صفحه 10 از 35 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 348

موضوع: اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

نقل قول نوشته اصلی توسط dariushbolande نمایش پست ها
    با سلام
    سوال داشتم در مورد ويزا ٤٨٩
    ميخواستم بدونم كه بعد ازاخذ اين ويزا و رفتن به استراليا به جه صورت ميشه اقامت دايم كرفت
    سلام
    باید دوسال در مناطق خاص استرالیا زندگی کنید و یکسال هم کار انجام دهید ( مهم نیست که مرتبط باشه ) و سپس میتونید درخواست ویزای اقامت دائم887 کنید .

-http://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/887

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Dreamer123 نمایش پست ها
    سلام
    من هم دقیقا سوال‌های که آقای مطرح کردند را دارم. می‌شه اگر جوابشو پیدا کردید در اختیار بقیه هم بگذارید؟

ممنون
    1- برای هردو ویزا میتوانید اقدام کنید ولی هرکدام که زودتر دعوتنامه اش بیاید اون یکی را از صف خارج میکند.
    2- بله میتوانید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط captainm نمایش پست ها
    1- برای هردو ویزا میتوانید اقدام کنید ولی هرکدام که زودتر دعوتنامه اش بیاید اون یکی را از صف خارج میکند.
    2- بله میتوانید.
    سلام - من فکر نمی کنم همچین چیزی باشه که بتوان همزمان برای دو ویزای بالا اقدام کرد. لطفا لینک تایید گفته هایتان را هم می گذارید؟ تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sang نمایش پست ها
    سلام - من فکر نمی کنم همچین چیزی باشه که بتوان همزمان برای دو ویزای بالا اقدام کرد. لطفا لینک تایید گفته هایتان را هم می گذارید؟ تشکر
    شما EOI را که باز میکنید همه ویزاهای شامل این سیستم لیست شده و هر تعداد را که بخواهید انتخاب میکنید و همش باهم میره توی صف. من به طور مشخص دو ویزای مذکور را امتحان نکردم ولی اگر بتوانید هردوتای این ویزا را با هم انتخاب کنید مشکلی نیست و فقط همان مدلی که گفتم یکی از انها اولویت پیدا میکند.
    Junior Member

دوستان سلام، همسرم برای ویزای 190 اقدام کرده،(وکیل گرفتیم) و جواب اسسمنت اومده و EOI هم تکمیل کردیم اما وکیل ارسال نکرده و می گه فعلا برای اسپانسر نمیشه ثبت نام کرد و بسته هستش، آیا داره درست می گه؟ اگه آره کسی میدونه کی باز میشه؟

سلام دوستان
    من مهندسی صنایع خوندم
    3 سال سابقه کار دارم
    29 سالمه
    آیلتس 6
    و امتیازاتم 55 میشه
    میخوام هر جور شده از اسپانسر ایالتی برای تکمیل امتیازاتم استفاده کنم
    لطفا راهنماییم کنید چکار کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabsaba نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مهندسی صنایع خوندم
    3 سال سابقه کار دارم
    29 سالمه
    آیلتس 6
    و امتیازاتم 55 میشه
    میخوام هر جور شده از اسپانسر ایالتی برای تکمیل امتیازاتم استفاده کنم
    لطفا راهنماییم کنید چکار کنم؟
    لطفا وقت بگذارید و یکبار از اول همین تاپیک تا پیام خودتان را مطالعه کنید حتما جواب تان را خواهید یافت.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان خدماتی که اسپانسر ایالتی برای فرد به همراه داره چیه؟ آیا چیزهایی که من شنیدم درسته؟کلاس زبان و کلاسهای آموزشی و ...

Junior Member

سلام دوستان من تازه به جمع شما امدم
    من لسیانس زبان انگلیسی دارم و 8 سال سابقه کار Insurance agent در ایران که البته براش بیمه رد نشده اما خوب تمام مالیات ها و حقوق مشخص و مستند هستش
    ار طرفی 6 سال هم در یک شرکت پبمانکاری بودم که واسم بیمه رد شده. می خوام واسه 190 اقدام کنم تو سایت veassess هم میتونم واسه insurance agent و هم واسه faciilities manager اقدام بشه
    مهم اینجاست که واسه Insurance فقط ادلاید هست(فعلا) که شرط job offer و اینکه یا 1 سال اونجا زندگی کزده باشی دانشجو و...
    facilities manager پرت اسپانسر میشه فقط(فعلا) که اونم Limited و معلوم نیست تا کی هست با دو تا وکیل صحبت کردم یکی میگه واسه insurance یکی میگه واسه facilities manager که میگن این لیست ایالتها در حال حاضر اسپانسری ندارن اما خوب 6 ماه 1 بار بروز میشن و ممکی ایالتهای مختلف اسپانسری بدن
    من نظر دوستان رو می خوام از تجربشون کمک بگیرم واقعا بایید چیکار کنم
    ممنونم

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستان خدماتی که اسپانسر ایالتی برای فرد به همراه داره چیه؟ آیا چیزهایی که من شنیدم درسته؟کلاس زبان و کلاسهای آموزشی و ...
    بعضی ایالتها در بدو ورود براتون یه سری جلسه مقدماتی دار که زیاد بدرد نمیخوره غیر از این خدماتی به شما ارایه نمیشه کلاس زبان در تیف و یا بعضی مراکز ارایه میشه که بهش اسکیلز فور آل میگن و برای دارندگان اقامت دایم و بعضی قتها ویزاهای پروویژنال مجانیه که در اون نحوه نوشتن رزومه و زبان کاربردی برای پیدا کردن کار بهتون آموزش داده میشه
    بعضی مراکز سنترلینک با هماهنگی قبلی ممکنه یک جلسه بررسی رزومه و دادن مشاوره در این زمینه براتون بزارن که این هم تنها برای اسانسرها نیت و برای داردگا اقامت دایمه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)