صفحه 10 از 32 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 348

موضوع: اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

سلام دوستان من تازه به جمع شما امدم
    من لسیانس زبان انگلیسی دارم و 8 سال سابقه کار Insurance agent در ایران که البته براش بیمه رد نشده اما خوب تمام مالیات ها و حقوق مشخص و مستند هستش
    ار طرفی 6 سال هم در یک شرکت پبمانکاری بودم که واسم بیمه رد شده. می خوام واسه 190 اقدام کنم تو سایت veassess هم میتونم واسه insurance agent و هم واسه faciilities manager اقدام بشه
    مهم اینجاست که واسه Insurance فقط ادلاید هست(فعلا) که شرط job offer و اینکه یا 1 سال اونجا زندگی کزده باشی دانشجو و...
    facilities manager پرت اسپانسر میشه فقط(فعلا) که اونم Limited و معلوم نیست تا کی هست با دو تا وکیل صحبت کردم یکی میگه واسه insurance یکی میگه واسه facilities manager که میگن این لیست ایالتها در حال حاضر اسپانسری ندارن اما خوب 6 ماه 1 بار بروز میشن و ممکی ایالتهای مختلف اسپانسری بدن
    من نظر دوستان رو می خوام از تجربشون کمک بگیرم واقعا بایید چیکار کنم
    ممنونم

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط naghed نمایش پست ها
    دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟
    در مورد اول که آدلاید جاب آفر میخواد اگر شرط اصلی برای دادن اسپانسری هست قیدش رو بزنید چون گرفتن جاب آفر از خود ویزا سخت تره - پس فقط مورد دوم برای شما باقی میمونه بنظر من اگر الان میتونید برای اسپانسری اقدام کنید سریعا برای اسسمنت اقدام کنید
    ایالت ها گاهی بعضی رشته ها رو اضافه میکنن ولی احتمال اینکه اون رشته رشته شما باشه کمتر از 10 درضد هست
    در کنار راهنمایی وکیلتون برید لیست ایالتها رو نگاه کنید و ببینید رشتتون نو کدمشون هست اینکار کلا 2 ساعت بیشتر طول نمیکشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    در مورد اول که آدلاید جاب آفر میخواد اگر شرط اصلی برای دادن اسپانسری هست قیدش رو بزنید چون گرفتن جاب آفر از خود ویزا سخت تره - پس فقط مورد دوم برای شما باقی میمونه بنظر من اگر الان میتونید برای اسپانسری اقدام کنید سریعا برای اسسمنت اقدام کنید
    ایالت ها گاهی بعضی رشته ها رو اضافه میکنن ولی احتمال اینکه اون رشته رشته شما باشه کمتر از 10 درضد هست
    در کنار راهنمایی وکیلتون برید لیست ایالتها رو نگاه کنید و ببینید رشتتون نو کدمشون هست اینکار کلا 2 ساعت بیشتر طول نمیکشه
    ممنون از پاسخ شما در حال حاضز فقط پرت هست که اسپانسر میکنه . از سایت deltaimmigration من چک کردم .اینکه رشته تحصیلی مرتبط با سابقه کاری نیست تاثیر داره؟

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط naghed نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما در حال حاضز فقط پرت هست که اسپانسر میکنه . از سایت deltaimmigration من چک کردم .اینکه رشته تحصیلی مرتبط با سابقه کاری نیست تاثیر داره؟
    چرا تاثیر داره و اگر یکی نباشه سابقه کار شما مورد قبول نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    چرا تاثیر داره و اگر یکی نباشه سابقه کار شما مورد قبول نیست
    وکیل میگه واسه رشته های خدماتی اگر شما رشته تحصیلی مرتبط نداشته باشید چون رشته دانشکاهی واسش مشخص نشده واسه تحصیل می تونید اقدام کنید با مدرک خودتون سابقه کارتون قبول میشه من teaching خوندم وگفت از 6 سال سابقه کاری 3 سال قبول میشه واسه سابقه مدرک لیسانس هم فوق دیپلم لحاظ میشه. vetassess هم ننوشته بود مرتبط باشه.

