 2015 اکسپایر میشه. موندم. کلی زحمت کشیدم آیلتس گرفتم و بعد هم اسس. الان هیچ کاری از دستم بر نمیاد. کسی راهی سراغ داره که بتونم اقدام کنم؟
    ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    دوسان عزیز سلام
    لطفا یکی منو راهنمایی کنه. من اسس مدرک تحصیلیم اواسط جولای 2014 اومده . Structural Engineer . لیسانسم عمران و ارشدم سازه هست. و ایلتس 6.5. ولی هیچ ایالتی اسپانسر نداره. (ویزای 190) . چه کنم. آیلیسم ماه 5 سال 2015 اکسپایر میشه. موندم. کلی زحمت کشیدم آیلتس گرفتم و بعد هم اسس. الان هیچ کاری از دستم بر نمیاد. کسی راهی سراغ داره که بتونم اقدام کنم؟
    ممنونم
    توجه داشته باشین که برای لاج درخواست اقامت (و نه برای اسس مدارک تحصیلی) مدت اعتبار آیلتس سه سال هست و نه دو سال.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    توجه داشته باشین که برای لاج درخواست اقامت (و نه برای اسس مدارک تحصیلی) مدت اعتبار آیلتس سه سال هست و نه دو سال.
    ممنونم از راهنمایی شما. این موضوع را نمی دانستم. ولی برای خروج از مشکل عدم وجود اسپانسرشیپ راه حلی به نظرتون نمیرسه؟ اگه جای من بودین دست رو دست میزاشتین تا یه جا اسپانسر باز کنه؟
    ویرایش توسط siyak2013 : October 8th, 2014 در ساعت 01:21 AM

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ممنونم از راهنمایی شما. این موضوع را نمی دانستم. ولی برای خروج از مشکل عدم وجود اسپانسرشیپ راه حلی به نظرتون نمیرسه؟ اگه جای من بودین دست رو دست میزاشتین تا یه جا اسپانسر باز کنه؟
    مشکل کم بودن امتیازتون رو میتونین با امتحان NAATI هم حل کنین که 5 امتیاز داره.

Junior Member

به نظر من رو 489 فوکوس کنید و فرصتو از دست ندید . ظاهرا از regional nsw میتونید اسپانسر شیپ بگیرید:http://deltaimmigration.com.au/Struc...eer/233214.htm

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sam33 نمایش پست ها
    به نظر من رو 489 فوکوس کنید و فرصتو از دست ندید . ظاهرا از regional nsw میتونید اسپانسر شیپ بگیرید:http://deltaimmigration.com.au/Struc...eer/233214.htm
    دوست عزیز، کار پیدا کردن توی شهرهای بزرگ هم آسون نیست چه برسه به مناطق regional. توصیه میکنم با تحقیقات کامل و با دید باز اقدام کنید. تمام هدفتون رو فقط روی اومدن به استرالیا نذارین، به فکر شرایط بعد از اومدنتون هم باشید که طوری نشه که خدایی نکرده دست از پا درازتر برگردین ایران.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    دوست عزیز، کار پیدا کردن توی شهرهای بزرگ هم آسون نیست چه برسه به مناطق regional. توصیه میکنم با تحقیقات کامل و با دید باز اقدام کنید. تمام هدفتون رو فقط روی اومدن به استرالیا نذارین، به فکر شرایط بعد از اومدنتون هم باشید که طوری نشه که خدایی نکرده دست از پا درازتر برگردین ایران.
    درود بر دوستان گرامی
    چنانکه پرس و جو کردم 489 ویزای خوبی نیست چون در مناطق کم جمعیت کار نمیشه پیدا کرد و بیمه درمانی نداری. و من چون به مهاجرت به کانادا هم شانس دارم فکر میکنم 489 گزینه منطقی نباشه. ولی ناتی باید برم بیرون از ایران. تو ایران برگزار نمیشه درسته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng

چیزی که من پرس و چو کردم دوستان گفنم از فکر این قضیه که کار مرتبط با خودت رو پیدا خواهی کرد بیا بیرون چون ممکنه خیلی طول بکشه
    ولی گفتن به هر حال شغل پیدا خواهی کرد . نظرتون در این مورد چی هستش؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)