Junior Member

من یه سوال داشتم دوستان
    امیدوارم کسی بتونه راهکار ارایه بده
    من 4 ماه میشه اسسمنتم اومده و ایلتس 6 دارم.
    امتیازم 55 هست.مدرکم لیسانس شیمی
    مشکل اینجاست اسپانسر ایالتی 7 میخاد(من میخام زودتر برم )
    امتحان ناتی میتونه 5 امتیاز بده اما پروسش طولانیه.
    البته ایالت پرت و ویکتوریا اقوام دارم
    با این اظلاعات چه راهکاری دارین دوستان که 5 امتیاز بده یا زودتر تشریف ببرم استرالیا
    با تشکر

سلام دوستان
    بردارم پاس استرالیا داره ایا می تونه واسه من sponsorship اقدام کنه؟
    داشتن ایلتس لازمه؟

ممنون

Junior Member

سلام خدمت دوستان گرامي
    شرايط من فوق ديپلم معماري سال٨٤ (علمي كاربردي)فارغ التحصيل شدم ليسانس معماري فارغ التحصيل (غيرانتفاعي)٨٩ و ارشد٩٣(دانشگاه آزاد)
    سن ٣٠ سال از سال ٨٤ به بعد سابقه كار دارم حدودا ١٠ سال كه البته قسمتي با ليسانس و فوق ليسانس همپوشاني داره از پست هاي دوستان متوجه شدم كه استراليا مدرك معماري ايران رو به عنوان معمار قبول نداره و از طريق architecture draft person و سازمان vetassess مدارك ارزيابي ميشود حالا سوال من اينه تحت عنوان architecture drafter از طريق كدام ويزا١٨٩ يا ١٩٠ اقدام كنم(١٩٠ عنوان architect )جز ليست بود و ١٨٩ رو نتونستم پيدا كنم ؟اسپانسر ايالتي به چه صورت هست البته تا جايي كه ديدم architecture drafter جز ليست ايالات نيست
    سوال ديگر اينكه ميشه از طريق فوق ديپلم اقدام كنم با توجه به بالا رفتن سابقه كار؟
    فرض بر داشتن ايلتس ٧ هست لطفا دوستان اگر اطلاعاتي دارند بنده رو راهنمايي بفرماييد

نقل قول نوشته اصلی توسط sepide253 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان گرامي
    شرايط من فوق ديپلم معماري سال٨٤ (علمي كاربردي)فارغ التحصيل شدم ليسانس معماري فارغ التحصيل (غيرانتفاعي)٨٩ و ارشد٩٣(دانشگاه آزاد)
    سن ٣٠ سال از سال ٨٤ به بعد سابقه كار دارم حدودا ١٠ سال كه البته قسمتي با ليسانس و فوق ليسانس همپوشاني داره از پست هاي دوستان متوجه شدم كه استراليا مدرك معماري ايران رو به عنوان معمار قبول نداره و از طريق architecture draft person و سازمان vetassess مدارك ارزيابي ميشود حالا سوال من اينه تحت عنوان architecture drafter از طريق كدام ويزا١٨٩ يا ١٩٠ اقدام كنم(١٩٠ عنوان architect )جز ليست بود و ١٨٩ رو نتونستم پيدا كنم ؟اسپانسر ايالتي به چه صورت هست البته تا جايي كه ديدم architecture drafter جز ليست ايالات نيست
    سوال ديگر اينكه ميشه از طريق فوق ديپلم اقدام كنم با توجه به بالا رفتن سابقه كار؟
    فرض بر داشتن ايلتس ٧ هست لطفا دوستان اگر اطلاعاتي دارند بنده رو راهنمايي بفرماييد
    با عدد و ارقامی (آیلتس 7، سن 30، سابقه کار) که شما می فرمایید امتیازتیون بالاست و نیازی ندارید که مثلا با فوق دیپلم اقدام کنید.
    فکر کنم بین ویزای 190 و 489 موندید اگر اشتباه نکنم. مطمئننا 190 در اولویت است چون ویزای دایمی استرالیاست که مزایای خاص خودش رو داره.

بهترین سایت برای گرفتن اطلاعات اولیه: www.anzscosearch.com
    پیشنهاد میکنم که یک اکانت توش بسازید تا اجازه دسترسی به کلیه اطلاعاتشو بهتون بده. مثل میانگین حقوق افراد شاغل رشته شما در استرالیا، یا شرایط اولیه هر ایالت برای رشته شما جهت اسپانسری. همونطور که میدونید شرایط ایالت ها متفاوته. مثلا امکان داره یک ایالت برای یک رشته ایلتس 6 بخواهد و ایالتی دیگر برای همون رشته حداقل آیلتس 7. تمامی لینکهای لازم رو هم تو هر قسمت می تونید پیدا کنید.

سلام ببخشيد من يه سوال داشتم با اسپانسر ايالتي فقط بايد يه مدتي تويه ايالت باشي يا اينكه اجازه كار هم نداري؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)